Minnesota’nın 2023 Serbest Temsilcisini İleriye BakmakMinnesota'nın 2023 Serbest Temsilcisini İleriye Bakmak

9 Ocak 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings’in köşe oyuncusu Patrick Peterson (7), US Bank Stadyumu’nda dördüncü çeyrekte Chicago Bears’a bir gol için müdahalesini kutluyor. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports

Ücretsiz acentelik çoğunlukla arkamızda (gerçi hepimiz bir JC Tretter imzasını memnuniyetle karşılarız). Taslak benzer şekilde geçmişte kaldı ve odak noktası anlaşılır bir şekilde sezon dışı programın geri kalanına ve sezonun kendisine bakmak. Yine de, geri adım atmaya ve listenin nasıl ilerlediğini görmeye değer. Vikinglerin 2022’deki performansı, 2023’te serbest oyuncularıyla nasıl etkileşimde bulunacaklarını önemli ölçüde etkileyecek, bu yüzden süresi dolan bir anlaşmada kimin oynadığını görelim.

gelen iyi insanlar Spotrac bize kapasite sağlamak geleceğe oldukça kolay bak. Vikinglerin 2023’te şu anda 26 serbest oyuncuya sahip olduğunu öne sürüyorlar. En dikkate değer olanlardan bazılarına bir göz atın:

  • Patrick Peterson, Köşe
  • Garrett Bradbury, Merkez
  • Oli Udoh, Muhafız/Mücadele
  • Chandon Sullivan, Köşe
  • Irv Smith Jr., Sıkı Son
  • Greg Joseph, Kicker
  • Jordan Berry, Kumarbaz
  • Jesse Davis, Sağ Muhafız
  • Sean Mannion, Oyun kurucu
  • Kris Boyd, Köşe

Neyse ki, Vikinglerin en üst düzey oyuncularından hiçbirini kaybetmesi planlanmadı. Yukarıdaki gruptaki en yetenekli oyuncu, dördüncü yılın sıkı sonu Smith. Hepimiz onun bu sezon patlayarak Vikinglere başka bir dinamik silah vermesini umuyoruz. Belki de en önemli oyuncu Peterson. Kıdemli köşe, NFL’de nasıl oynanacağına dair sürekli oyun ve sonsuz bilgi sağlar. Neredeyse sadece gençlerin yer aldığı bir köşe odasında çok önemli olacak.

Listeye bir not daha. 2023 serbest oyuncuları özellikle dikkate değer değil, ancak Vikingler bazı yüksek fiyatlı veterinerlerinden geçerek yeniden yapılanmaya başlayabilir. Eric Kendricks, Jordan Hicks, Harrison Smith ve Za’Darius Smith gibi oyuncuları kesmek mali açıdan sonuçsuz değildir ve yine de Minnesota bu seçeneği tercih ederse, bol miktarda sınır tasarrufu sağlanır.

Bir süredir bildiğimiz gibi, Vikingler kendilerine iki yıllık bir süre tanıdılar. işler yolunda giderse gerçekten 2022’de kötü bir şekilde, belki de yeniden inşa 2023 gibi erken bir tarihte başlar.

Minnesota'nın 2023 Serbest Temsilcisini İleriye Bakmak


Kaynak : https://purpleptsd.com/looking-ahead-to-minnesotas-2023-free-agents/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir