Korner Akayleb Evans’a İyi ve Kötü HaberlerVikings Çaylak Savunma Sınıfı 2022'de 1 Büyük Umut'a Düştü
20 Ağustos 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings köşe bağı Akayleb Evans (21), Trey Sermon’u geri koşarak San Francisco 49ers ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Korner Akayleb Evans, güçlü bir çaylak sezonunu bir araya getirdi.

Dördüncü turda bir seçim olmak, bir oyuncunun NFL’ye genellikle mütevazı beklentilerle girmesi anlamına gelir. Özel takımlarda fark yaratmak için sahaya çıkmanın bir yolunu bulmak, birçokları için bir kazanç olacaktır. Evans, yine de savunmada oldukça fazla fırsat yakaladı.

Ne yazık ki, Evans bazı sakatlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kaldı. Beyin sarsıntısı nedeniyle zamanı kaçırdı. Jetlere karşı Evans, bir sarsıntıyla ilgili bazı endişeler nedeniyle ayrılmak zorunda kaldı.

Maçın ardından Kevin O’Connell, gelecek vaat eden çaylak köşesi Akayleb Evans’ın durumunu tartıştı. Ne olduğunu açıklığa kavuşturmak için birkaç düşünce daha sunmadan önce Evans’ın protokolde olduğunu doğruladı:

Bir noktada bağımsız tarafından ve bizim tarafımızdan değerlendirildi ve aklandı ve sonra oyun bir şekilde devam ettikçe, her zaman bu oyunculara, özellikle de bazı şeyleri olan adamlara göz kulak oluyorsunuz ve o da sahip olmaya başladı. bazı belirtiler ve bunları bildirdi. Nerede olduğuna bir göz atacağız ama onu hemen oyundan çıkardık ve ona kesinlikle göz kulak olacağız.

Neyse ki, çaylak maçtan sonra olumlu bir rapor gönderdi:

Adamın kendisinden iyi hissettiğini duymak harika.

Yine de, Vikingler ekstra temkinli davransalar iyi olur. Evans’ın zaten kafa travması ile ilgili bazı sorunları vardı. Ona %100’e ulaşması için ihtiyaç duyduğu her zamanı verin.

Takım açıkça onun harika bir oyuncu olduğunu düşünüyor. Taslak sırasında Kwesi Adofo-Mensah, 6’2 ″ köşeyi kapmak için dördüncü tura atlamak için bir ticaret yaptı. Evans, şimdiki ve gelecekteki Viking savunması planının bir parçası.

Akayleb Evans, Jets’e karşı 6 top çalma yaptı ve 50 snap oynadı. New York, Patrick Peterson’a meydan okumakta tereddütlü görünüyordu, bu da çaylak için çok iş olduğu anlamına geliyordu. Her şey düşünüldüğünde, iyi oynadı. Tamamlamalara izin verecek, ancak uzunluğu, rekabeti ve fiziği de oyun oynamasına izin veriyor.

İleriye dönük olarak, 1 numaralı öncelik Akayleb Evans’ın tamamen sağlıklı olmasını sağlamaktır. Tam sağlığa ulaştıktan sonra, sahaya geri dönmesi için Evans’ı arayın, böylece köşe Minnesota’nın top oyunlarını kazanmaya devam etmesine yardımcı olabilir.

Editörün Notu: Bilgiler Profesyonel Futbol Referansı bu parça ile yardımcı oldu.

Vikingler 10-2'ye Giden Yol, Onları Playoff Futbolu İçin Savaş Testinden Geçirdi
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/some-good-and-bad-news-for-corner-akayleb-evans

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir