Kyle Hamilton Yan Göz, Mattison’ın Geleceği, Andrew Booth ÖvgüKyle Hamilton Yan Göz, Mattison'ın Geleceği, Andrew Booth Övgü

30 Ekim 2021; South Bend, Indiana, ABD; Notre Dame Dövüşü İrlandalı güvenlik Kyle Hamilton (14), Notre Dame Stadyumu’nda Kuzey Carolina Tar Heels’e karşı maçtan önce ısınmaları izliyor. Zorunlu Kredi: Matt Cashore-USA TODAY Sports

Aşağıdaki sorular PurplePTSD tarafından yanıtlanan güncel Minnesota Vikings konuları hakkındadır. Bugün, modaya uygun bir şekilde ele alınan 7 Mayıs sayısı. Sorularınız varsa, lütfen bunları [email protected] adresine e-posta ile gönderin.

Ayrıca, lütfen unutmayın: Bunlar fikir temelli yanıtlardır. Bazı cevaplar zaman zaman yanlış olacaktır. Ama bunu minimumda tutmaya çalışacağız.


S: “Vikingler Kyle Hamilton’ı seçmeliydi” ne zamana kadar geçerli olacak?

Kyle Hamilton Yan Göz, Mattison'ın Geleceği, Andrew Booth Övgü
Notre Dame güvenliği Kyle Hamilton. Dağıtım: Dergi-Kurye.

C: Muhtemelen on yıl için.

Hamilton, ilk 3 draft adayı olarak görülüyordu ve Baltimore’da kesinlikle başarılı olması için güçlü bir olasılık var. Hamilton’ı seçmemek, “Packers ile ticaret yapmak” kızgınlığından daha fazlası, Vikingleri çıldırtabilir. Yıkım için oradaydı.

Yani artık iş Lewis Cine’e kalmış. Adofo-Mensah’ın mutlak bir yeteneği devretme konusundaki haklılığı için Hamilton’dan daha iyi performans göstermeli ya da eşit kalmalıdır. Andrew Booth’un yıldızlığa yükselmesi de yardımcı olacaktır.

S: Alexander Mattison takımda ne kadar kaldı ve normal sezon başlamadan feragat etme şansı var mı?

Kyle Hamilton Yan Göz, Mattison'ın Geleceği, Andrew Booth Övgü
3 Ocak 2021; Detroit, Michigan, ABD; Minnesota Vikings, Alexander Mattison’ı geride bırakıyor. Zorunlu Kredi: Tim Fuller-USA TODAY Sports.

C: Bir yıl daha güvenli cevaptır.

Bu yaz bir Kene Nwangwu ve Ty Chandler RB2 sandviçi lehine salıverilme şansı çok az ama Mattison aslında oldukça üretken. neden ondan feragat sadece çünkü?

Her durumda, Mattison sözleşmesinin son yılını (bu yıl) oynayacak ve ardından 2023’te başka bir yerde bir RB1 işi için seçmelere girecek. Ve yine Mattison, Cook için uygun bir RB2 dolgusu, peki onu kesmenin iyi tarafı ne? Bizi aydınlatın.

S: Görünüşe göre dünyanın geri kalanı Vikingler’in Andrew Booth’un draft seçimini alkışlamaya geliyor. Gerçekçi olarak ne zaman bir köşe oyuncusu olacağını düşünüyorsunuz?

Kyle Hamilton Yan Göz, Mattison'ın Geleceği, Andrew Booth Övgü
30 Ekim 2021; Clemson, Güney Karolina, ABD; Clemson Tigers köşe oyuncusu Andrew Booth Jr. Zorunlu Kredi: Ken Ruinard-USA TODAY Sports.

C: 1. Tur draft stoğuna sahipti, bu yüzden meli hazır ol, şimdi gibi.

Neyse ki Vikingler, Ed Donatell’in Booth’u sisteme dahil etmesini sağlayan Patrick Peterson ve Cameron Dantzler’a sahip.

Booth 2022’de çok oynayacak, ancak 1. Haftaya başlayıp başlamaması bir şans. Diyoruz muhtemelen değil.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Kyle Hamilton Yan Göz, Mattison'ın Geleceği, Andrew Booth Övgü
Kaynak : https://purpleptsd.com/questions-answered-kyle-hamilton-side-eye-mattisons-future-andrew-booth-praise/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir