LB’lere Başlayan Vikingler 2023’te Çıkış Yolunda Olabilir
Minnesota Vikings, Şubat ayında 2023 savunmasına liderlik etmesi için Pittsburgh Steelers defans koçu Brian Flores’i kovdu ve takımın LB odasını yenileyebilir.

Eric Kendricks ve Jordan Hicks, 2022’de başladı, Vikingler 13-4’ü bitirdi ve ligin rakiplerine izin verilen yarda başına en kötü ikinci savunmasına rağmen 2017’den beri ilk kez NFC North’u kazandı. Pek çok uzman ve Vikings taraftarı, belki de en önemlisi defans oyuncusu olmak üzere, bu sezon dışında savunma değişikliği öngörüyor.

LB’lere Başlayan Vikingler Çıkış Yolunda Olabilir

Genel menajer Kwesi Adofo-Mensah’ın bu hafta NFL Combine’daki sözleri daha da anlamlıydı.

LB'lere Başlayan Vikingler Olabilir
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Jordan Hicks (58), dördüncü çeyrekte US Bank Stadyumu’nda New York Jets’e karşı durduktan sonra tepki gösteriyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Adofo-Mensah’a bir NFL Combine mikrofonunun önünde defans oyuncuları soruldu ve o cevapladı, “Baktığımız her pozisyon gibi bir pozisyon. O odada da bulunan Brian Asamoah’a çok güveniyoruz. Troy Dye çok iyi bir oyuncu. William Kwenkeu, özel takımlarda gerçekten iyi şeyler gösterdi.”

“Her pozisyonda yaptığımız gibi bir göz atacağız. Ancak diğer tüm takımlar gibi bizim de vermemiz gereken kararlar var,” diye sözlerini tamamladı Adofo-Mensah.

Vikings Taraftarlarının Birinci Tur Seçimi İçin Net Bir Planı Var
28 Şubat 2023; Indianapolis, IN, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo‐Mensah, Lucas Oil Stadyumu’ndaki NFL Combine’da basına konuşuyor. Zorunlu Kredi: Trevor Ruszkowski-USA TODAY Sports.

kelimeleri görüyor musun Kendricks veya Hicks Adofo-Mensah’ın yanıtında herhangi bir yerde bahsedildi mi? Hayır. Genç yönetici temelde her defans oyuncusunu derinlik tablosunda listeledi hariç 2022’de başlayan iki adam. Unutmuş olma ihtimali varken, Adofo-Mensah, Kendricks ve Hicks’ten sonra bir ömür boyu yol açacak gibiydi.

Vikingler neden iki defans oyuncusuyla yollarını ayırsın ki? Basit – yaş ve para. Kendricks ve Hicks gelecek sezon 31 yaşında olacaklar ve ikiliyi serbest bırakmak Vikinglere 14,5 milyon dolar kazandıracak. Ve bu 14,5 milyon dolar teorik olarak, ikinci sınıf defans oyuncusu Brian Asamoah ile eşleşmek üzere iki hafta içinde serbest oyuncu aracılığıyla üst düzey bir topsuz defans oyuncusu ile sözleşme imzalamak için kullanılabilir. öyleydi Adofo-Mensah tarafından bırakılan isim.

LB'lere Başlayan Vikingler 2023'te Çıkış Yolunda Olabilir
28 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Eric Kendricks (54), TCO Performance Center’daki eğitim kampı sırasında. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Vikingler, NFL’nin serbest oyuncu döneminin “yasal tahrifat” aşamasının başlamasına 12 gün kala sınırın 24 milyon dolarını aştı. Organizasyonun alanı boşaltması bekleniyor – çok yakında – ve iki yaşlanan defans oyuncusu ile bağları kesmek, sınırın altında kıpırdanmaya yardımcı olacak sağduyulu bir yaklaşım gibi geliyor.

Kendricks ve Hicks 2022’de kötü performans göstermediler, ancak Minnesota’nın savunması hızdan yoksundu ve eksiklik, New York Giants Wildcard Turunda Vikingleri sezon sonrasından sektirdiğinde ortaya çıktı. Adofo-Mensah’ın bahsettiği defans oyuncuları hızdan yoksun değil ve Asamoah özellikle çılgın atletik eğilimleriyle ünlü.

İki hafta önce, Profesyonel Futbol Odağı tahmin edilen kapak zayiatı her NFL takımı ve Vikingler için bu adam Kendricks’ti. PFF’ler Brad Spielberger şöyle yazdı: “Flores’in savunması, Ed Donatell tarafından konuşlandırılan sistemin tam tersi ve belki de Kendricks’e daha fazla koruma sorumluluğu vermek, 2022’de kariyerinin en düşük seviyesi olan 46,4’ten geri dönmesine yardımcı olabilir. Ancak Kendricks ayrıca şimdi 30’un yanlış tarafında bir adım kaybetmiş bir oyuncu olarak görülmek.

Ve Adofo-Mensah ilk defans oyuncularından hiçbirinden bahsetmediği için Spielberger haklı olabilir.


1 Viking Koçu Kartallar İçin Cıvata Yapabilir

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/vikings-starting-lbs-could

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir