Mayıs ayında indirime giren en iyi golf ayakkabıları


Genel fikir, sağlam bir golf salıncağının sıfırdan inşa edildiğiyse – sana bakınca, Pete Cowen – o zaman bu önemli tabanı sabitleyen ekipmanın da önemli olduğunu söylemek güvenlidir.

Bununla birlikte, ana odak noktasının ütüler, takozlar, toplar ve sürücü olduğu oyuna hazırlanırken golf ayakkabıları genellikle göz ardı edilebilir.

Ancak ister sıfırdan golfçü, ister 15’ten fazla engelli veya herhangi bir seviyede olsun, golfçünün ayağına giden her şey bir fark yaratabilir.

Golfweek’in Averee Dovsek’i en iyi ifadeyle: “Golf ayakkabıları, sahada rahatlık, denge ve tutuş sağlayan her golfçü için vazgeçilmez bir ekipmandır.”

İlgili:

2023’ün en iyi kadın golf ayakkabıları

Golf ayakkabısı toplaması: 2023’ün başlarında düşen 18 çift golf ayakkabısı

Bu aynı zamanda oyunu yeni öğrenen veya Eylül ayında sizi bekleyen sonbahar sezonuna hazırlanan ortaokul ve lise golfçüleri (hem erkek hem de kız) için de geçerli.

Bunu göz önünde bulundurarak, golf ayakkabılarına hak ettiği ilgiyi göstermek için golf egzersiz seanslarına ara veriyoruz. Ve biz de bankayı kırmak gibi bir niyetimiz olmadığından, ilk durağımız PGA TOUR Süper Mağazası. Sınırlı Süreli Tasfiye Satışı.

İşte indirim bölümünden seçtiklerimiz…

Mayıs ayında indirime giren en iyi golf ayakkabıları

(Nike Roshe G Erkek Golf Ayakkabısı resmi, PGA TOUR Superstore’un izniyle kullanılmıştır)

%25 tasarruf edin

PGA TOUR Superstore’da alışveriş yapın

Zaman zaman ilginç ürünler, hizmetler ve oyun fırsatları öneriyoruz. Bağlantılardan birine tıklayarak bir satın alma işlemi yaparsanız, bir ortaklık ücreti kazanabiliriz. USA TODAY HSS bağımsız olarak çalışıyor ve bu bizim kapsamımızı etkilemiyor.


Kaynak : https://usatodayhss.com/lists/golf-sales-discount-golf-shoes-for-high-school-junior-golfers

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir