Mevcut Vikingler, On Yıl Eski Ekiple Meşru Karşılaştırma YapıyorMevcut Vikingler, On Yıl Eski Ekiple Meşru Karşılaştırma Yapıyor
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Indianapolis Colts baş antrenörü Jeff Saturday (solda) ve Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Çarşamba günü, 2022 NFL Pro Bowl kadroları açıklandı. 2022 Minnesota Vikings kadar kazanan bir takımınız olduğunda, kadrolarda pek çok ismin yer alması şaşırtıcı değil. Oyun bu yıl büyük ölçüde değişirken, onur aynı kalıyor. Ancak bu grup, 2009’dan beri gördüğümüz kadar bol.

Çarşamba akşamı sonuçlar açıklandığında, Kevin O’Connell takımının Pro Bowl için seçilmiş beş oyuncusu olduğunu gördü. Oyun kurucu Kirk Cousins’e geniş alıcı Justin Jefferson ve sıkı son TJ Hockenson katıldı. Savunma tarafında, sınırda koşan Za’Darius Smith onay aldı ve özel takım oyuncusu Andrew DePaola da oyuna girdi. Bu, Minnesota’nın 2009’dan bu yana tek bir sezonda aldığı en yüksek sayıydı.

Mevcut Vikingler, On Yıl Eski Ekiple Meşru Karşılaştırma Yapıyor

2009 Minnesota Vikings’in bu mevcut takımla bazı benzer paralellikleri var. Brad Childress tarafından çalıştırıldılar ve normal sezonu 12-4’lük bir rekorla tamamladılar. Bölüm turunda Dallas Cowboys’u 34-3’lük bir yenilgiye uğrattıktan sonra, Superdome’da Saints ile mücadele ederek New Orleans’a gittiler. Brett Favre’yi neredeyse ölüme terk eden bir oyunda, o yarışmanın koşulları artık çok farklı görülüyor.

Minnesota o yarışmada bazı şeyleri çok kötü yaptı, ancak Bountygate için soruşturulan Gregg Williams savunmasıydı. Favre’nin yarışmadan sağ çıkması başlı başına bir mucizeydi ve Vikinglerin uzatmada sadece bir saha golüyle kaybetmesi ezici bir yenilgiydi. Saints, Minnesota’nın franchise tarihindeki en iyi takımlardan birine sahip olmasına rağmen Super Bowl’a gitti ve bir yüzüğü güvence altına almak için Indianapolis Colts’u devirdi.

akım vikingler çizimi
Brett Favre. © Imagn Content Services, LLC aracılığıyla Dan Powers.

Favre, Adrian Peterson, Sidney Rice, Bryant McKinnie, Steve Hutchinson, Jarred Allen, Kevin Williams ve Heath Farwell’den oluşan grup Pro Bowl için seçildiğinde, müsait olmayacaklarını umdular. Ne yazık ki, Azizlere verilen bu kayıp planları değiştirdi ve bu yarışmada bir avuç göründü. Seçilen sekiz oyuncu o zamandan beri zirveye çıkamadı ve bu 2022 kontenjanı Minnesota’nın ulaştığı en yakın yer.

Vikingler bu sefer o sonuç üzerine sayfayı çevirmek ve farklı bir kader görmek istiyor. O’Connell’in takımı, playofflar sırasında en az bir iç saha maçına ev sahipliği yapacak ve bir ring için oynama fırsatını çok isterler. Jefferson en çok oy toplayan kişi olmak için kampanya yürütse de, bir gösteri yarışmasında birkaç bayrak takmaktansa Super Bowl’da oynamayı tercih ettiği inkar edilemez.

Justin Jefferson'ın Ciddi MVP Değerlendirmesi İçin 3 Şeye İhtiyacı Var
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Bu sezon seçilen beş oyuncu, Minnesota’nın hücumda ne kadar iyi olduğunun bir yansıması. Savunma zarar görmüş olsa da Smith, Vikingler’deki ilk yılında göze çarpıyordu ve kenarda koşucu arkadaşı Daniell Hunter üzerindeki önemli baskının kaldırılmasına yardımcı oldu. Hem Cousins ​​hem de Jefferson, MVP tartışmasının eteklerinde olmalı ve Hockenson, son takas tarihinde satın alındığından beri muhteşem olmaktan başka bir şey olmadı. DePaola’da uzun bir balığın başını salladığını görmek de güzel. 2012’de Rutgers’tan ayrılmadı, 2014’e kadar bir NFL maçında yer almadı. Şimdi profesyonel kariyerinin sekizinci yılında, sonunda en yüksek onuru kazanıyor.

Yine, bu kadar çok Viking’in Pro Bowl seçimleriyle onurlandırıldığını görmek harika, ancak hiçbiri o oyunda daha büyük fırsatlara odaklanmış bir şekilde oynamayı ummuyor.


Colts, Hiçbir Yerden Eski Vikings Starter'dan Feragat Ediyor

Ted Schwerzler, Minnesota Twins ve Minnesota Vikings ile ilgili her şeye odaklanan Twin Cities’den bir blog yazarıdır. O aktif twitter ve haftalık olarak yazıyor İkizler Günlük. Eski bir kolej atleti ve hevesli bir spor hayranı olarak, profesyonel takımlarımızı tutkuyla takip etmek her zaman çok doğal bir çıkış yolu gibi göründü.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/current-vikings-drawing

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir