Minnesota Vikings Sezonunda Asılı Büyük “Eğer” i KaldırmakDanielle Avcısı

4 Kasım 2018; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Danielle Hunter (99), US Bank Stadyumu’nda Detroit Lions’a karşı dördüncü çeyrekte bir çuvaldan sonra kutluyor. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports

Vikings Land’de dolaşan yaygın fikirlerden biri, şu durumlarda Minnesota Vikings sezonunun iyi geçeceğidir: _______.

Bu boşluğa koyabileceğimiz çeşitli şeyler var. işler iyi gidecek Eğer Kevin O’Connell, aslında Mike Zimmer üzerinde harika bir yükseltme. Vikingler bir playoff itişi yapacak Eğer Kirk Cousins ​​oyununu yükseltiyor. Savunma üstünlüğü geri dönecek Eğer Danielle Hunter ve Za’Darius Smith sağlıklı kalıyor.

Hücum hattı, tekme durumu, kornerler ve çaylak katkılarıyla ilgili benzer düşünceler de dahil olmak üzere bu listeyi uzatabiliriz.

Daha geniş nokta, başarının çeşitli faktörlere bağlı olduğudur. Doğru, bazıları oyunun diğer yönlerinden (üst düzey özel takımlar, elit oyun nöbeti) daha önemlidir (QB oyunu, kenarda koşanların hakimiyeti). Yine de, gerçek şu ki, NFL başarısına ulaşmak için doğru gitmek için çok şey gerekiyor.

Bu aşamada, Minnesota Vikings’in liderliğinin odak noktası, sezona hazırlanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmalarını sağlamaktır. Super Bowl için rekabet edebilmek için en kritik faktörler nelerdir? Bu talepleri yerine getirebilmemiz için kadromuzda yeterli yetenek ve derinliğe sahip miyiz? Cevap hayır ise, daha fazla iş yapılması gerekiyor.

Diğerleri gibi ben de Hunter veya Smith’in yaralanmasına takımın nasıl tepki vereceği konusunda endişeliyim. Heck, ekip, veterinerlerin yalnızca bir seriyi kaldırması gerektiğinde bile sorunlar bulabilir. Belki de genç derinlik oyuncuları Ed Donatell’in liderliğinde bir adım öne geçecek, ancak bu bir garanti değil. Başka bir serbest ajanın buna değmesi olasıdır.

Futbol, ​​genellikle, eğitimli tahminler yapmakla ilgilidir. Önümüzdeki sezonun nasıl gelişeceğini kimse bilmiyor. Yapabileceğimiz tek şey yakın tarihe ve ardından her takımın mevcut durumuna bakmak. Bu bilgiyle Vikingler, rekabetin üstesinden gelip gelemeyeceklerini belirlemek için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklar. Birçoğunun doğru gitmesi gerekecek ve bir kısmı kimsenin kontrolünün ötesinde olan basit şans.

Yine de, liderlik bu listenin nerede olduğunu nesnel olarak değerlendirmelidir. Oradan, bu sinir bozucu “eğer”lerden biri tarafından geri alınan sezonun altını oymak için ellerinden gelenin en iyisini yapmak için gerekli ince ayar ve ayarlamaları yapın.

Vikingler Taslağı


Kaynak : https://purpleptsd.com/removing-the-large-if-hanging-over-the-minnesota-vikings-season/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir