KJ Osborn Vikingler İçin Yeterli mi?2022 Vikings Bahis Oranları Takibi: 5. Hafta
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings geniş alıcı KJ Osborn. Zorunlu Kredi: Peter van den Berg-USA TODAY Sports.

Geçen sezon Minnesota Vikings, ikinci yıl geniş alıcıları KJ Osborn’dan kısa bir bakış gördü. Bir profesyonel olarak ilk hücum eylemine girerken, gelişimi geniş alıcılar koçu Keenan McCardell tarafından övüldü. Şimdi kariyerinde bir sezon daha, Minnesota için bir fark yaratmaya yetecek mi?

içine giriyor Bu sezon dışında, Minnesota’nın önemli miktarda değişiklikle karşı karşıya kalması beklenmelidir. Aslında, bunların çoğu savunma tarafında gelecek, ancak hücumda değişiklik olmayacağını düşünmek saflık olur. Keenan McCardell’in daha üretken işler için ilgi çektiğine ve Adam Thielen gibi kıdemlilerin bir kenara atılabileceğine dair raporları zaten gördük.

KJ Osborn Vikingler İçin Yeterli mi?

2022’deki son takas tarihinden önce, Kevin O’Connell’in hücumunun başka bir pas yakalayıcıya ihtiyacı olduğu açıktı. Organizasyon, Pro Bowl sıkı sonu TJ Hockenson’u satın almakla büyük bir anlaşma yaptıysa da, onun satın alınması, Irv Smith Jr.’ı neredeyse tüm sezon boyunca kaybeden darbeyi yalnızca yumuşattı. Geniş alıcı çekirdeği hala Justin Jefferson, Thielen ve Osborn olarak kaldı.

Vikingler için yeterli
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı KJ Osborn (17), Soldier Field’da Chicago Bears’a karşı oynanan maçtan önce Buffalo Bills Safety Damar Hamlin’i (3) onurlandıran bir gömlek giyerek ısınıyor. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports

Yıl sonuna kadar, Osborn iki ayrı durumda şimdiye kadar gördüğümüzden daha iyi parladı. Indianapolis Colts’a karşı benzeri görülmemiş bir geri dönüşte Osborn, bir touchdown ile 157 yarda 10 resepsiyon çekti. Bu oyun, kariyerinde ilk kez tek bir oyunda 100 yarda karşılamayı aştı. Sadece üç hafta sonra Chicago Bears’a karşı bunu tekrar yaptı.

Osborn’un bu sezon slotta oynamaktan veya Thielen’in ardından üçüncü seçenek olarak geri çekildiği iddia edilebilir, ancak aynı zamanda kendi fırsatlarını yaratmak için bu tür bir genişleme üzerindedir. Vikinglerin en çok aradığı şey, muhalif savunmaların Jefferson’a güvenlik yardımı ve gölge koruması sağlama fırsatlarını engelleyen ek tehditler. Thielen’in bunu yapabilecek noktayı aştığı çok açık ve Osborn’un da yetenekli olup olmadığı tam olarak belli değil.

KJ Osborn Yine Yapıyor
25 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı KJ Osborn. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

2020 NFL Draftında 5. turda seçilen Osborn, Minnesota ile çaylak anlaşmasının son yılına giriyor. Şüphesiz, 1 milyon doların biraz üzerinde mütevazı bir sınır numarasına geri dönecek. Jefferson’a yardım etmek için yanındaki ek geniş alıcının ne kadar etkili olması gerektiğini bilmiyoruz. Bunların bir kısmı, Thielen’in arkasında olmayan fırsatlardan kaynaklandı. Diğer husus, Osborn’un ek bir iş yüküne layık olacak kadar gösterip göstermediğidir.

Vikingler, bu sezon dışında Jefferson’la NFL’deki en geniş alıcı olarak ödeme yapması gereken bir sözleşme uzatması hakkında konuşurken, Osborn ona gerçekten ciddi bir nakit akışı kazandıran ilk anlaşma için oynamak isteyecek. Bu, askere alınmadan bu yana ev dediği bir yerde veya başka bir yerde olabilir. Kevin O’Connell’in hücum akışı için Vikingler başka bir seviyeye ulaşılmasını umuyor.

Vikings WR, Packers'ın Klasmanı Kazanması Fikrini Reddetti
KJ Osborn

2022’de biraz daha fazla toplam kullanıma sahip olmasına rağmen Osborn, genel üretiminin düştüğünü gördü. Yardaj ve ortalamalar 2021 seviyelerinin altındaydı ve touchdown sayıları da çekingendi. İki canavar sonucu ortaya koymasaydı işler daha da kötü görünebilirdi. Neler olabileceğine dair ipuçları gördük, ancak burada, özellikle Minnesota’da bir kariyer yapılacaksa, eğitim tekerlekleri sökülmeli.


Vikings Sezon Dışı için 10 Cesur Tahmin

Ted Schwerzler, Minnesota Twins ve Minnesota Vikings ile ilgili her şeye odaklanan Twin Cities’den bir blog yazarıdır. O aktif twitter ve haftalık olarak yazıyor İkizler Günlük. Eski bir kolej atleti ve hevesli bir spor hayranı olarak, profesyonel takımlarımızı tutkuyla takip etmek her zaman çok doğal bir çıkış yolu gibi göründü.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/general-news/enough-for-the-vikings

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir