Lone Vikings Oyuncusu En İyi 50 Jersey Satış Listesine UlaştıLone Vikings Oyuncusu En İyi 50 Jersey Satış Listesine Ulaştı

Kirk Kuzenleri ve Justin Jefferson

Tom Brady öncülük etti ve Justin Herbert, Mart 2021’den Şubat 2022’ye kadar NFL forma satışlarında ilk 10’u tamamladı. toplantı odası.tv.

Yakında 45 yaşındaki Brady emeklilikle flört etti – aslında bunu yaptı – bu sezon dışında ancak bir veya iki kampanya için Tampa Bay Buccaneers’a dönmeyi seçti. Bu arada, Herbert, Los Angeles Chargers’ı art arda üçüncü sezon için sezon sonrası sezonu kaçırsa da, başka bir yıldız sezonu yazdı.

Tek bir Vikings oyuncusu ilk 50’ye girdive şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu geniş alıcı Justin Jefferson.

Bir yıllık forma satışlarına göre, Jefferson’ın 18. giysisi dünya çapında en iyi 38. sırada satıldı.

Lone Vikings Oyuncusu En İyi 50 Jersey Satış Listesine Ulaştı
17 Ekim 2021; Charlotte, Kuzey Karolina, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Jim Dedmon-USA TODAY Sports.

22 yaşındaki Jefferson, son iki sezonda (3.016) sahalarda NFL’ye liderlik ediyor ve touchdown almada 10. sırada yer alıyor. Ve bu prodüksiyonu ilk iki yılında profesyonel olarak yürüttü. Aslında, tarihte başka hiçbir NFL oyuncusu, kariyerinin ilk iki yılında Jefferson’ın 3.016 karşılama yardasını geçemedi.

2020’de Vikinglere katılan Jefferson, draftta LSU’dan geldi ve Buffalo Bonoları ile yapılan bir ticaretin yan ürünüydü. Jefferson’un selefi Stefon Diggs, Mike Zimmer liderliğindeki Vikings hücumunda hayal kırıklığına uğradı, Zimmer ilk koş yaklaşımını hayal ederken hedef eksikliğinden dolayı hüsrana uğradı. Diggs, eski genel müdür Rick Spielman’ın onu Buffalo’ya takas etmesine ve Vikinglerin taslak sermayeyi Jefferson, Camryn Bynum (S), Janarius Robinson (EDGE), Kenny Willekes (EDGE) ve Zach Davidson’a (TE) çevirmesine yetecek kadar hoşnutsuzluğunu dile getirdi ve tweetledi. ).

Stefon Diggs'in Şifreli Tweetleri Kaşları Kaldırıyor.  Tekrar.
stefon kazıkları

Ama Diggs, Bonolarla başarılı oldu. Oyun kurucu Josh Allen, kariyerini bir sonraki seviyeye fırlatmak için kesin ateş alan bir silah bekliyordu. Diggs’de Allen bunu aldı. Yukarıda belirtilenler aracılığıyla 2020’den beri kabul alanları metrik, Diggs 2.760 ile Jefferson’un arkasında dördüncü sırada yer alıyor.

Forma satışlarına gelince, Diggs Jefferson’ı bir puan geride bıraktı. Diggs’in forması 37. sırada, Jefferson’ın bir sıra önünde 38. sırada.

Vikingler ve Faturalar, bu sonbahar veya kış New York’taki Orchard Park’ta düello yapacak.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Toz Yerleşince, Vikingler Mike Hughes'u Parlak Yeni Bir WR ile takas etti.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/lone-vikings-player-reaches-top-50-jersey-sales-list

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir