Kyle Sloter, Dün Gece Sezon Öncesi Bir Touchdown Pass Daha AldıKyle Sloter, Dün Gece Sezon Öncesi Bir Touchdown Pass Daha Aldı

29 Ağu 2019; Orchard Park, NY, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucu Kyle Sloter (1), ikinci çeyrekte New Era Field’da Buffalo Bills’e karşı pas vermek için hazırlanıyor. Zorunlu Kredi: Mark Konezny-USA BUGÜN Spor

Adam takma adı “Mr. Sezon Öncesi”, dün gece Las Vegas Raiders ve Jacksonville Jaguars arasında oynanan Hall of Fame Game’de tekrar vurdu. Jacksonville, sergi boyunca hücumda herhangi bir ivme kazanmak için mücadele ederken, Raiders oyunu 27-11 kazandı. Sergi sırasında, Kyle Sloter, Jaguarlar için dördüncü çeyreğin sonundaki tek konma sürüşünü yönetti.

Vikings hayranları, 2017-19 yılları arasında Minnesota’da üç yıl geçirdiği için Sloter’ın sezon öncesi kahramanlıklarına çok aşina olmalı. UDFA, Sam Bradford’un sakatlığından sonra 2017 sezonunun çoğunu aktif kadroda geçirdi, ancak hiçbir oyun eylemi görmedi. Vikingler için ilk aksiyonu, Minnesota’nın kadrosu için düzenli olarak parlak nokta olduğu 2018 sezon öncesi döneminde geldi. O yıl 366 yard ve sıfır müdahale ile dört touchdown geçerek Vikinglerin 3-1 rekoruna öncülük etmesine yardımcı oldu. Sloter ayrıca paslarının %73,2’sini tamamladı.

Kadroyu hazırlamak yerine 2018’de antrenman kadrosuna alındı, ancak 2019 sezon öncesi sezonunda bir kez daha parladı. Sloter, 443 yard, dört touchdown ve tek bir müdahale için paslarının %76.5’ini tamamlayarak 2018 istatistiklerini aştı. Sonuç olarak, Sloter Vikingler için 809 yard, sekiz touchdown ve bir müdahaleyi bir araya getirdi. 31 Ağustos 2019’da ekip tarafından feragat edildi.

Bu en son sezon öncesi görünüm, New Orleans Breakers için müthiş bir USFL sezonunun hemen ardından geldi. Breakers’ı, sonunda Birmingham Stallions’a düştükleri playofflara götürdü. Sonunda Sloter, Breakers’ı 1799 yard, dokuz touchdown ve 11 INT ile geçerek 6-4’lük bir rekora götürdü. Sezon ona Jaguarlar ile bir şans kazandırdıve o bundan en iyi şekilde yararlandı.

Jaguar’ın bir sonraki sezon öncesi maçı, önümüzdeki Cuma 12 Ağustos’ta. Cleveland Browns ile karşılaşacaklar ve Sloter bir kez daha bol bol oyun görecek.

Bir Viking Hayranının CFB İzleme Kılavuzu: Purdue Bir Sonraki Adımı Atıyor


Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/top_news/kyle-sloter-had-another-preseason-touchdown-pass-last-night/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir