Mor Söylenti Değirmeni: Sinemanın Dönüşü, Danielle Hunter’ın Yavaş Başlaması, Paton’un FelaketiMor Söylenti Değirmeni: Sinemanın Dönüşü, Danielle Hunter'ın Yavaş Başlaması, Paton'un Felaketi
Lewis Sineması

VikingsTerritory’nin Mor Söylenti Değirmeni her hafta iki günlük bir kroniktir. Haftanın tüm söylentileri, gözden geçirilmek üzere kementlendi ve iki noktada – Cumartesi ve Pazar günleri makaleler – yayınlandı. Bugün 8 Ekim sayısı.

Unutmayın – söylentiler söylentiler. Bu parçalarda hafta sonları okuduklarınız, dünyanın Vikinglerle ilgili hakkında konuştuğu şeydir, mutlaka meyve verecek öğeler değil.

Söylenti: Lewis Cine, 2023’te Vikinglere geri dönecek.

Adam New'in 2022 Vikingleri İçin Kazanma-Kayıp Tahmini
20 Ağustos 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Lewis Cine. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Bu geçici plan. Cine, 4. Hafta’da bacağını kırdıktan sonra Cleveland Clinic Londra’da ameliyat oldu ve iyimser umut, önümüzdeki Eylül’de döneceği yönünde. Ondan önce olmayacak.

Her şey düşünüldüğünde – acımasız yaralanmadan önce bile – Cine NFL kariyerine ezici bir başlangıçla karşılaştı, 1. Turda bir başlangıç ​​​​işini kazanamadı ve ardından sinir bozucu bir şekilde üç maçta savunmada oynamadı. Ancak Vikingler, “Cine’in işi” olan Camryn Bynum gibi ve çalışma teorisi, franchise’ın üç yıldız emniyeti kullanmasıydı.

Aksilikler dışında, Cine’in tam bir iyileşme sağlaması planlanıyor. Harrison Smith’in nihai emekliliği için gelecek planı o.

Söylenti: Danielle Hunter, 2022’ye “yavaş” başlangıcından sonra yemek yapacak.

Vikings Opener'da Çılgınca Görünen Yeni Bir Başlangıç
11 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Danielle Hunter (99), Green Bay Packers oyun kurucu Aaron Rodgers’ı görevden aldı. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Popüler olanın aksine, Hunter 2022’de kötü oynamadı. Oyun kurucuları görevden alma konusunda sadece normalden daha sessiz.

Başına Profesyonel Futbol Odağı, Hunter’ın 75.4 derecesi, dört oyun boyunca Vikingler listesindeki en iyi beşinci, yani genel olarak mücadele etmiyor. Yine de Hunter, 7 Ekim’e kadar QB baskılarında 89. sırada yer alıyor, bu yüzden bir şeyler vermeli.

Savunma koordinatörü Ed Donatell, “sessiz Avcı”dan etkilenmedi. bu hafta onaylanıyor“Bu geçişi yapan her erkek [to a 3-4 defense]ilk ay aşağı yukarı böyle görünüyor.”

Vikingler de bu hafta sonu, NFL’nin en kötü hücum hatlarından birine sahip bir takım olan Chicago ile oynuyor. 5. Haftada Hunter’a göz kulak olun.

Söylenti: Eski Vikings yöneticisi George Paton’un Broncos ekibi tam bir felaket.

Mor Söylenti Değirmeni: Sinemanın Dönüşü, Danielle Hunter'ın Yavaş Başlaması, Paton'un Felaketi
28 Kasım 2021; Denver, Colorado, ABD; Denver Broncos genel müdürü George Paton. Zorunlu Kredi: Ron Chenoy-USA TODAY Sports.

Eh, bu kesinlikle doğru – beş oyun boyunca.

Bronco’lar zavallı görünüyor – neredeyse her oyunda – hala iki yarışmayı kazanmanın yollarını buluyor. Mamutu, Godfather’ın Russell Wilson takası, Los Angeles Lakers’ın takas ettiği kadar parlak görünüyor. Russel Westbrook, 2021’de.

Ama anlaşma şu. Peyton Manning ile 2012 Broncos bile 2-3 başladı (Broncos rekoru şimdi). Neyse ki, baş antrenörü Paton ve QB1’in programı tersine çevirmek için zamanları var. Wilson için aniden ve sonsuza kadar kokar.

Denver’ın sorunu aynı zamanda ilk zaman planlamasıdır, yani tüm gezegenin dışkısı için ön sırada bir koltuk olduğu anlamına gelir. Broncos oyunu Yeniden primetime’da Pazartesi Gecesi Futbolu 6. haftada

Paton, Nathaniel Hackett ve Wilson bu kötü duruma çare olabilir, ancak bir zamanlar umut vaat eden sezonları için revize edilen tavan muhtemelen 9-8’lik bir rekor.Packers ile Uzun zamandır Viking İşaretleri

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/purple-rumor-mill-cines-return-danielle-hunters-slow-start-patons-disaster

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir