Komutanlar Tarafından Serbest Bırakılan Potansiyel Vikingler FA Hedefi
Minnesota Vikings, feci bir 2022 sezonunun ardından savunma birimleri için takviyeye ihtiyaç duyuyor. Taslak, ancak özellikle serbest oyuncu, acil iyileştirmeler için gidilecek yoldur. Birçok oyuncu Vikinglere yardım edebilir.

Son birkaç yıldır Minnesota’da savunma mücadelesine başlayan Dalvin Tomlinson, tıpkı üç korner oyuncusu Patrick Peterson, Duke Shelley ve Chandon Sullivan gibi bir uzatma dışında serbest oyuncuya girmeye hazırlanıyor. Sullivan’ın yerine geçen oyuncu, serbest oyuncu piyasasında yeni ortaya çıkmış olabilir.

Komutanlar Tarafından Serbest Bırakılan Potansiyel Vikingler FA Hedefi

Vikingler FA
20 Kasım 2022; Houston, Teksas, ABD; Houston Texans geniş alıcısı Nico Collins (12), Washington Commanders güvenliği Bobby McCain (20) NRG Stadyumu’nda dördüncü çeyrekte mücadele etmeye çalışırken bir karşılama yapıyor. Zorunlu Kredi: Troy Taormina-USA TODAY Sports

Washington Commanders, Pazartesi günü başlangıç ​​oyuncusu Bobby McCain’i serbest bıraktı. McCain güvenlik olarak listeleniyor ama o bundan çok daha esnek. 2022’de, snaplerinin kabaca yarısını slot korneri olarak oynadı. Bu, Vikinglerin yardıma ihtiyaç duyduğu bir konum.

Mackensie Alexander, korkunç bir 2021 kampanyasının ardından ikinci kez ayrıldı ve Vikingler, onun yerine Chandon Sullivan’ı aldı. Eski Packer bazen bir sorumluluktu, ancak en azından çoğu zaman işe yarayabilir. Bununla birlikte, bir yükseltme, Vikinglerin sahanın ortasındaki kapsama alanındaki bazı sorunları çözmesine yardımcı olabilir.

Bir başka ilginç yön de McCain’in Miami’de yeni Vikings savunma koordinatörü Brian Flores için oynaması. Flores agresif bir savunma tarzı oynuyor. Bunun için esnek oyunculara ihtiyacı var ve McCain buna mükemmel bir şekilde uyar.

Geçmiş bağlantılar, NFL’nin en anlamlı ancak göz ardı edilen faktörlerinden biridir. Antrenörler ve oyuncuları, tıpkı antrenörler ve yardımcıları gibi sıklıkla yeniden takım oluşturur. Daha geçen hafta Vikingler, savunma kadrosuna iki yeni koç aldı. İkisi de daha önce Brian Flores ile çalıştı.

Kevin O’Connell geçen sezon dışında Vikings’e katıldı ve yanında Johnny Mundt’u getirdi. Linebackers koçu Mike Smith, daha önce Green Bay’de koçluk yaptıktan sonra koçluk ekibinin bir parçasıydı. Bu, Za’Darius Smith’in imzalanmasında etkili oldu.

Komutanlar Tarafından Serbest Bırakılan Potansiyel Vikingler FA Hedefi
Miami Dolphins baş antrenörü Brian Flores, 15 Kasım 2020’de Miami Gardens’taki Hard Rock Stadyumu’nda savunma oyuncuları Jerome Baker (55), Kamu Grugier-Hill (51), Brandon Jones (29) ve Bobby McCain (28) ile konuşuyor. GÖZ TAŞI / PALM PLAJ DİREĞİ)

McCain, Flores’i tanıyor ve savunma planını biliyor. Her iki şey de önemli olabilir. Tüm takıma yeni bir sistem öğretmektense bazı oyuncuların yeni şemaya aşina olması şüphesiz yardımcı olacaktır.

Savunma oyuncusu Ağustos’ta 30 yaşına girecek ve serbest oyuncu döneminde büyük bir anlaşmaya imza atması pek olası değil. McCain’i hedef almak için daha da fazla neden, serbest bırakıldığı için Vikinglerin gelecekteki telafi edici seçimlerine mal olmamasıdır.

2014 seçmelerinde eski bir beşinci tur seçimi olan McCain, seçmelerin üçüncü gününde seçilen bir oyuncu için beklenenden çok daha uzun bir kariyere sahip oldu. Uzun kariyeri boyunca McCain, 121 maçta 393 top çalma, dört çuval ve 11 müdahale topladı. Miami ve Washington için 87 yarışmaya başladı.

McCain’in 2022 kampanyasından bazı olağanüstü öne çıkan klipler var:

Savunma sırtı 192 pound olarak listelenmiştir. Onun boyunda bir oyuncunun böyle bir savunma oyuncusuna karşı oynaması ve geri koşması kolay değil. Koşu oyununu tamamen havaya uçurdu. İçerideki koşu oyununda defans oyuncularının katkıları, Vikinglerin 2022’de sahip olmadığı bir şeydi. Ayrıca Vikings alıcısı KJ Osborn’a karşı mükemmel bir oyun sergiledi.

gelen notlar Profutbolodak gösterişsiz ama sağlam.

  • 2015 – 60.6
  • 2016 – 61.9
  • 2017 – 76.4
  • 2018 – 57.9
  • 2019 – 63.6
  • 2020 – 62.1
  • 2021 – 70.9
  • 2022 – 61.4
Vikings Çaylakları için Tahminler
27 Temmuz 2022; Eagan, MN, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Lewis Cine (6), TCO Performance Center’da tatbikat yapıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Vikings’in şu anda 2023 sezonu için kadroda yer alabilecek bir oyuncusu yok. Ancak ekip, aralarında süperstar Harrison Smith, birinci tur Lewis Cine, 2022’nin ilk oyuncusu Camryn Bynum ve Josh Metellus’un da bulunduğu çok sayıda emniyet görevlisi kullanıyor.

Mor takımın savunma konusunda yardıma ihtiyacı var ve McCain’i eklemek birçok düzeyde mantıklı. Flores’in birimi için ucuz bir takviye olabilir ve biraz aşinalık sağlar.


Vikings için İkinci Yıl Çıkış Yapan 5 Aday

Janik Eckardt, sayıları ve istatistikleri seven bir futbol fanatiğidir. Vikingler, o zamanki oyun kurucuları Christian Ponder’a rağmen favori takımı oldu. Yürüyen bir futbol ansiklopedisi, sitcom izlemeyi seviyor ve tercih ettiği müzik türü Klasik rock. Vikingleri seviyorsanız onu Twitter’da takip edin: @JanikEckardt
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/roster/freeagency/vikings-fa

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir