Lions-Vikings 3. Bölüm Yakında Gerçek OlabilirLions-Vikings 3. Bölüm Yakında Gerçek Olabilir
11 Aralık 2022; Detroit, Michigan, ABD; Jamaal Williams’ı (30) geri koşan Detroit Lions, Ford Field’da ilk çeyrekte Minnesota Vikings defans oyuncusu Danielle Hunter (99) ve defans oyuncusu Eric Kendricks (54) tarafından mücadele ediliyor. Zorunlu Kredi: David Reginek-USA TODAY Sports

Son birkaç haftadır, büyük bir tartışma konusu, Vikinglerin playoffların Wild Card turunda hangi takımla oynayacağıydı. Potansiyel eşleşmelerden biri, bir NFC Kuzey düşmanına karşı, ancak yılın başında beklediğiniz bir eşleşme değil. Gerçekten de, Lions-Vikings 3. bölüm yakında gerçek olabilir. Artık Vikingler NFC North’u resmen perçinlediğine göre, bu görüşmeler hızlanmaya başlayabilir.

Vikingler, 15. Haftada 33 sayılık bir geri dönüş yaparken, Detroit Lions, New York Jets’e karşı kendi başına bir geri dönüş yaptı. Minnesota kadar dramatik değildi ama Detroit maçın son iki dakikasında dört sayılık bir 4. çeyrek açığını aştı ve deplasmanda New York Jets’i 20-17 mağlup etti.

Detroit, 14. Haftada Minnesota Vikings’e karşı kazandığı galibiyet de dahil olmak üzere son yedi maçından altısını kazandı ve resmi olarak tamamen playoff tartışmasının içindeler. Bir ay önce bile, bu cümleyi söyleseydin, insanlar muhtemelen alay ederdi. Detroit 1-6’lık bir başlangıç ​​yaptı ve istatistiksel olarak NFL tarihindeki en kötü savunmalardan birine sahipti.

Vikings-Lions Önizleme
4 Aralık 2022; Detroit, Michigan, ABD; Detroit Lions savunma tarafı Aidan Hutchinson (97), Ford Field’da ikinci yarıda Jacksonville Jaguars’a karşı defans oyuncusu Malcolm Rodriguez (44) ile bir çuvalı kutluyor. Zorunlu Kredi: David Reginek-USA TODAY Sports

Şimdi, 7-7, üç maçlık galibiyet serisi ve NFL’deki en ateşli takımlardan biri olarak kabul edilmeleri gerekiyor. New York Giants, Pazar gecesi Washington Commanders’ı mağlup ettikten sonra, Detroit şimdi NFC playoff parantezinde yedinci ve son nokta için Washington’un yarım oyun gerisinde oturuyor.

Aynı yedi maçlık süreçte Vikingler 5-2 kazandılar, ancak birçok kez kahramanca geri dönüşlerle kaçmak zorunda kaldılar. Ayrıca bu Lions’a çift haneli rakamlarla geride kaldılar, ancak Detroit’ten gelen saldırı ateş gücü, Kirk Cousins ​​and Co.’nun üstesinden gelemeyeceği kadar fazlaydı.

Minnesota kazanırsa, Brock Purdy liderliğindeki San Francisco 49ers’ı geride bırakarak playofflarda 2 numaralı sırayı elinde tutacak. Bu, evinde New York Giants’a karşı zaferler ve ardından Green Bay Packers ve Chicago Bears’a karşı yol galibiyetleri gerektirir.

Lions-Vikings 3. Bölüm Yakında Gerçek Olabilir
11 Aralık 2022; Detroit, Michigan, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson (18), Ford Field’daki ikinci yarıda Detroit Lions köşe bağı Jerry Jacobs’un (39) önünde bir yakalama yapamıyor. Zorunlu Kredi: David Reginek-USA TODAY Sports

Öte yandan, Lions’ın Carolina’da, evinde Bears’a karşı ve Green Bay’de maçları var. Sezon sonrası oyunlarına giden yolları, özellikle de Aaron Rodgers’a karşı oynadıkları bir yol oyunu biraz bulanık, ancak Washington’ın yolu hiç de kolay değil. Cleveland Browns ve Dallas Cowboys ile karşılaşmak için eve dönmeden önce bu hafta San Francisco 49ers’a karşı bir yol maçları var.

Elbette bu noktada hiçbir şey kesin değil, ancak yol kesinlikle Ocak geldiğinde Detroit Lions ve Minnesota Vikings arasında bir lastik maçı için hazır.

ESPN, Kirk Cousins'in 15. Haftada 2022'nin En Kötü Oyunlarından Birini Oynadığını Düşünüyor

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur. Ayrıca Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik alanlarında yan dal kazandı. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’ı desteklemekten hoşlanır. Görüşlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/top_news/lions-vikings-part-3/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir