Maxey, Reaves ve Sharpe’ı içeren beş Bradley Beal ticaret paketi


Yine yılın o zamanı. Her sezon olduğu gibi, Washington Wizards rekabet etmek için mücadele ederken 2022 Bradley Beal takas söylentileri ortaya çıkmaya başladı.

Bununla birlikte, Beal’in dev anlaşmasında takas yasağı var, bu yüzden önceden bir takası kabul etmesi gerekiyor.

Bradley Beal takas söylentileri 2022

Bradley Beal’in ligin en iyi hücum oyuncularından biri olduğu inkar edilemez. Son birkaç yıldır sakatlıklarla boğuşuyor ama risk almaya değecek türden bir golcü. Bu, aslında ülkenin başkentini terk etmek istediğini varsayıyor.

Beal, sırf Wizards’a olan bağlılığını kanıtlamaya devam edebilmek için yıllar içinde birden fazla takımla uğraştı. Söylemeye gerek yok, sırf orada kalması için ona saçma sapan paralar atmaya devam ederlerse onu suçlamak zor.

Ancak Beal şampiyonluk kazanmak istiyorsa takımdan ayrılması gerektiğini biliyor. Ayrıca Sihirbazlar hiç şanslarının olmadığını ve bir şeyleri havaya uçurmanın daha iyi olacağını anlayabilirler. Bu nedenle, bunun olması durumunda bazı potansiyel destinasyonlara bir göz atacağız.

Altılılar

Birden fazla rapora göre, Philadelphia 76ers geçen sezon Beal’i kadrosuna katmaya oldukça yakındı. Resmi bir takas talebi olmasa da, bildirildiğine göre Beal, Joel Embiid ile takım olma yolundaydı. Ancak sakatlığı, dikkatlerini onun yerine James Harden’a çevirmelerine neden oldu.

Sixers, Harden ile oldukça iyi bir performans sergiledi ve Tyrese Maxey’de çiçek açan bir yıldıza sahip. Ancak Daryl Morey aşırı agresif bir yönetici ve bedeli ne olursa olsun daha fazla ateş gücü elde etmekten çekinmeyecek. Ayrıca Embiid’in bu takas için baskı yaptığı bildirildi.

Bunu yapmak için büyük olasılıkla Maxey’den ve bir ilk tur seçiminden, artı en azından Tobias Harris ve Matisse Thybulle’den vazgeçmeleri gerekecekti. Ödenmesi gereken ağır bir bedel ama onları şampiyonluk yarışına sokabilecek bir bedel.

Sıcaklık

Miami Heat’in de son zamanlarda Beal’in takas değerini sorduğu bildirildi. Sezona yavaş bir başlangıç ​​yaptılar, sahanın her iki tarafında da sakatlıklar ve tutarsızlıklarla boğuşuyorlar ve Pat Riley başka bir yıldız için pazarda.

Heat, Jimmy Butler daha buradayken şampiyonluk döneminden en iyi şekilde yararlanmak istiyor, ancak rekabet etmek istiyorlarsa hücum odaklı başka bir yıldıza ihtiyaçları olduğu ortaya çıktı. Tyler Herro bu olabilir ama henüz hazır olmayabilir.

Peki ya Erik Spoelstra, Duncan Robinson, Nikola Jovic, Tyler Herro ve birkaç birinci tur seçimini Washington’a göndermeye karar verirse? Beal ve Butler’ın bir-iki yumruğunun yanı sıra boyayı sabitleyen Bam Adebayo’yu durdurmak zor olurdu.

Lakers

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Bradley Beal’in 2022’deki takas söylentilerinin çoğunda Los Angeles Lakers yer alıyordu. Lakers’ın kusurlu bir kadrosu var ve zemini esnetmelerine ve LeBron James’in omuzlarından biraz baskı almalarına yardım edebilecek birine ihtiyacı var, özellikle de Anthony Davis aylarca kenarda kalmışken.

Beal bunun için biçilmiş kaftan ve John Wall ve Russell Westbrook ile oynadığı günlerden itibaren topa hakim yıldızlarla oynamaya alışmış. Ayrıca, yıllarca Hollywood’da kalabilir ve LeBron’un sözleşmesi bittiğinde takıma yardım edebilir.

Elbette, Lakers’ın gelecekteki ilk tur seçimleriyle yollarını ayırması gerekecek, Rob Pelinka bunu yapmaya isteksizdi. Bu anlaşmayı yapmak için Austin Reaves ve Russell Westbrook’u da eklemeleri gerekecek, ancak karşılığında Kyle Kuzma’yı da alabilirler.

başına buyruklar

Yeter artık. Luka Doncic, hayatta bir kez karşılaşılabilecek bir oyuncu gibi görünüyor, ancak harika Michael Jordan bile tek başına kazanamaz. Dallas Mavericks’in, özellikle Jalen Brunson’ın New York Knicks’e katılmasına izin verdikten sonra, bu genç adama biraz yardım etmesi gerekiyor.

Beal, Doncic’in geri sahada ihtiyaç duyduğu savunma çapası olmayabilir, ancak onunla oynayacağı sayısız açık bakışın tek düşüncesi ağız sulandırıyor. Maç başına 60 sayı platosunu kolayca aşabilecek bir ikiliden bahsediyoruz.

Ancak bir Beal takas paketi oluşturmak, bu noktada Dalla Mavericks için zor olabilir. Varlıkları veya değerli oyuncuları ne kadar eksik oldukları göz önüne alındığında, bunu yapmak için Christian Wood, Tim Hardaway Jr., Dwight Powell, Jaden Hardy, iki gelecek ilk tur seçimi ve en az bir seçim takasından vazgeçmeleri gerekir.

Blazerler

Aynı maaş bordrosunda en kötü iki NBA kontratına sahip olmak, kazanan bir formül olmayabilir. Ama yine de, Portland Trail Blazers’ın yeni bir ön ofisi var, bu yüzden bir açıklama yapmak ve nihayet bu tümseği aşmak için ihtiyaç duydukları hamleleri yapmak isteyebilirler.

Damian Lillard, başka bir yerde başka bir yıldıza katılmaya niyeti olmadığını, bu nedenle takımın yıldızları Rip City’ye çekmesi gerektiğini açıkça belirtti. Bu sezon oldukça sağlamlar ve Jerami Grant ile Gary Payton II’yi eklemek, rekabet etmek istediklerini ve doğru yönde ilerlediklerini kanıtlıyor.

Ancak Lillard’a sahip olmak istiyorlarsa, Chauncey Billups’ın takımı için ayrılan ve hızlanan, çiçek açan yıldız Anfernee Simons ile yollarını ayırmak zorunda kalabilirler. Ayrıca gelecek vaat eden çaylak Shaedon Sharpe, Josh Hart ve bir seçim eklemeleri gerekecek.


Kaynak : https://franchisesports.co.uk/bradley-beal-trade-rumors-2022/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir