Lewis Cine’nin İyileşmesi Üzerine Yeni Bir Güncelleme
Minnesota Vikings, 2022’de NFL Draft’ın 1. gecesinde Detroit Lions ile tartışmalı bir takas gerçekleştirdi. Genel menajer Kwesi Adofo-Mensah, 12. genel seçimini Lewis Cine (S), Andrew Booth (CB), Ed Ingram (OL) ve Brian Asamoah (LB) olacak şekilde Detroit’e takas etti. Aslanlar, Jameson Williams (WR) ve Josh Paschal’ı (EDGE) aldı.

Hızlı ileri altı ay ve Adofo-Mensah’ın ticaretinin 1. Tur emtiası olan Cine, Londra’da New Orleans Saints’e karşı korkunç bir sakatlık geçirdi. Çaylak sezonunu bitiren bileşik bir bacak kırığıyla karşılaştı.

Lewis Cine’nin İyileşmesi Üzerine Yeni Bir Güncelleme

Cine, kişisel olarak canlı oyun aksiyonu için bu Eylül gibi erken bir tarihte geri dönebileceğine inanıyordu ve çoğu Vikings hayranı iyimser bir şekilde hemfikirdi.

Lewis'te Yeni Bir Güncelleme
20 Ağustos 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Lewis Cine (6), US Bank Stadyumu’nda San Francisco 49ers’a karşı ilk çeyrekte sıraya giriyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Çarşamba günü NFL Combine’da Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell, Cine’in iyileşmesiyle ilgili olumlu bir güncelleme yaptı. İyi yolda. O’Connell gazetecilere anlattıRehabilitasyon sürecinde çok önde

Bu da kontrol ediyor, çünkü Cine, yaralanmadan sadece haftalar sonra Eagan’daki Vikings tesislerinde alışılmadık bir şekilde sürecin başlarında uçarken görüldü. Avrupa’daki korkunç gerilemesinden bu yana her güncelleme olumlu oldu ve O’Connell’in NFL Combine düşünceleri de farklı değildi.

Eagles'a Karşı İzlenecek 5 Vikings Oyuncusu -- 2. Hafta
8 Haziran 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Lewis Cine (6), TCO Performance Center’daki zorunlu mini kamp sırasında bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Dahası, Cine’in bu sonbaharda Vikinglere geri dönme konusunda hiçbir zaman dışsal bir şüphesi yokmuş gibi göründü. bu Gürcistan mezunu gazetecilere anlattı Kasım ayında toparlanmasıyla ilgili bir dönüş takvimi sorulduğunda, “Önümüzdeki sezon kesin. Kesinlikle. Hiçbir şey beni gelecek sezon oynamaktan alıkoyamayacak, bu yüzden rehabilitasyonda yapmam gerekeni yapacağım ve geri döneceğim.”

O hakkında da konuştu rehabilitasyonu kendi bireysel rekabeti gibi hedefliyor, “İnşallah, amaç geri dönüş zamanını kaçırmamak ama rehabilitasyon ile günden güne bir süreç, rehabilitasyona hakim olduğumdan emin olun ki geri dönebileyim.”

Vikings Çaylakları için Tahminler
27 Temmuz 2022; Eagan, MN, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Lewis Cine (6), TCO Performance Center’da tatbikat yapıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Cine, bu yaz oldukça farklı bir savunma ile Vikinglere yeniden katılacak. Minnesota çaylak sezonunu 13-4’lük bir rekor, NFC Kuzey tacı, erken play-off çıkışı ve NFL’nin izin verilen yarda başına en kötü ikinci savunmasıyla bitirdi. Minnesota, aksaklığı düzeltmek için geçen ay Pittsburgh Steelers’tan Brian Flores’i kiraladı ve felsefesi temelde selefi Ed Donatell’in tam tersi.

Flores’in kiralanması da Cine için harika bir haber. Donatell, 2022 sezonunun büyük bir bölümünde oyun kuruculara saldırmayı inatla reddetti ve Flores’in savunmada yıldırımlar veya topyekun saldırganlık konusunda hiçbir sorunu yok. Bu bağlamda, Eylül ayında sağlıklı bir Cine tamamen serbest bırakılabilir. Şiddetli ve çok yönlü atletizmiyle tanınan Cine, bir Flores savunmasındaki kaos için kurşunla bir numaralı seçenek olabilir.

Cine, çaylak olarak 34 özel takım enstantanesi ve 2 savunma oyunu oynadı. İyileşmesinin geri kalanının sorunsuz geçtiğini varsayarsak, 2023’te Harrison Smith’in karşısında başlamak için sıraya girmeli.


Vikings, Ücretsiz Temsilciler İçin Devasa Yeni Pazarlık Fişine Sahip

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/a-new-update-on-lewis

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir