Mor Söylenti Değirmeni: Yeni Bir Kicker, Barr to Cowboys, Akiem HicksMor Söylenti Değirmeni: Yeni Bir Kicker, Barr to Cowboys, Akiem Hicks

9 Ekim 2021; Dallas, Teksas, ABD; Oklahoma Sooners, golcüsü Gabe Brkic’i yerleştirdi. Zorunlu Kredi: Kevin Jairaj-USA TODAY Sports.

VikinglerBölgesi‘s Mor Söylenti Değirmeni her hafta iki günlük bir kroniktir. Haftanın tüm söylentileri, gözden geçirilmek üzere kementlendi ve iki noktada yayınlandı – Cumartesi ve Pazar günleri makaleler. Bugün 8 Mayıs sayısı.

Unutmayın – söylentiler söylentiler. Bu parçalarda hafta sonları okuduklarınız, dünyanın Vikingler hakkında konuştuğu şeydir, mutlaka meyve verecek şeyler değil.


Söylenti: Gabe Brkic, 2022’de Vikinglerin başlangıç ​​vuruşunu yapacak.

Mor Söylenti Değirmeni: Yeni Bir Kicker, Barr to Cowboys, Akiem Hicks
25 Eylül 2021; Norman, Oklahoma, ABD; Oklahoma Sooners oyuncuları Gabe Brkic. Zorunlu Kredi: Kevin Jairaj-USA BUGÜN Spor

Bu, Vikinglerin geçen hafta – oldukça beklenmedik bir şekilde – Brkic’i imzalamasından sonra organik bir söylenti.

Çünkü Brkic bir anlaşma imzaladı. üç-yıllık anlaşma, Eylül geldiğinde muhtemelen başlangıç ​​vuruşunu yapacaktır. Muhtemelen, görevdeki Greg Joseph, 2021’de işini kurtarmak için – özellikle kurtarıcı bir kapasitede – yeterince şey yaptı, ancak Vikings’in yeni pirinç açıkça farklı bir zihniyete sahip.

Yine de bir yaz tekme savaşına güvenin. Vikings hayranları, Blair Walsh’ın ölümünden sonra olanlara alıştı.

Söylenti: Anthony Barr, Dallas Cowboys ile sözleşme imzalayacak.

Mor Söylenti Değirmeni: Yeni Bir Kicker, Barr to Cowboys, Akiem Hicks
20 Aralık 2021; Chicago, Illinois, ABD; Minnesota Vikings, stoper Anthony Barr’ın dışında. Zorunlu Kredi: Jon Durr-USA TODAY Sports.

Bu, bir makale ile pişirildi SI.com.

Bazıları Barr’ın kötü bir diziyle uğraştığına inanıyor ve bu da kariyerini erken bitirebilir. Ve bu teorinin güvenilirliği var çünkü, şey, Barr neden hiçbir yere imza atmadı?? 2022 ücretsiz ajans iki aylık.

Ancak Barr 2022’de oynamayı planlıyorsa neden Dallas olmasın? Herhangi biriyle gerçekçi bir şekilde sözleşme imzalayabilirdi – Jetler de birkaç hafta önce söylendi – böylece Kovboylar uygun olabilir.

Söylenti: Akiem Hicks, Vikinglerin radarında.

Mor Söylenti Değirmeni: Yeni Bir Kicker, Barr to Cowboys, Akiem Hicks
31 Ekim 2021; Chicago, Illinois, ABD; Chicago Bears’ın defans oyuncusu Akiem Hicks. Zorunlu Kredi: Mike Dinovo-USA TODAY Sports.

Eh, öyle olmalı, eğer öyleyse Vikingler onunla bir daha asla yüzleşmek zorunda kalmayacak.

Hicks bir Viking katilidir ve Mart ayında serbest oyuncu kadrosu başladığında Minnesota’nın radarında olduğu teoriye göre yapılmıştır. Hiçbir şey gerçekleşmedi.

Bir de Cuma günü Twitter’da paylaşılan bir şey var:

resim

Chris Rumph şimdi Ed Donatell’in altında Vikings savunma hattı koçu.

Hicks, Vikingler ile anlaşma yapmadı ve bu külçe de yardımcı olmuyor. Harika bir ek olurdu, ancak Vikinglerle birleşmesi pek olası değil.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Toz Yerleşince, Vikingler Mike Hughes'u Parlak Yeni Bir WR ile takas etti.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/purple-rumor-mill-a-new-kicker-barr-to-cowboys-akiem-hicks

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir