Minnesota Vikings Podcast: Kaseti YazMinnesota Vikings Podcast: Kaseti Yaz
20 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Dallas Cowboys’un oyun kurucusu Dak Prescott. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

En son bölümde Kuzeyden Notlar – gerçekten ve Sam’den mütevazi bir Minnesota Vikings podcast’i – Minnesota’nın bu durumu nasıl anlaması gerektiğini tartışıyoruz. Dallas’a acımasız kayıp. Oyunun Kevin O’Connell ve takım için plana göre gitmediğini söylemek yanlış olmaz. Belki de kısa bir hafta geçirecek olmaları iyi bir şeydir; Bir sonraki maç Perşembe günü Patriots şehre geldiğinde oynanır.

Sam’in oyun hakkında söylediklerine bir göz atın: “Kyle ve Sam, Vikinglerin Kovboylara karşı sergilediği unutulmaz bir performansı anlatıyor. Herhangi bir pozitiflik varsa nasıl ilerleyeceğinizi tartışıyorlar ve ardından dikkatleri Perşembe gecesi Patriots’a ve orada nelere dikkat etmeleri gerektiğine çevirdiler.

Maçın ne kadar kötü gittiği ve bir sonraki maçın ne kadar erken olacağı göz önüne alındığında, Sam ve ben Dallas yenilgisi üzerinde çok fazla düşünmenin faydalı olmadığı konusunda hemfikiriz. Bunun yerine, Bill Belichick’in grubuna karşı zorlu bir sınav olacak olana hazırlanmaya başlayın. O’Connell’in ekibini bir an önce yoluna koyması gerekiyor.

Sam ayrıca bir Minnesota Wild güncellemesi sunmak için sona doğru birkaç dakika ayırır. İkimiz de hokey hayranıyız ve Vikingleri takip eden birçok kişinin Wild’ı da takip ettiğini biliyoruz. Umarım, kısa hokey konuşması insanların hoşuna giden bir şeydir.

Vikings podcast’leriyle ilgilenen veya Vikings podcast’lerine girmek istediğini düşünen kişiler, vermekten çekinmemelidir. Kuzeyden Notlar Bir atış. üzerine atlamak iTunes, spotifyveya fasulye. Anladığım kadarıyla bu noktalarda bir hesaba ihtiyacınız yok. Oynat’a basın ve bölmenin keyfini çıkarın.

İyi dinlemeler Vikings hayranı.

Editörün Notu: Bu parça orijinal olarak morPTSD.

Vikinglerin Patlama Kaybında Mucize Etkisi


Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/minnesota-vikings-podcast-burn-the-tape

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir