Kovboylara Karşı İzlenmesi Gereken 3 Viking OyuncusuKovboylara Karşı İzlenmesi Gereken 3 Viking Oyuncusu
25 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

11. hafta yaklaşıyor ve Minnesota Vikings (8-1) Pazar günü Dallas Cowboys (6-3) şehre geldiğinde dokuzuncu galibiyetini arayacak. Bu Vikings ekibinin kimlik bilgilerinin bir başka büyük testi olacağa benziyor.

Aynı zamanda, bazıları bunun iyi bir futbol takımı olduğu gerçeğine yaklaşıyor. Hâlâ şüphe duyanlar var. Play-off sarsıntısında olması beklenen bir takıma karşı bir başka galibiyet, geriye kalan şüphelileri yenecek mi? Kim bilir? Kimin umrunda?

En önemlisi, bu Vikings takımı kendine inanıyor. Vikinglerin tekrar kazanacağını ve galibiyet serisini sekize çıkaracağını varsayalım. Bu noktada, bunun iyi bir futbol olduğunu inkar etmeye devam etmek çılgınlığın eşiğinde olur. İşte Kovboylara karşı izleyecek Vikings oyuncularım.

Dalvin Aşçı

Dalvin Cook, Bears'a Karşı Yola Çıkacak mı?
9 Ocak 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Vikinglerin sahada büyük bir güne ihtiyacı olacak. Dallas, ligdeki en kötü koşu savunmalarından birine sahip. Dalvin Cook için büyük bir gün ve belki de Alexander Mattison için normalden daha fazla iş, Vikingler sahada hakim olabilirse iyi olabilir. Bu, Jefferson, Thielen, Hockenson vb. için geçiş oyununu açacaktır.

Ücretsiz futbol, ​​Vikinglerin galibiyetini garantileyecek, ancak bu koşu oyunuyla başlıyor.

Cook’un bir adımını kaybetmiş olabileceğine dair önerilere rağmen, taşıma başına 5 yarda etkileyici bir hızla 727 koşu sahasına sahip. Şu anki hızıyla üst üste dördüncü sezonda 1.000 koşu yardasını aşmaya hazırlanıyor. Bu sezon eksik olan tek şey, büyük gol koşusuydu. Geçen hafta Buffalo’ya karşı 81 yarda skorla bunu doğru yaptı.

Garrett Bradbury

Vikingler Hücum Hattı Sessizce Etkileyici Oldu
19 Eylül 2022; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Minnesota Vikings pivotu Garrett Bradbury (56), guard Ezra Cleveland’ın yanında futbolu kaptı. Zorunlu Kredi: Eric Hartline-USA TODAY Sports

Sezonun hikayelerinden biri, Garrett Bradbury’nin Vikingler kadrosundaki en alay konusu oyuncudan Vikingler hücum hattının ortasındaki sağlam çapaya yükselişi oldu. Birçok kişi, Vikinglerin 2019 ilk tur seçiminden üç hayal kırıklığı yaratan sezonun ardından yeni bir pivot bulmasını istedi. Kevin O’Connell, pivot oynayabilen iki serbest oyuncuyu – Chris Reed ve Austin Schlottmann – getirdikten sonra bile Bradbury’de kalmaya karar verdi.

Bradbury, koçuna yanında olduğu için borcunu ödedi ve kimsenin beklemediği bir sezon hazırlıyor.

Profesyonel Futbol Odağı 69.5 puanla uygun pivotlar arasında dokuzuncu sırada yer alıyor. Her zaman iyi olan koşma engelleme notu, kariyerinin en yüksek notu olan 73.9’da. Buna karşılık, geçiş engellemesi her zaman onun düşüşü olmuştur. Bu yıl aldığı 65.7 notu, insanların beklediği gelişmeyi gösteriyor. Geçen yıl, geçiş engelleme notu 43.7 idi ve bu, 30’lu yıllardaki önceki iki yıla göre bir gelişmeydi.

Harrison Phillips

Yaklaşan Vikings Oyunu Pembe Dizi Gibi
16 Ekim 2022; Miami Bahçeleri, Florida, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Harrison Phillips ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Rich Story-USA TODAY Sports.

Michael Pierce’ın ayrılmasıyla Vikingler, büyük koşucuları olarak Harrison Phillips’e döndü. korkunç harry – bu onun takma adı, hakaret değil – Minnesota’daki Kwesi Adofo-Mensah döneminin ilk önemli imzasıydı. Zeki bir imza olduğu kanıtlandı.

Phillips, beklendiği gibi, Dalvin Tomlinson ile birlikte koşuya karşı sağlamdı. Sık sık takım arkadaşlarına kenarda daha iyi bir şans vermek için ikili takımlar almakla görevlendirilir. Vikings savunmasının nasıl işlemek istediği açısından, mücadelelerinin bu ikili takımlarda dayanabilmesi hayati önem taşıyor.

Geçen Pazar günü eski işverenlerine karşı vurgulandığı gibi, o bundan daha fazlası. Bills ile yüzleşmek için Orchard Park’a döndüğünde, Tomlinson sakatlanarak kaybederken, Phillips en iyi maçını Vikings formasıyla oynadı. 7 baskı, 6 acele ve bir QB vuruşu üreten bir koşucudan daha fazlası olduğunu gösterdi.

Hatta Devin Singletary’yi yan çizgiye kadar koşarak kovaladı ve bir mücadele yaptı – burun mücadelenizden beklediğiniz bir şey değil. Onun PFF notu 87.0 sezonun en yüksek seviyesiydi. Tomlinson bu hafta geri dönmeyecek, yani Vikinglerin Phillips’ten bir büyük maça daha ihtiyacı olacak.


Eski Vikings TE Sezonun Geri Kalanında Askıya Alındı


Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/3-vikings-players-to-watch-vs-cowboys

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir