Kovboylar, Vikings ile Karşılaşmadan Önce GüçleniyorKovboylar, Vikings ile Karşılaşmadan Önce Güçleniyor
13 Kasım 2022; Green Bay, Wisconsin, ABD; Dallas Cowboys başantrenörü Mike McCarthy. Zorunlu Kredi: Jeff Hanisch-USA TODAY Sports.

Dallas Cowboys (6-3) bir NFC Doğu tacı istiyorsa, 11. Haftada Minnesota Vikings’te (8-1) kaybetmeyi göze alamazlar.

Kesin olarak, kazanın, kaybedin veya berabere kalın, Kovboylar playofflara ulaşmak için komuta noktasında olacak ve 10. Haftaya kadar Ocak turnuvasına ulaşma olasılığı %93 olacak. başına FiveThirtyEight.com. İyi olacaklar.

Yine de, NFC Doğu’da liderlik için Philadelphia Eagles ve New York Giants’ı yakalama arayışı aşikar olmaya devam ediyor. Ve neyse ki Dallas’ın iyiliği için, kulüp devre arası Ezekiel Elliott’un dönüşünü yaşayacak.

Elliott dizinden sakatlandı ve önceki iki maçı kaçırırken, RB2 Tony Pollard takdire şayan bir şekilde doldurdu.

Fazla Abartılı Kovboylar 8-1 Vikingler İçin Sıradaki Test
31 Ekim 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings köşe bağı Cameron Dantzler (27), Ezekiel Elliott’a koşan Dallas Cowboys ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Matt Blewett-USA TODAY Sports.

Şimdi, yine de, Elliott’a göre geri döndü Ari Meirov Profesyonel Futbol Odağı. Meirov Cuma sabahı tweet attı“Kovboylar HC Mike McCarthy, RB Ezekiel Elliott’ın dizinden sakatlanarak son iki maçı kaçırdıktan sonra Pazar günü Minnesota’ya karşı oynamasının beklendiğini söyledi.”

Bazı sadık Kovboylar, iş yükünü çıplak gözle daha dinamik görünen Pollard’ın lehine tercih ediyor. Ancak Dallas, Elliott’a sezon başına 15 milyon dolar ödüyor – lig genelinde geri koşular arasında en çok ikinci – ve derinlik tablosunda yatırımının Pollard’ı geçmesine izin verirse Jerry Jones lanetlenecek.

Bu nedenle Vikingler, şu anda oldukça ürkütücü olabilecek bir menü olan RB’de Kovboyların en iyi bire iki yumruğuyla karşılaşma yolundalar. geçen yıl. Ancak 2022 Vikings, NFL’de 14. sırada yer alarak savunma koşusu sorunlarını düzeltti acele savunma DVOA başına. 2021’de Minnesota, aynı defans koşusu DVOA metriğinde 25. sırada yer aldı ve ligdeki en kötü ikinci olan hücum başına 4,7 yarda izin verdi. 2021’de yalnızca Pittsburgh Steelers daha kötüydü.

Vikingler ayrıca Dak Prescott, CeeDee Lamb, Michael Gallup ve Noah Brown’ı da içermelidir. Dallas, NFL’nin genel hücum DVOA’sı başına en iyi 12. takımı ve sağlıklı bir Elliott’u karşılaması pas oyununda manevra kabiliyetini serbest bırakmalıdır.

Vikingler Tümen Fırsatını Yakalayabilir
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings defans Dalvin Tomlinson ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Peter van den Berg-USA TODAY Sports.

Önde Vikingler, dev defansın 11. Haftadaki durumunu belirlemeyi umarak Dalvin Tomlinson nöbetinde. Tomlinson, baldırından sakatlanarak son iki maçı kaçırdı. Minnesota, Tomlinson olmadan iki maçı da kazandı, ancak Elliott-Pollard testi farklı bir hayvan.

Elliott, Minnesota’ya karşı 4 kariyer maçında hücumdan 355 yarda ve 2 gol kaydetti. Kovboylar, Vikinglerle son beş karşılaşmanın dördünü kazandı.


Eski Vikings TE Sezonun Geri Kalanında Askıya Alındı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/cowboys-get-boost-before-showdown

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir