Kurt Adamlar Değil – Londra’daki VikinglerKurt Adamlar Değil - Londra'daki Vikingler

Adam Thielen

Minnesota Vikings, son on yılda Londra’da üçüncü kez oynayarak Ekim ayında üçlü bir maç yapacak.

NFL, Çarşamba sabahı Londra katılımcılarını duyurdu ve Vikingler de davetliler arasındaydı.

Karşılaşma 4. hafta Tottenham Hotspur Stadı’nda oynanacak.

Küçük bir rekabet maçında Vikingler, 2009 NFC Şampiyonası’ndan bu yana kötü kan sağlayan bir takım olan Saints’i ele geçiriyor. Minnesota, 13 yıl önce Super Bowl’dan bir zafer uzaktaydı, ancak Brett Favre’nin hatalı bir oyun sonu müdahalesi ve eski oyun kurucuyu hedef alan düşünülemez bir Saints ödül programı sayesinde fırsatı kaçırdı.

Bundan sonra – sekiz yıl sonra – Vikingler bunu ileriye ödeyerek Saints’i 2017 ve 2019’da playofflardan çıkardı. Minneapolis Mucizesi, Case Keenum ve Stefon Diggs’in izniyle. Diğer yarışma, Kirk Cousins ​​ve Kyle Rudolph tarafından düzenlenen Minnesota için bir yürüyüş zaferiydi.

Kurt Adamlar Değil - Londra'daki Vikingler
5 Ocak 2020; New Orleans, Louisiana, ABD; Minnesota Vikings’in sıkı sonu Kyle Rudolph. Zorunlu Kredi: Chuck Cook -USA TODAY Sports.

Vikingler-Azizler, İngiltere’nin yenilmediği bir savaşa damgasını vuracak. Vikingler, 2013’te Wembley Stadyumu’nda Pittsburgh Steelers’ı ve 2017’de Twickenham Stadyumu’nda Cleveland Browns’ı mağlup ettiğinden, her iki takım da İngiliz çabalarında 2-0. Saints, Londra’da 2008’de Los Angeles Chargers’ı ve 2017’de Miami Dolphins’i devirdi.

Sakatlık dışında Saints, 2021’de iyi performans gösteren ancak aşırı dinamik olmayan bir oyuncu olan Jameis Winston tarafından bu sonbaharda oyun kurucu olacak. Winston, sezonun ortasında sakatlandı ve meşaleyi Trevor Siemian, Taysom Hill ve Ian Book’tan oluşan tuhaf bir karmakarışıklığa devretti. Gerçekten de Drew Brees’ten sonraki hayat.

İlginç bir şekilde New Orleans, Tyrann Mathieu’yu da imzaladı. Bal porsuğubu hafta, savunmayı güçlendirmek için taslak sonrası bir hareket.

Vikinglerin Saints ile hesaplaşması aynı zamanda 2004’ten bu yana Sean Payton’ın eklenmediği New Orleans’a karşı ilk maç olacak. 2004’ün 6. Haftasında Minnesota, Daunte Culpepper’ın sağlam gösterilerinin ardında New Orleans’ı 38-31 geride bıraktı. Mewelde Moore, Randy Moss ve Nate Burleson. Aaron Brooks, Saints oyun kurucuydu.

Vikingler için oyun bir yol yarışmasıdır, bu nedenle Kevin O’Connell ilk baş koçluk yolculuğunda dokuz ev maçı, yedi gerçek yol oyunu ve bir Londralı olacak.

Vikingler, 2000’den beri Azizlere karşı 8-7 (.533).


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Vikinglerin Erken Dönem OL Taslağı Hazırlama Zamanı Geldi
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/not-werewolves-but-vikings-in-london

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir