Mor Söylenti Değirmeni: Mattison’ın Rolü, OPOY olarak Jefferson, Cousins’ Odd DynamicMor Söylenti Değirmeni: Mattison'ın Rolü, OPOY olarak Jefferson, Cousins' Odd Dynamic
27 Temmuz 2022; Eagan, MN, ABD; Minnesota Vikings, Alexander Mattison’ı geride bırakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Mor Söylenti Değirmeni

VikingsTerritory’nin Mor Söylenti Değirmeni her hafta iki günlük bir kroniktir. Haftanın tüm söylentileri, gözden geçirilmek üzere kementlendi ve iki noktada – Cumartesi ve Pazar günleri makaleler – yayınlandı. Bugün 9 Ekim sayısı.

Unutmayın – söylentiler söylentiler. Bu parçalarda hafta sonları okuduklarınız, dünyanın Vikinglerle ilgili hakkında konuştuğu şeydir, mutlaka meyve verecek öğeler değil.

Söylenti: Alexander Mattison bir RB1’e dönüşüyor.

Rakamlarla Vikingler 2021 Saldırısı: 1. Haftadan Sonra
11 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings, Alexander Mattison’ı geride bırakıyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Kabul edelim. Mattison kariyerinin zirvesine girdi. 24 yaşında. Bu bağlamda, her zamankinden daha iyi görünmesi şaşırtıcı olmamalı.

Yine de Mattison, 2022’de acele başına sadece 3,8 yarda ortalama alıyor, bu yüzden Barry Sanders gibi değil. Boise State mezunu, ilk kez takım arkadaşı Dalvin Cook’a “eşit” gibi görünüyor, çünkü muhtemelen – tahmin ettiniz – Cook yaşlanıyor ve 3. Haftada yaralandı.

Vikingler her zamankinden daha fazla ikili bir arka alan sergileyecekler (Cook 2017’de geldiğinden beri) çünkü Kevin O’Connell bu [and Sean McVay] suçlar yapar. Minnesota “zamana ayak uyduruyor”.

Ve eğer strateji işe yararsa – gerçekten kimin umurunda?

Söylenti: Justin Jefferson, ligde Yılın Hücum Oyuncusu ödülünü kazanan lider oldu.

Vikingler Artık 2 Ödül Kazanacak Öncülere Sahip
11 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Gerçekten de Jefferson, NFL’nin Yılın Hücum Oyuncusu ödülünü kazanmak için dört maçta +700 orana sahip. Bu ligin birincisi için Lamar Jackson ve Cooper Kupp ile bağlantılı.

Jefferson, kesinlikle bir OPOY statüsü gibi görünen 1.670 karşılama yarda ve 13 touchdown hızında. Ancak genç hücum oyuncusu, savunmalar yüzüne çifte koruma savursa bile temposunu korumalıdır. Jefferson Pazar günleri Calvin Johnson tedavisi görmeye başlıyor, bu son derece saygıyı sergileyen ama aynı zamanda oyun kurucuyu da rahatsız eden bir eğilim.

Uzun lafın kısası: Jefferson’ın OPOY kazanması gerçek bir olasılık. Vegas kabul eder.

Söylenti: Kirk Cousins ​​canavar numaralarını ortaya koymuyor ama ekibi kazanıyor. Adam ikisini birden yapamıyor.

Kirk Cousins ​​Gerçekten Saçlarını Düşürmeye Başlıyor
Kirk Cousins, Christian Darrisaw’ın zincirini takıyor.

Tabii ki bu bir konuşma noktası olurdu, ha?

Ama burada bağlam var. Cousins ​​neredeyse her sezon yeni bir hücum koordinatörüyle karşılaşıyor. Buna göre, yemek pişirmek için yaklaşık bir ay sürer. Vikingler, Cousins’ın adımlarını atmaya başladığı normal sezonda o noktada olur. İyi ya da kötü, herkesin bildiği gibi yavaş başlıyor ve Ekim ve Kasım aylarında çılgın neredeyse MVP tarzında ısınıyor. o yapar her yıl.

Bu nedenle, çalışan teori, her iki dünyanın da pıhtılaşmaya başlaması gerektiğini öne sürüyor – şimdi olduğu gibi.

Minnesota harmanlayabilmeli kazanan-Kuzenler ve istatistikler– Kuzenler 5. Hafta kadar erken.Packers ile Uzun zamandır Viking İşaretleri

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/purple-rumor-mill-mattisons-role-jefferson-as-opoy-cousins-odd-dynamic

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir