Kirk Kuzenleri Dileğini Aldı mı?Kirk Kuzenleri

13 Eylül 2020; Minneapolis, Minnesota, ABD Minnesota Vikings oyun kurucu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’nda Green Bay Packers’a karşı ikinci yarıdaki snap öncesi hücum hattında duruyor. Zorunlu Kredi: Jesse Johnson-USA BUGÜN Spor

Sezon dışı sezonun başlarında, Kirk Cousins ​​programa konuk oldu. Pat McAfee gösterisi.

Röportajları çeşitli konuları kapsıyordu. Bana sıçrayan bir kısım QB1’de dinlendi ve Vikinglerin yeni liderlik grubuna, geliştirmek için yapılması gerektiğini düşündüğü önerilerle yaklaştığını itiraf etti. Cousins’ın bunu nasıl ifade ettiğine bir bakın:

Bilirsiniz, sanırım girdilere açıklar. Girmek isteyip istemediklerini sormak için beklediğimi bile bilmiyorum. Aynen paylaştım. Ben de buna biraz önsöz verdim, ‘Bununla istediğini yapabilirsin, ama işte geldiğimiz noktayla ilgili görüşüm. Sadece kadroda değil, organizasyon olarak’ […] Dürüst olmak gerekirse, bir kez parçamı söyleyip paylaştığımda, o zaman hey, sizler büyük rollerdesiniz ve bu işi yapmak için para alıyorsunuz ve gidip yapmalısınız.

Kuzenler, liderliğinin daha fazla “bilgiye” sahip olmasını istediğini söyleyerek bu yorumları takip etti. Daha sonra bu bilgiyle ne yapacaklarına karar verebilirler.

McAfee daha sonra, iyileştirme yolları hakkında bir metin almadan önce Kwesi Adofo-Mensah’ın yeni rolüne başladığı hakkında bir şaka yaptı. “Evet, dürüst olmak gerekirse, az önce tarif ettiğiniz şey,” diye açıkladı Cousins, “olanlara ürkütücü bir şekilde benziyor. ‘Tanıştığımıza memnun oldum, kazanmamız lazım’ gibiydi. İşte bunun nasıl yapılacağına dair düşüncelerim.’”

Serbest ajans (çoğunlukla) ve draft artık geride kaldı. Cousins ​​aradığı yardımı yeni yönetim ekibinden aldı mı?

Bilmek imkansız. Bununla birlikte, hücumu önemli ölçüde yeniden işlemek için çok az şey yapılmış olması dikkat çekicidir. Personel neredeyse tamamen aynı görünüyor, bu yüzden umut, Kevin O’Connell’in oyunun çağrısını gerçekten iyileştirmesidir.

Gerçekten de, en önemli değişiklikler savunmada geldi. Danielle Hunter’ı elinde tutmak bir garanti değildi; Za’Darius Smith’i transfer etmek harikaydı. Jordan Hicks, Harrison Phillips ve muhtemelen Chandon Sullivan sonunda güçlü oyuncular olacaklar. Taslakta, ilk 6 seçimden 5’i savunmaya gitti ve ilk turda güvenlik Lewis Cine en kayda değerdi.

Belki de Kirk Cousins ​​süreklilik istedi. Belki savunma ve şema ayarlamaları boyunca bazı gelişmiş yetenekler takımı iyi bir yere getirmek için yeterlidir. Yine de, Cousins’ın ilk önerilerinin ne kadar etki yarattığını merak etmek adil. Umut hücumda gerçekten farklı personel içinse, o zaman bu gerçekleşmedi.

Vikingler Kask


Kaynak : https://purpleptsd.com/did-kirk-cousins-get-his-wish/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir