Mighty Stakes ile Dak Prescott Frames Oyunu Vikinglere KarşıMighty Stakes ile Vikinglere Karşı Dak Prescott Çerçeve Oyunu
30 Ekim 2022; Arlington, Teksas, ABD; Dallas Cowboys’un oyun kurucusu Dak Prescott. Zorunlu Kredi: Jerome Miron-USA TODAY Sports.

Dallas Cowboys (6-3), US Bank Stadyumu’nda Minnesota Vikings (8-1) ile oynadıkları 11. Hafta randevusunun büyük riskleri olduğunu biliyor.

Dallas, 4. Çeyrek’te eridikten sonra geçen hafta sonu Green Bay Packers’a 31-28 yenildi. Buna göre, Minnesota’daki hata payı, özellikle NFC Doğu’yu kazanmak için zayıf ve oyun kurucu Dak Prescott Perşembe günü bunu kabul etti.

“Bu bir eleme maçı. Bunun ne anlama geldiğini biliyoruz. Bölümde bunun ne anlama geldiğini biliyoruz. Bunun NFC’de ne anlama geldiğini biliyoruz,” Prescott gazetecilere söyledi.

Ulusal Millet, Vikingler yerine Kovboyları Seçiyor
31 Ekim 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Dallas Cowboys’un oyun kurucusu Dak Prescott. Zorunlu Kredi: Matt Blewett-USA TODAY Sports.

27 yaşındaki oyuncu, Kovboyların “oyunumuzun her alanında bizim takım olduğumuzu” kanıtlamaya hazır olduğunu söyledi.

Prescott and Co., Perşembe günü Ndamukong Suh ile sözleşme imzalayan bir takım olan, bölüm lideri Philadelphia Eagles ve yeni başlayan New York Giants’a aniden ayak uydurmalıdır. Eagles 8-1, Giants ise birinci sınıf bir baş antrenörle 7-2’de oldukça havalı hissediyor. Kovboyların 6-3’lük rekoru da perişan değil, ancak NFC Doğu beklenmedik bir silahlanma yarışına dönüştü.

Öte yandan Vikingler, bölünmelerini Şükran Günü’ne kadar neredeyse tamamladılar. Kevin O’Connell’in grubu dört “sihirli sayıya” sahip ve 2017’den bu yana ilk kez NFC North’u kazanmak için yalnızca bu kadar çok galibiyete veya Packers mağlubiyetine – veya bunların bir kombinasyonuna – ihtiyaç duyuyor. Minnesota muhtemelen 11. Haftayı bir playoff olarak değerlendirecek- Atmosfer de kötü, ama Vikingler bir oyun düşürürse gökyüzü düşmez. Dokuz maç boyunca Minnesota’nın minderi bu kadar yumuşak.

Minnesota, son zamanlarda beş maçlık bir mağlubiyet serisine başlayarak rakibine yardım eden Packers’a karşı 4.5 maçlık bir klasman liderliğine sahip. Bu arada Dallas, Philadelphia’nın iki maç gerisinde ve bir maç daha düşürmeyi göze alamaz. Bunu yapmak, Kovboyları dürüstten iyiye altıncı veya yedinci sıradaki NFC sezon sonrası gevezeliğine düşürürdü.

Vikings-Cowboys Seyahat Planlarınızı Sağlam Tutun
31 Ekim 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Ezekiel Elliott’a (21) geri koşan Dallas Cowboys, Minnesota Vikings’in korner oyuncusu Mackensie Alexander tarafından durduruluyor. Zorunlu Kredi: Matt Blewett-USA TODAY Sports.

Yine de Vegas, Kovboylara inanıyor. Dallas, açıklanamaz bir şekilde, Pazar günü Vikingleri yenmek için 1,5 puanlık bir favori, bu tuhaf bir puan dağılımı çünkü bir ev sahibi takıma genellikle hemen üç puan verilir. Minnesota bu kadar saygı görmedi ve spor kitapları Dallas’ın Vikinglerden “4,5 puan daha iyi” olduğuna açıkça inanıyor.

Prescott ve onun playoff bahisleri, Dallas’ın muzaffer olduğu 2016’da heyecan verici bir olay olan US Bank Stadyumu’nda Vikinglerle sadece bir kez karşı karşıya geldi. Prescott ve takım arkadaşları Ezekiel Elliot’ın çaylak sezonuydu ve Cowboys, Vikingleri 17-15 mağlup etti. Perşembe Gecesi Futbolu.

O zamandan beri Vikingler, evinde Dallas’a iki kez kaybetti – Prescott sakatlığı nedeniyle kenarda kaldı.

Vikingler, Brett Favre’nin oyun kurucu olduğu ve Randy Moss’un mor takımın bir üyesi olarak ilk iç saha maçını yaşadığı 2010 yılından beri Minnesota’nın o eyaletinde Kovboyları yenemedi.

Kovboyların playofflara çıkma şansı %93, başına FiveThirtyEight.com.


Eski Vikings TE Sezonun Geri Kalanında Askıya Alındı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/dak-prescott-frames-game-vs-vikings-with-mighty-stakes

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir