Mumbai Indians Vs Royal Challengers Bangalore, Saha Raporları, 11’ler Oynama ve Kazanma Tahmini.


Mumbai Kızılderilileri Kadınlar 9 kaleyle kazandı

WPL 2023Match No4: Mumbai Kızılderilileri – Royal Challengers Bangalore, Saha Raporları,11’ler Oynama ve Kazanan Tahmin.: Hindistan Premier Ligi’nin T20 formatındaki karşılığı olan Kadınlar Premier Ligi 2023’ün ilki bu yıl başlayacak.

Bugün bu ligin dördüncü maçı Mumbai Kızılderilileri (MI-W) ile Royal Challengers Bangalore (RCB-W) arasında bir çatışma olacak, her iki taraf da Mumbai’deki Brabourne Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek.

Harmanpreet Kaur liderliğindeki taraf, kampanyanın ilk maçında Gujarat Giants’a karşı büyük bir galibiyet alırken, Smriti Mandhana liderliğindeki taraf ilk maçında bir yenilgi aldı.

Bangalore, kampanya açılışını 5 Mart Pazar günü aynı sahada Delhi Capitals karşısında kaybetti ve ilk galibiyetini arayacak.

Mumbai ise bir galibiyet daha alarak turnuvadaki galibiyet serisini sürdürmeyi hedefliyor. Mumbai’nin kadrosunda herhangi bir değişiklik yapması pek mümkün olmasa da, Bangalore’un 11’de değişiklik yapması muhtemel.

MI vs RCB Maç detayları.

MI yılı RCB maç sahası raporu

Mumbai’nin Brabourne Stadyumu, WPL 2023’ün her iki tarafı için de yüksek skorlu bir saha. İlk vuruşlarda vuruş yapan topa vuran oyuncular, ligin ilk iki maçında iyi iş çıkardılar ve önümüzdeki maç da farklı olmayacak. Vurucuların ilk vuruşlarda sahip olduğu avantaj göz önüne alındığında, kurayı kazanan kaptan, önce vuruş yaparak sahanın uyarlanabilirliğinden erkenden yararlanabilir.

Mumbai Kızılderilileri vs Royal Challengers Bangalore Olası 11’ler

MI-W: Hayley Matthews, Yastika Bhatia (wk), Harmanpreet Kaur (ş), Nat Sciver-Brunt, Amelia Kerr, Amanjot Kaur, Pooja Vastrakar, Humaira Kazi, Issy Wong, Jintimani Kalita, Saika Ishaque.

RCB-W: Smriti Mandhana (ş), Sophie Devine, Heather Knight, Disha Kasat, Ellyse Perry, Richa Ghosh (wk), Kanika Ahuja, Asha Shobana, Poonam Khemnar, Megan Schutt, Renuka Thakur Singh.

Ayrıca Okuyun: WPL 2023: Kadınlar Premier Ligi’nde kazanan ve ikinci olan Takımlar için para ödülü.


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/womens-ipl/cricket-womens-ipl/wpl-2023-match-no-4-mumbai-indians-vs-royal-challengers-bangalore-pitch-reportsplaying-11s-and-winning-prediction/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir