MIN-CHI Tahmin, Teddy veya Tua, Grace’i KurtarmakCevaplanan Sorular: MIN-CHI Tahmini, Teddy veya Tua, Tasarruf Grace
20 Aralık 2020; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings, Dalvin Cook’u geride bırakıyor. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Aşağıdaki sorular PurplePTSD tarafından yanıtlanan güncel Minnesota Vikings konuları hakkındadır. Bugün, modaya uygun bir şekilde ele alınan 7 Ekim sayısı. Sorularınız varsa, lütfen bunları [email protected] adresine e-posta ile gönderin.

Ayrıca, lütfen unutmayın: Bunlar fikir temelli yanıtlardır. Bazı cevaplar zaman zaman yanlış olacaktır. Ama bunu minimumda tutmaya çalışacağız.


S: 5. Hafta Vikingler-Ayılar için tahmin nedir?

MIN-CHI Tahmin, Teddy veya Tua, Grace'i Kurtarmak
20 Aralık 2021; Chicago, Illinois, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucu Kirk Cousins ​​(8) ve Minnesota Vikings saldırgan Christian Darrisaw’ı alt ediyor. Zorunlu Kredi: Quinn Harris-USA TODAY Sports.

A: Vikingleri alacağız, 31-13.

Hiçbir mazeret yok – hiçbir şekilde; Vikinglerin kaybetmesi için Londra’dan geri dönmemek bile. Minnesota’nın kadrosu Chicago’nunkinden daha yetenekli, Vikingler evde ve Kevin O’Connell’in ekibi neredeyse her şeyi daha iyi yapıyor.

Tabii ki, takımlar her zaman arsayı kalınlaştıran bölüm rakipleridir. Ama bunu bir yere not edin – Vikinglerin 5. Haftada kaybetmek için kesinlikle hiçbir nedenleri yok. Kaybederlerse, sonrasında evet-amalara izin verilmez.

S: Sizce Teddy Bridgewater veya Tua Tagovailoa önümüzdeki hafta sonu Yunuslar için Vikinglere karşı oynayacak mı?

MIN-CHI Tahmin, Teddy veya Tua, Grace'i Kurtarmak
20 Ağustos 2022; Miami Bahçeleri, Florida, ABD; Miami Dolphins oyun kurucu Teddy Bridgewater. Zorunlu Kredi: Jim Rassol-USA TODAY Sports.

A: Zırhlı değil ama Bridgewater diyeceğiztemel olarak NFL, 3. Haftadan sonra genç yolcuyu temizleyen doktoru kovduğunda Tagovailoa’nın kafa travmasının ciddiyetini temelde ortaya çıkardığı için.

Bridgewater aynı zamanda ligdeki en iyi QB2’lerden biri ve bir takım böyle kalibreli bir oyun kurucuyu bir nedenden dolayı kullanıyor. Tagovailoa, futboldaki tek ölümcül yaralanmalardan biriyle uğraşıyor. Özellikle durumla ilgili tüm incelemelerde, güvenli oynamak en iyisidir.

Önümüzdeki hafta sonu Tagovailoa “iyileşirse” şaşırmayacağız ama iç sesimiz Bridgewater diyor.

S: Bu sezon Vikinglerin kurtarıcı lütfu kim oldu?

Cevaplanan Sorular: Yikes at QB, McGill's Emergence, Austin Schlottmann
20 Ağustos 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

A: bizde yok kim – ama bir şey. Ceza eksikliği.

Vikingler, NFL’de dört hafta boyunca ceza sahalarında 1 numara – en az olduğu gibi. Geçen yıl sıralamaya girdiler sondan üçüncü aynı metrikte.

Basitçe söylemek gerekirse, kendilerini ayaklarından vurmuyorlar. Bunu yapıyorlarsa, kazanç-kayıp bir ya da iki oyun tarafından çevrilebilirdi.
MIN-CHI Tahmin, Teddy veya Tua, Grace'i Kurtarmak

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/minnesota_vikings/analysis/questions-answered-min-chi-prediction-teddy-or-tua-saving-grace/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir