Kral Kohli Rakiplerine Bir Kez Daha Saldırganlık Gösterdi. Neden biliyor musun?


Virat Kohli

King Kohli rakiplerine bir kez daha saldırganlık gösterdi: Hindistan ile Bangladeş arasında devam eden Test turnuvasında Hindistan’ın ikinci vuruşlarının 20. vuruşunun son topunda, geçtiğimiz günlerde Cheteshwar Pujara ve Shubman Gill’i oyundan çıkardıktan sonra çok formda olan Mahedi Hasan Miraj, sırayı aldı

Kohli, dönüş sahasında spin atmayan bir oyuncuya vururken sık sık yaptığı gibi, kaymayı ve dönüşü hesaba katmadan ön ayağı kullandı. Döner dönmez, sopasının iç kenarı topla çarpışır ve doğruca Mominul Haque’nin ellerine geçer.

Ön kısa bacakta sahaya çıkan Mominul, orada bir yakalama yapmak için ilerledi. Mominul, Shakib Al Hasan’ı ilk aşan KL Rahul’u yakalamıştı, bu yüzden bu onun kefaretiydi.

Ind vs Ban test maçı
Ind vs Ban test maçı

Ama yakalanır yakalanmaz asıl dram başladı. Hindistan’ın 145’lik bir hedefi kovalarken dörtte 37’ye düşmesi ve Kohli’nin kalesinin oyun bağlamında çok önemli hale gelmesiyle, Bangladeş oyuncuları anlaşılır bir şekilde çılgın bir kutlama başlattı.

Kohli, Bangladeşli oyuncuların kutlama şeklinden hiç memnun değildi. Hevesli Bangladeş saha oyuncularıyla karşılaşmadan ve bazı suistimallerde bulunmadan önce bir süre konumunu korudu.


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/king-kohli-once-again-showed-aggression-to-the-opponents-know-why/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir