Mor Habere Canlı Tepkiler
Geçen hafta işten ayrıldım. Bunu yapmak, Viking haberlerinden kaçınmak için ortak bir çaba göstermeyi içeriyordu (söylemesi yapmaktan daha kolay bir görev). Vikings güncellemelerinin taze akışına geri döndüğüm için Sizzlin’ Sam ve ben bu fırsatı değerlendirmeye karar verdik. En son bölümde Kuzeyden Notlar – mütevazi bir Vikings podcast’i – Sizzlin’ Sam, anında tepkimi almak için bana en son Vikings haberlerini veriyor.

Sizzlin’ Sam’in söyleyeceklerine bir göz atın: “Kyle, en son spor haberlerini okumakla geçen bir haftadan döndü. Sam, Cousins’teki Netflix dizisi, Tomlinson’ın sözleşmesi, 2020 NFL yeniden taslağı ve Ramsey’nin Vikinglere gelme olasılığı dahil olmak üzere, Kyle’ın anında tepkisini almak için Vikinglerle ilgili çeşitli manşetler sunuyor.”

İlk Super Bowl 58 Oranları Vikinglerin Lehine Değil
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan maçın ardından galibiyetini kutluyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

İtiraf etmeliyim ki bazı başlıkları gördüm. Spor haberlerini genel olarak incelemem, Cousins ​​ve Netflix’in artık bir şey olduğunu bana bildirdi. Tomlinson ve geçersiz yıl durumu için de aynısı.

Her şeye rağmen, daha geniş bir nokta kalır: bölüm, ortaya çıkacak bazı Viking haberlerine karşı bazı beklenmedik tepkilere ayrılmıştı. İdeal bir dünyada, bazı ilginç dinlemelere yol açacaktır.

The Vikings, Serbest Oyunculukta 2 Kıdemli Savunucuyu Kaybedecek Gibi Görünüyor
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings, Tottenham Hotspur Stadyumu’ndaki NFL International Series maçında Dalvin Tomlinson’ı (94) ele alıyor. Zorunlu Kredi: Peter van den Berg-USA TODAY Sports.

Sizzlin ‘Sam, biraz hokey sohbeti bile sağlıyor. NHL takas son tarihi hafta sonuna geliyor, bu yüzden Wild için işlerin nasıl gidebileceği hakkında biraz konuşacağız.

Vikings podcast’leriyle ilgilenen veya Vikings podcast’lerine girmek istediğini düşünen kişiler, vermekten çekinmemelidir. Kuzeyden Notlar Bir atış. üzerine atlamak iTunes, spotifyveya fasulye. Anladığım kadarıyla bu noktalarda bir hesaba ihtiyacınız yok. Oynat’a basın ve bölmenin keyfini çıkarın.

İyi dinlemeler Vikings hayranı.

Vikings Mock Draft: Minnesota Bir QB İçin Takas Ediyor, Ama Beklediğiniz Değil


Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/vikings-podcast-live-react/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir