Kwesi Adofo-Mensah, ‘Tanklama’ Konusunda Kurnaz Düşüncelerini Açıkladı
Minnesota Vikings’in sonunda “kasıtlı olarak kötü” olmasını bekliyorsanız, uzun bir bekleyiş yaşayacaksınız.

Takımın genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, bu haftaki NFL Combine’da Kirk Cousins ​​hakkındaki uzun oyun görüşü, Justin Jefferson’a uzun vadeli sözleşme bağlılığı ve bölüm içi ticaret felsefesi dahil olmak üzere çeşitli düşünceler sundu.

Kwesi Adofo-Mensah, ‘Tanklama’ Konusunda Kurnaz Düşüncelerini Açıkladı

Yine de belki de en ilginç olanı, sporda “tankçılık” konusundaki düşünceleriydi. Bazı NFL, NBA ve MLB franchise’ları, takım oluşturma için erken tur draft seçimlerini kapmak için kasıtlı olarak kötü oynama uygulamasını benimsemiştir. NBA, bu eğilimle mücadele etmek için daha rastgele bir çekiliş bile uyguladı.

Kurnaz Düşünceleri Ortaya Çıkarır
28 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, TCO Performance Center’daki antrenman kampını izliyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Ve Adofo-Mensah, gözetimindeyken, Vikingler kadrosunu asla isteyerek tanka inşa etmeyecek. Adofo-Mensah tanımlı Bu hafta NFL Combine’daki muhabirlere yaptığı tankçılık politikası, “İnsanlar her zaman ‘Sadece tank’ hakkında konuşur ve bu sporda, bu oyuncuların sporumuz için tehlikeye attıkları şey için bunu yapmanın biraz mantıksız olduğunu düşünüyorum.”

2019’da Cincinnati Bengals, bir sonraki taslağa ve onun en değerli sahibi olan Joe Burrow’a odaklanan manzaralarla “kasıtlı olarak” kötü performans gösterdi. Bengals için işe yaradı ve bu yöntem daha sonra bazı NFL hayranlarını “bakın, onlar için işe yaradı” ima etmeye sevk etti. Bu arada, aynı kalabalık, tanklamanın başarısız olduğu düzinelerce başka örneği tanımıyor. New York Jets, Cleveland Browns veya NBA’den Charlotte Hornets size her şeyi anlatabilir.

Vikings Taraftarlarının Birinci Tur Seçimi İçin Net Bir Planı Var
28 Şubat 2023; Indianapolis, IN, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo‐Mensah, Lucas Oil Stadyumu’ndaki NFL Combine’da basına konuşuyor. Zorunlu Kredi: Trevor Ruszkowski-USA TODAY Sports.

Ayrıca, Adofo-Mensah’ın tank karşıtı değerleri Vikings organizasyonuyla mükemmel bir uyum içindedir. Minnesota, kötü bir üne sahip bir şekilde asla yeniden inşa etmez – muhtemelen olması gerektiği zamanlarda bile – bu nedenle Adofo-Mensah’ı en iyi patron olarak kullanmak, hiçbir tankçılık maskaralığının gerçekleşmemesini sağlar.

Adofo-Mensah, Vikings sahipliğiyle olan ilişkisinden de bahsetti, “Dinlediğim zaman [the Wilfs], Uzun vadeli planlama ve vizyon ve yatırım alanı açısından yaptıkları işte gerçekten başarılı olan insanlardan tavsiyeler alıyorum. Onları bir kaynak olarak kullanmaya çalışıyorum ama iletişimimiz devam ediyor ve her zaman aynı çizgide olduğumuzdan emin olmak istiyorum.”

“Bence günün sonunda onların beklentilerini belirlemek benim işim,” diye ekledi.

Vikings Playoff Olasılık Ölçer: 9. Hafta
30 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings Zygi Wilf, Jared Allen’ın US Bank Stadium’da Arizona Cardinals’a karşı oynadığı Ring of Fame maçı için sahada. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Wilfs, Vikingleri 2005’te satın aldı ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde, franchise hiçbir zaman ona uzaktan yakın herhangi bir yöntemi tanklamadı veya yaklaşmadı. Bu nedenle, Adofo-Mensah’ta hiç tankçı olmayan birini işe almak işe yarar.

Öyleyse, büyük çıkarım nedir? Vikingler, Kirk Cousins’te yakında 35 yaşında olacak bir oyun kurucu çalıştırıyor. İyi ya da kötü, nispeten konuşursak, NFL ömründe yolun sonuna yaklaşıyor. Cousins, 2023’te harika bir şekilde oynayabilir veya ondan önceki yüzlerce 35 yaşındaki oyuncu gibi yavaşlayabilir. Vikingler, Kirk Cousins ​​döneminden uzaklaştıklarında ticaret yapmak zorunda kalacaklar yukarı halefini bulmak, İlk 10’dan sonra bir oyun kurucu seçmek veya İlk 10’a girecek kadar organik olarak zayıf olduklarını “ummak” için taslak kurulu.

Çünkü Adofo-Mensah yanıltıcı konuşma taktikleri kullanmıyorsa, o takımın öncüsüyken Vikingler savaşmayacak.


Vikings Hayranları Kicker Hakkında Karar Verdi

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/reveals-shrewd-thoughts

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir