MI, CSK, KKR, LSG ve RR Tarafından Hedeflenebilecek Oyuncular. Müzayede Ayrıntıları, Taban Fiyat.


IPL 2023 Müzayedesi sadece birkaç gün sonra yapılacak. Bu, en çok beklenen yıllık etkinliklerden biridir. IPL 2023 Müzayedesi, dünya kriketinin en iyi isimlerinden bazıları isimlerini havuza koyduğu için her zamanki gibi heyecan verici olacak. Ayrıca, harcayacak sınırlı parayla, franchise’lar hedef oyuncuları konusunda çok seçici olacak. Franchise’ların bir planı olacak. İşte MI, CSK, KKR, GT ve RR tarafından hangi oyuncuların hedef alınacağına bir göz atın:

IPL 2023 Müzayedesinde Bombay Kızılderilileri Tarafından Hedef Alınması Muhtemel Oyuncular:

Cüzdan Olarak 20,55 Crores, 9 Slot Mevcut, 3 Yurtdışı Slot.

Mumbai Kızılderililerinin iyi bir iplikçiye ihtiyacı var. Kesin olarak bir bacak döndürücü. Bu nedenle, ya her yıl ortaya çıkardıkları yeni bir sansasyonu ortaya çıkarmaları bekleniyor ya da Zampa veya Adil Rashid için teklif verecekler. Hevesli bir hayran olarak, Mumbai’nin kriket topluluğu için neler hazırladığını görmek beni heyecanlandırıyor.

IPL 2023 Müzayedesi
IMG SRC: Avustralya Kriket

2010’da Pollard’ı, 2013’te Bumrah’ı, 2015’te Hardik Pandya’yı ve 2021’de Jansen’i satın aldılar. Bunun dışında, Kieron Pollard’ın boşluğunu doldurmak istedikleri için çok yönlü en iyi oyunculardan biri için de teklif verebilirler. Ayrıca kalp pillerine ihtiyaçları var. Ancak bu kategoride çok fazla iyi isim yok ve bu nedenle Sam Curran onlar için büyük bir hedef olabilir.

IPL 2023 Müzayedesinde Chennai Super Kings Tarafından Hedef Alınması Muhtemel Oyuncular:

Cüzdan Olarak 20.45 Crores, 7 Slot Mevcut, 2 Yurtdışı Slot

IPL 2023 Müzayedesi
IMG SRC: Wisden

Dwayne Bravo kaçıracak, bu yüzden Chennai Super Kings’in iyi bir atıcıya ihtiyacı var. Bu işaretler, daha önce onlar için oynayan Chris Jordan’a işaret ediyor. Ayrıca iyi bir iplikçiye ihtiyaçları var. Teekshana’ları var ama bacak döndürücü şart. Geçen sefer Prashant Solanki’yi denediler ama çok etkili olmadı. Böylece Zampa ve Rashid’in de peşine düşecekler. Ancak IPL 2023 Müzayedesinde deneyimli bir kampanyacı olan Amit Mishra’yı da seçebilirler.

IPL 2023 Müzayedesinde Kolkata Knight Riders Tarafından Hedef Alınması Muhtemel Oyuncular:

IPL 2023 Müzayedesi
IMG SRC: İngiltere Kriket

Cüzdan Olarak 7.05 Crores, 11 Slot, 3 Yurtdışı Slot

Kolkata Knight Riders, Sheldon Jackson ve Ajinkya Rahane’yi bıraktı. Vuruşları Hintli bir meyilli ile açmaları gerekiyor. Mayank Agarwal onların en büyük önceliği olabilir. Ayrıca Mayank’ı hedef alırlarsa fazla paraları kalmaz. Bu nedenle, TATA IPL 2023 Müzayedesinde Harry Brook veya Tom Banton’a da gitmek akıllıca bir hareket olabilir.

Lucknow Süper Devleri Tarafından Hedef Alınması Muhtemel Oyuncular:

Cüzdan olarak 23,5 Crores, 10 Slot, 4 Yurtdışı Slot.

Lucknow Süper Devleri, birinci sınıf bir vurucu, bir döndürücü ve bir bitiriciden yoksundur. O kadar paraları olduğu için Zampa’ya gidebilirler. Piyush Chawla’ya da gidebilirler. Birinci sınıf ve son işlemci seçenekleri arasında Rilee Rossouw ve Henrich Klaassen yer alıyor. Sarfaraz Khan gibi Hint kaplama seçenekleri de düşünülebilir. Bundan sonra Cameron Green veya Sam Curran da birincil hedef olabilir.

Rajasthan Royals Tarafından Hedef Alınması Muhtemel Oyuncular:

13.2 Cüzdan Olarak Crores, 9 Slot, 4 Yurtdışı Slot.

Rajasthan Royals, orta dereceli bir vurucu için gidecek. Rilee Rossouw tasarıya uyuyor. Ancak RR tarafında onun için gidecek o çanta kalmadı. Ayrıca tarayıcının altına girebilecek oyuncuları da seçmeleri gerekecek ve top çalmaya çalışmaları gerekecek. Will Jacks iyi bir seçenek. Belki RVDD veya Daryl Mitchell için geri dönebilirler. 11 hazır. Yani çok ihtiyaç duymuyorlar. Çok yönlü bir patlayıcıya ihtiyaçları var. Dasun Shanaka bize bu seçeneği sunuyor.

Daha fazla bilgi için FIFA World Cup 2022: Tüm Kazananlar, Şampiyonlar, Altın Ayakkabı, Altın Top, Altın Eldiven Listesi’ne gidin. Lionel Messi Şampiyon.

TATA IPL Müzayedesinde bu tür daha fazla makale okuyun: TATA IPL 2023 Müzayedesinde En Yüksek Teklifi Verebilecek İlk 5 Oyuncu.

Daha fazlasını öğrenmek için BCCI’nın resmi web sitesi.


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/ipl-2023-auction-players-that-can-be-targeted-by-mi-csk-kkr-lsg-and-rr-auction-details-base-price/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir