Merkezdeki Vikingler Acil Durum PlanıMerkezdeki Vikingler Acil Durum Planı

Indianapolis Colts, Chris Reed’i koruyor. © Christine Tannous/IndyStar / ABD BUGÜN AĞI.

Minnesota Vikinglerinin merkezde bir acil durum planına ihtiyacı var, çünkü eğitim kampının ikinci haftası şöyle başladı:

Şaşırtıcı olmasa da, görevdeki pivot Garrett Bradbury’nin bu sezon daha fazla ağırlık kazandığına ve farklı bir koçluk ekibinin görüşlerini kazandığına inanılıyordu. Bradbury, 2019 NFL Taslağının 1. Turunda Vikingler hücum hattının ortasını demirlemek için seçildi. Bugüne kadar, iyi bir koşu engelleme yan hakemi oldu, ancak oyun kurucu Kirk Cousins’i ayakta tutmak için acı bir şekilde mücadele ediyor. Cousins’ın en büyük zayıflıklarından biri – en azından diğer önemli pasörlerle karşılaştırıldığında – cep varlığıdır, bu nedenle Bradbury’nin eksiklikleri Minnesota’nın hücumunda pek iyi değil.

Takımın Salı günü sahada antrenman kampında kanıtladığı bir yedek planı olduğu açık. Adı Chris Reed., genel menajer Kwesi Adofo-Mensah tarafından serbest oyuncu ilavesi. Reed, Jacksonville Jaguar’ları, Carolina Panthers, Miami Dolphins ve Indianapolis Colts ile çalıştıktan sonra Vikinglere katıldı – gerçekten bir kalfaydı.

Merkezdeki Vikingler Acil Durum Planı
Indianapolis Colts, Chris Reed’i koruyor (62). © Jenna Watson/IndyStar / ABD BUGÜN AĞI.

30 yaşındaki Reed, Vikings ikinci takım personeli ile merkezde fotoğraf çekti ve Bradbury’nin bu yaz veya 2022 sezonunun başlarında bocalaması durumunda sıradaki adam olabileceğini ima etti. Ayrıca, Reed tarafından istendi: Chris Tomasson’ın Öncü Basın İlkbaharda, gerekirse, muhtemelen oyun merkezi hakkında. Reed, “Mutlaka nerede oynamama ihtiyaç duyarlarsa orada oynayacağım” yanıtını verdi.

Minnesota Eyaleti mezunu, sözü edilen kulüplerde sol bek, sağ bek ve merkezde oynama tecrübesine sahiptir. Kariyerinde şimdiye kadar Reed iyi notlar kaydetti. itibaren Profesyonel Futbol Odağıözellikle 2019’dan beri:

  • 2016 = 53,5
  • 2017 = 50,8
  • 2018 = 57,3
  • 2019 = 70,3
  • 2020 = 63.0
  • 2021 = 67.2
Merkezdeki Vikingler Acil Durum Planı
Indianapolis Colts ofansif guard Chris Reed. © Robert Scheer/IndyStar, Imagn Content Services, LLC aracılığıyla.

Reed acil durum planı neden bu kadar hayati? Basit. Vikingler, son sekiz sezondaki pas koruması kokuşmuş durumda ve takımın NFC Şampiyonasına ulaştığı 2017’de ortalama bir çıkışa sahip.

Vikingler OL Geçiş Koruması,
Pro Football Focus’tan NFL Sıralaması,
2014’ten beri:

2014 = 23.
2015 = 28.
2016 = 30.
2017 = 17.
2018 = 27.
2019 = 27.
2020 = 29.
2021 = 27.

Son olarak, Vikings taraftarları, Mart ayından bu yana serbest oyuncu pivotu JC Tretter ile sözleşme imzalama fikri üzerine tükürdüler. Tretter, Mayıs ayında şok edici bir şekilde serbest bırakıldı ve Vikingler, Tretter ile Cleveland’da en son çalışmış olan Adofo-Mensah ile olan bağları nedeniyle, derinlik tablosu için beyinsiz olacağına inanmaya sadık kaldılar. Pekala, neredeyse beş ay geçti ve hayır takım Tretter’ı imzaladı.

Belki de Bradbury’den sonraki plan baştan beri Reed’di.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Vikingler Eğitim Kampında Mini Dramanın İlk Parçasıyla Karşılaştı
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/the-vikings-contingency-plan-at-center

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir