MI Vs GT Dream11 Tahmini, Saha Raporu


MI vs GT Dream11 Tahmini, Saha Raporu: TATA IPL 2023’ün 57 No’lu Maçı Mumbai Kızılderililerine bakın () Gujarat Titans (GT) Bombay’daki Wankhede Stadyumu’nda.

MI, son maçta RCB’yi altı kaleyle yendi. Maçı 16. sırada tamamladılar ve IPL’de en hızlı 200 koşuyu kovalamak için yeni bir rekor kırdılar. MI 11 maç oynadı ve bunların altısını kazandı, Puan tablosunda 12 puanla 3. sırada yer aldılar.

GT, son maçında LSG’yi 56 koşuyla mağlup etti. GT açıcılar ve spin bowling oyuncuları bu sezon mükemmel bir formda. GT 11 maç oynadı ve sekiz maç kazandı ve 16 puanla puan tablosunda birinci sıradalar.

MI, Narendra Modi Stadyumu’nda GT’ye karşı sezonun ilk karşılaşmasını kaybetti. MI’nın Wankhede Stadı’ndaki performansı olağanüstüyken, GT’nin bu sezonki sopa ve top performansı olağanüstü. Puan tablosunda GT birinci, MI ise 3. sırayı elinde tutuyor. GT, MI’dan daha fazla maç kazandı ve tüm departmanlardaki performansı MI’nın performansından daha iyiydi.

MI ve GT 2023:

Kibrit: Bombay Kızılderilileri vs Gujarat Titanları

Tarih ve saat: 12 Mayıs 2023, 19:30 IST

mekan: Wankhede Stadyumu, Bombay

Canlı Akış Platformu: Jio Sinema, Yıldız Sporları

MI vs GT Dream11 Bugünkü Maç Tahmini:

Dream11 ekibi, saha raporu, hava durumu raporu, saha kaydı ve oyuncu kaydı gibi birçok faktör dikkate alınarak hazırlanır. Fantazi takımınız için mevcut formu olağanüstü olan oyuncuları kaptan veya kaptan yardımcısı olarak seçmek.

Bu sahadaki son maçta vurucular, bowling oyuncularına kıyasla daha fazla Fantasy puanı verdi, bu nedenle takımınızda daha fazla vurucu düşünün.

MI vs GT Dream11 Tahmininin Seçimleri Olmalıdır:

Suryakumar Yadav, Shubman Gill, Ishan Kisan, Hardik Pandya, Piyush Chawla, Rashid Khan, Mohd. Shami, Cameron Green, David Miller.

MI vs GT Fantasy Team Tahmin Fark Seçimi:

Rohit Sharma, Mohit Sharma, Alzari Joseph, Abhinav Manohar, Nehal Wadhera, Jason Behrendroff.

MI vs GT Kaptanlık Seçimleri ve Yardımcı Kaptanlık Seçimleri:

Shubman Gill, Suryakumar Yadav, Hardik Pandya, Rashid Khan, Cameron Green.

MI ve GT Etki Oyuncusu:

Nehal Wadhera, Tilak Verma, Mohit Sharma, Shubman Gill.

Küçük Lig için MI vs GT Dream11 Tahmini:

MI vs GT Dream11 Tahmini, Saha Raporu
Dream11 Ekibi

Grand League için MI vs GT Dream11 Tahmini:

MI vs GT Dream11 Tahmini, Saha Raporu
Dream11 Ekibi

MI ve GT kafa kafaya rekor:

Oynanan Maçlar: 2

Bombay Kızılderilileri Kazandı: 1

Gujarat Titanları: 1

MI ve GT Satış Konuşması Raporu:

Pitch of Wankhede Stadyumu, İyi sekme sağlayan vuruş dostu yüzeyleriyle tanınır. Hızlı atıcılar, ilk birkaç fazlada biraz yardım alır. Oyun ilerledikçe, spinners sahadan biraz dönüş alacak, ancak Wankhede’nin genel sahası, yüksek skorlu maçları destekleyen bir vuruş sahasıdır.

Wankhede’deki son maçta, her iki takım da sahanın vuruş için çok iyi olduğunu gösteren 200 tur sınırını geçti. Bu mekandaki ortalama skor 175 tur ve maçların çoğunu ikinci takım kazandı. Çiy, ikinci vuruşlarda da önemli bir rol oynadı.

Bunu da Oku: ODI sıralaması: ODI sıralamasında yeni yıllık güncelleme, hangi takımların ilk üç sırayı işgal ettiğini öğrenin.

Daha Fazlası İçin Resmi Siteyi Kontrol Edin: IPLT20

.


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/mi-vs-gt-dream11-prediction-pitch-report-mumbai-indians-vs-gujarat-titans-2023-fantasy-team-prediction/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir