Kuzeyden Notlar: Tuhaf Bir GalibiyetVikingler yerine Ayıları Seçen İnsanlar
20 Aralık 2020; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings’in geniş hücum oyuncusu Justin Jefferson (18), dördüncü çeyrekte Chicago Bears’ın defans oyuncusu Eddie Jackson’a karşı bir pas yakaladı. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

İlk ve en önemli şey, Vikinglerin 5. Hafta maçlarından ceplerinde bir zaferle ayrılmalarıdır. Yine de biraz garip bir oyundu. Sam ve ben, dizinin son bölümünde çeşitli konuları ele alıyoruz. Kuzeyden NotlarVikings podcast’imiz.

İlk birkaç dakikayı özel ekipleri tartışarak geçiriyoruz. Oldukça sık, Sam ve ben dikkatimizi hücum ve savunmaya veririz. Ancak Pazar günkü spesiyallerdeki kötü performans, yanlış giden şeyleri tartışmak için biraz zaman harcamamıza neden oldu. 6. Haftaya girerken üzerinde çalışılacak çok şey olduğunu söylemek güvenli.

Hücum muhtemelen Minnesota’nın galibiyetinin en etkileyici kısmıydı. Kirk Cousins ​​için iyi bir oyundu ve bir kez daha oyun kazandıran bir sürüşe sahip oldu. Maçların sonunda iyi iş çıkardı. Hücum daha patlayıcı olsa da Justin Jefferson’ın böyle harika bir iş çıkardığını görmek güzeldi.

Bu arada defans da ortalama bir performans sergiledi. Justin Fields aslında oldukça başarılı oldu ve koçluk ekibinin daha fazla baskı oluşturmak için daha önemli ayarlamalar yapması gerekebileceği noktaya geliyoruz.

En son bölümde bunlardan bazılarını ve hatta bazı Minnesota Wild hokeylerini tartışıyoruz.

Vikings podcast’lerine giren veya Vikings podcast’lerine girmek istediklerini düşünenler, Kuzeyden Notlar Bir atış. atla iTunes, Spotifyveya bakla. Anladığım kadarıyla bu noktalarda bir hesaba ihtiyacınız yok. Sadece oynat’a basın ve bölmenin keyfini çıkarın.

Dinlemenin tadını çıkarın, Vikings hayranı.

Vikingler-Ayılar Sonrası 12 Ani Tepki


Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/notes-from-the-north-a-wacky-win

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir