Komutanlar Eski Vikings’in Sıkı Sonunu İmzaladıKomutanlar Eski Vikings'in Sıkı Sonunu İmzaladı
29 Ağustos 2019; Orchard Park, NY, ABD; Minnesota Vikings sıkı tarafı Brandon Dillon (86), New Era Field’da üçüncü çeyrekte Buffalo Bills defans oyuncusu Jaquan Johnson (46) savunurken bir pası yakalar. Zorunlu Kredi: Rich Barnes-USA TODAY Sports

Minnesota yerlisi Ben Ellefson’ın sürpriz bir şekilde emekli olmasından bu yana Minnesota’da yalnızca beş sıkı iş var. Nick Muse ve Johnny Mundt, yıldız TE TJ Hockenson ve yeni imza atan Josh Oliver’ın arkasında bir kadro yeri için mücadele eden iki sporcu. Takımın sıkı uç grubunun eski bir üyesi, Brandon Dillonyeni bir ekip olan Washington Commanders’a katıldı.

Komutanlar Eski Vikings’in Sıkı Sonunu İmzaladı

Komutanlar Eski Vikings'in Sıkı Sonunu İmzaladı
29 Ağustos 2019; Orchard Park, NY, ABD; Minnesota Vikings sıkı sonu Brandon Dillon (86), New Era Field’da ilk çeyrekte bir yakalama yaptıktan sonra Buffalo Bills defans oyuncusu Jaquan Johnson’ı (46) geçti. Zorunlu Kredi: Mark Konezny-USA TODAY Sports

Dillon, hazırlıksız kaldıktan sonra 2019’da Vikingler ile sözleşme imzaladı. Marian Üniversitesi’nde kolej futbolu oynadı. Düşük seviyeli rekabete karşı oynamak, taslak öncesi süreçte potansiyel müşterilere asla yardımcı olmaz. Ne olursa olsun, Dillon NFL’ye girdi.

Ortalamanın altındaki rekabete karşı üniversite kariyerine ek olarak, Dillon hazırlıksızdı ve bu oyuncular 53 kişilik kadroyu oluşturmak için her zaman çok zayıf oyunculardı. Sıkı son umursamadı ve yine de bazı mükemmel sezon öncesi gezilerin ardından takımı yaptı. İlk maçı, hücumda yedi snap oynadığı 2019’daki sezon açılışında geldi.

Komutanlar Eski Vikings'in Sıkı Sonunu İmzaladı
29 Ağustos 2019; Orchard Park, NY, ABD; Minnesota Vikings’in sıkı sonu Brandon Dillon’a (86), New Era Field’da dördüncü çeyrekte Buffalo Bills’e penaltı getirecek olan kafasına vurulduktan sonra takım arkadaşı oyun kurucu Jake Browning (3) yardım ediyor. Zorunlu Kredi: Rich Barnes-USA TODAY Sports

Zaten beklentileri aşan Vikes, maçtan birkaç gün sonra ondan feragat etti ve onun yerine onu antrenman kadrosuna ekledi. Ayrıca sezonun ardından bir sözleşme daha aldı ve kadroya girme yolculuğu yeniden başladı.

Dillon bu sefer başaramadı ama bir kez daha antrenman takımında bir yer kazandı. 2020’de üç maçta yer aldı ve kariyerindeki ilk yakalamasını altı yarda kaydetti.

Antrenman takımında bir yıl daha kazanan Vikingler, Aralık 2021’de eski NAIA’nın öne çıkan oyuncusunu serbest bıraktı. Jets and Saints ile kısa dönemleri oldu ancak 2022’de bir takım kuramadı.

Komutanlar Eski Vikings'in Sıkı Sonunu İmzaladı
27 Ağustos 2021; Kansas City, Missouri, ABD; Minnesota Vikings sıkı sonu Brandon Dillon (86), Arrowhead Stadyumu’ndaki GEHA Field’daki maçtan önce Kansas City Chiefs’e karşı ısınıyor. Zorunlu Kredi: Denny Medley-USA TODAY Sports

Dillon şu anda dördüncü takımında ve kadroda bir yer kapmaya çalışıyor. Armani Rogers geçen hafta Aşil tendonu yırtıldığı için bu değerli noktalardan biri onun için açılmış olabilir.

Komutanlar ayrıca başlangıç ​​​​oyuncusu Logan Thomas ve derinlik oyuncuları Cole Turner, Curtis Hodges ve John Bates’i istihdam ediyor. NFL’deki en kötü TE gruplarından biri olarak düşünülmeli, bu yüzden Dillon’ın takımı kurma şansı var. 26 yaşındaki oyuncu, Mike Zimmer liderliğindeki takım için beş maçta forma giydi.

Washington ayrıca, Dillon’ın imzasına yer açmak için serbest bırakılana kadar takımda Cameron Dantzler’a sahipti. Korner, ilk üç sezonunu Minnesota’da geçirdi ama ne Zimmer rejimi ne de halefleri onun büyük hayranları değildi.

Takımın kaliteli köşe vuruşları bulamamasına rağmen, arka arkaya yıllarda binada farklı koçluk kadrolarıyla şaşırtıcı bir şekilde köpek kulübesine indi. Franchise ile sadece birkaç ay sonra serbest bırakılması, gelecekteki NFL kariyeri için kötü bir işarettir.


Janik Eckardt, sayıları ve istatistikleri seven bir futbol fanatiğidir. Vikingler, o zamanki oyun kurucuları Christian Ponder’a rağmen favori takımı oldu. Yürüyen bir futbol ansiklopedisi, sitcom izlemeyi seviyor ve tercih ettiği müzik türü Klasik rock. Vikingleri seviyorsanız onu Twitter’da takip edin: @JanikEckardt
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/analysis/commanders-sign

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir