Londra Dezavantajları, Ty Chandler Yükselişi, Hazırlıksız AdamlarLondra Dezavantajları, Ty Chandler Yükselişi, Hazırlıksız Adamlar

North Carolina Tar Heels, Ty Chandler’ı kovalıyor. Jg Mayobowl 123021 036.

Aşağıdaki sorular PurplePTSD tarafından yanıtlanan güncel Minnesota Vikings konuları hakkındadır. Bugün, modaya uygun bir şekilde ele alınan 4 Mayıs sayısı. Sorularınız varsa, lütfen bunları [email protected] adresine e-posta ile gönderin.

Ayrıca, lütfen unutmayın: Bunlar fikir temelli yanıtlardır. Bazı cevaplar zaman zaman yanlış olacaktır. Ama bunu minimumda tutmaya çalışacağız.

S: Londra’da oynayan Vikingler hakkında tahmininizde herhangi bir dezavantaj var mı?

Londra
Londra

A: Sadece birini tahmin ediyoruz – hoşçakal hafta yerleştirme.

Genellikle bir takım Londra’da oynadığında, takımlar tarafından sevilmeyen bir sezon başı veda haftası olur. Sezon sonu veda haftaları tercih edilir, çünkü rakip takımlar bir hafta daha iyileşebilir.

Sezon başında veda haftası Londra haberleriyle garanti edilmiyor, ancak muhtemel. Bunun dışında, hayır, Londra oyunu harika – esas olarak Vikinglerin şu anda Londra’da dokuz ev oyunu, yedi gerçek yol oyunu ve bir tarafsız site etkinliği olduğu için.

S: Todd McShay’in Ty Chandler’ı RB1 olarak adlandırdığını gördüm. Vikinglerin işe başlama işini devralması ne kadar sürer?

Londra Dezavantajları, Ty Chandler Yükselişi, Hazırlıksız Adamlar
3 Şubat 2022; Las Vegas, NV, ABD; West, Ty Chandler’ı kovalıyor. Zorunlu Kredi: Stephen R. Sylvanie-USA TODAY Sports.

A: McShay haklıysa, işi en erken Chandler devralacak 2023 olacak.

Minnesota’nın Dalvin Cook’a bol miktarda yatırımı var ve o olağanüstü bir yetenek. Dahası, Alexander Mattison kadroda, Cook kaçınılmaz olarak birkaç oyun için aksadığında üretken bir varlık.

Bununla birlikte, Vikinglerin önümüzdeki yıl bu zamanlar Cook’tan ayrılma şansı var, bu da Chandler ve Nwangwu’nun “bir sonraki adamlar” olacağı anlamına geliyor.

S: Vikinglere katılan tüm bu hazırlıksız adamlar, uzun vadede gerçekten işe yarayacak mı?

Londra Dezavantajları, Ty Chandler Yükselişi, Hazırlıksız Adamlar
Minnesota Vikings’in Anthony Harris’i. (AP Fotoğraf/Ted S. Warren).

A: Çok az. Muhtemelen hiçbiri.

Son 10 yıldaki bazı dikkate değer Viking örnekleri arasında Anthony Harris ve Adam Thielen bulunmaktadır. Ve sonra Myles Dorn ve Blake Lynch aktif kadroda. Ama bu dördü – ve gerçekten Harris ve Thielen ile yıldız olmak için sadece ikisi – son on yılda yaklaşık 100-120 erkekten oluşan bir havuzdan.

7. Tur draft seçimleri gibi, draft edilmemiş serbest oyuncular da piyango kazıcılarıdır.

Onlardan pek bir şey beklemeyin.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Londra Dezavantajları, Ty Chandler Yükselişi, Hazırlıksız Adamlar
Kaynak : https://purpleptsd.com/questions-answered-london-disadvantages-a-ty-chandler-ascension-undrafted-guys/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir