Minnesota 3. Günde QB AlırVikings Mock Draft Pazartesi: Minnesota 3. Günde QB Alır
Houston oyun kurucu Clayton Tune (3), 28 Aralık 2021 Salı günü Birmingham, Ala.’daki Protector Stadium’da Birmingham Bowl’da Auburn’a pas veriyor. Bham48

Vikings’in gerçek futbol sezonu bitmiş olabilir ama deneme draftları sezonu daha yeni başlıyor. burada morPTSD2023 NFL Taslağı’na hazırlanmak için Pazartesi günleri haftalık Vikings deneme taslağı yapacağız ve taslağa kadar her Salı-Cuma günü Vikings Draft Thermometer serisinin yanı sıra her gün yapacağız. Bu sahte taslak serisi için, üzerinde simülatörü kullanacağız. NFLMockDraftDatabase.com. Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve geleceğin bu potansiyel Vikingleri hakkında konuşalım.

Birinci gün

Minnesota 3. Günde QB Alır
8 Ekim 2022; Chestnut Hill, Massachusetts, ABD; Clemson Tigers defans oyuncusu Trenton Simpson (22), Mezunlar Stadyumu’nda ikinci yarıda Boston College Eagles’a karşı bir çuvalın ardından gülümsüyor. Zorunlu Kredi: Winslow Townson-USA TODAY Sports

1. Raunt, 23. Seçim: LB Trenton Simpson (Clemson)

Linebacker, radarımı normal sezonun ilk bölümlerine kadar geri götürdüğüm bir pozisyon oldu. Geçen Pazar günkü playoff mağlubiyetinin yaptığı tek şey, Vikinglerin bu Ed Donatell savunmasının 2023’te başarıya ulaşması konusunda herhangi bir umutları varsa, o pozisyonda umutsuzca daha iyi oyuna ihtiyaçları olduğunu kanıtlamaktı.

Bu yüzden, Trenton Simpson seçmelerde 23. sıraya düştüğünde, onu kapma fırsatına atladım. Simpson, bir NFL savunması için bir sonraki Eric Kendricks olma potansiyeline sahip. İster koşuyu durdursun, ister kapsama alanına geri dönsün, hatta pas atan oyuncuyu aceleye getirsin, topsuz defans pozisyonundan her şeyi yapabilir.

Simpson’ın hızı sayfanın dışına atlıyor ve çok kolay bir şekilde 4.4’lerde koşabilir ve hatta bu bahar biçerdöverde 4.3’lere düşebilir. Pas kapsamı açısından bazı şeyleri geliştirmesi gerekiyor, ancak genel olarak, bu sınıftaki en iyi topsuz defans oyuncusu.

İkinci Gün

Minnesota 3. Günde QB Alır
22 Nisan 2022 Cuma günü SHI Stadyumu’nda Rutgers futbolu Scarlet-White Maçı. S # 16 Max Melton. Rutgers Futbol Bahar Oyunu

3. Raunt, 87. Seçim: CB Max Melton (Rutgers)

Vikingler, bu sezon dışında Patrick Peterson ve Duke Shelley ile olanlara bağlı olarak, korner pozisyonunda sinsice iyi bir yerde olabilir. Andrew Booth Jr. konusunda da yüzey henüz çizilmedi. Bununla birlikte, eski baş antrenör Mike Zimmer’ın söylemeyi sevdiği gibi, asla yeterince savunmaya sahip olamazsınız.

Bu nedenle Vikingler, taslağın ikinci gününde üst üste ikinci yıl için bir CB seçerek Max Melton’u Rutgers’tan kaptı. 1,8 metrelik CB, hücum hattında son derece fiziksel bir oyuncu ve pas kapsamının bazı yönlerini, özellikle bölgede iyileştirmesi gerekse de, yanında başlangıç ​​potansiyeli taşıyor.

Üçüncü gün

Minnesota 3. Günde QB Alır
19 Kasım 2022; Greenville, Kuzey Karolina, ABD; Houston Cougars oyun kurucusu Clayton Tune (3), Dowdy-Ficklen Stadyumu’nda ilk yarıda East Carolina Pirates’e karşı top atıyor. Zorunlu Kredi: James Guillory-USA TODAY Sports

4. Tur, Seçim 118: WR Nathaniel “Tank” Dell (Houston)

Kim “Tank” lakaplı geniş bir alıcı tasarlamak istemez ki? Gerçekte, Nathaniel Dell fiziği açısından bir tank olmaktan çok uzaktır. 5’10 boyunda ve sadece 165 pound, ancak üretimi açısından mutlak bir paratoner.

2021 ve 2022 sezonları arasında Dell, Houston Cougars’a 199 resepsiyon, 2727 karşılama sahası (her sezonda 1300’ün üzerinde) ve 29 tank avcısı sağladı. Elbette, küçük yapısı muhtemelen NFL’de WR1/WR2 tipi bir oyuncu olma yeteneğini sınırlıyor, ancak Tank sahada olduğu her an büyük bir oyun tehdidi olabilir.

5. Raunt, Seçim 158: QB Clayton Tune (Houston)

Pek çok hayran muhtemelen bu sahte taslakta bir QB’nin daha erken gittiğini görmek isterdi, ancak 2024 Draft sınıfıyla gelmesi gereken yetenek düşünüldüğünde Vikinglerin bu yıl birini hedeflemesinin gerçekçi olduğunu düşünmüyorum. Artı, bu sezon playoff maçlarında oynayan ve oldukça iyi performans gösteren birkaç yedinci tur çaylağı gördük.

Ancak Minnesota’nın Kirk Cousins’in yerini alacak birini planlamaya başlaması gerekiyor ve Clayton Tune, Vikings’te Houston takım arkadaşı Dell’e katılıyor. Dell, kolej kariyeri boyunca ona topu atan Tune’dan yararlanan kişiydi ve ikili, Cougars hücumunda gerçekten birlikte patlak verdi.

2021-2022 arasındaki bu sezonlarda Tune, paslarının %67,7’sini 7618 yarda, 70 tank avcısı ve 20 INT’de tamamladı. 2022’de 4074 yarda ve 40 tank avcısı, hem AAC’de birinci hem de NCAA’da ilk 10’da yer aldı. Tune, 6’3 ve 215 pound’da bir QB için prototipik boyuta sahiptir. Ayrıca 2022’de 544 yarda koşarak ve 5 gol atarak bacaklarıyla üretim ekleme yeteneğine de sahip. Oh, ve üçlü uzatmada bir oyun kazanmak için uç bölgeye bu saçma taklayı çıkardı.

6. Tur, Seçim 210: EDGE Brenton Cox Jr. (Florida)

Dürüst olmak gerekirse, Brenton Cox Jr.’ın seçmelerde altıncı turdan çok daha önce tahtadan çıktığını görmek hiç de şaşırtıcı olmaz. Ancak, bu sefer onu yakalayabildik ve seçmelerin orta ve son turlarına geçtiğinizde çılgınca şeyler olabilir.

Vikinglerin bu sezon dışında Za’Darius Smith ile ilgili bir karar vermesi gerekiyor (onu kesmek maaş alanından yaklaşık 12 milyon dolar tasarruf sağlıyor) ve ne olursa olsun Minnesota, EDGE/OLB noktasında daha fazla derinlik kullanabilir. Cox’un çok yüksek bir motoru var ve bunu patlayıcı bir atletizm ve teknik olarak sağlam pas atma becerileriyle birleştiriyor. Draftta bu kadar geç müsait olursa, birisi onun hakkında bir broşür alacaktır, bu yüzden Vikingler de olabilir.

6. Tur, Seçim 213: IOL Juice Scruggs (Penn State)

Vikingler, hem Tank hem de Meyve Suyu aldıklarında işler bu şekilde gelişirse kesinlikle isim taslağını kazanır. Yine de, taslağın bu sonlarına doğru, hepimiz yoldaki ihtiyaçları karşılayabilecek oyuncularla ilgili el ilanları almak üzereyiz. Juice Scruggs, Penn State için hem stoper hem de guard tecrübesine sahip.

Vikingler, Garrett Bradbury’yi sezon dışında serbest oyuncu olmaya ayarladı ve Ezra Cleveland bu sezon dışında bir uzatma almazsa, 2024’te piyasaya çıkacak. bu belirsiz pozisyonlar

Vikings Playoff Koşusu Aniden Sona Eriyor

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur. Ayrıca Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik alanlarında yan dal kazandı. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’ı desteklemekten hoşlanır. Görüşlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/nfl/nfl_draft/2023/vikings-mock-draft-monday-minnesota-takes-a-qb-on-day-3/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir