Kirk Cousins’ten Sonra 9 Yaşam PlanıKirk Cousins'ten Sonra 9 Yaşam Planı
30 Aralık 2022; Jacksonville, FL, ABD; South Carolina Gamecocks oyun kurucusu Spencer Rattler (7), TIAA Bank Field’da 2022 Gator Bowl’da ikinci çeyrekte Notre Dame Fighting Irish’e karşı topu fırlatıyor. Zorunlu Kredi: Jeremy Reper-USA TODAY Sports.

Lütfen Dikkat: Bu makale ilk olarak amiral gemisi sitemizde yayınlanmıştır. VikingsTerritory.com.


VikingsBölgesi yazarlardan, sonunda Kirk Cousins’in varisi olarak görevi devralacak olan adamın kimliği hakkında cesur bir tahminde bulunmaları istendi.

Franchise New York Giants’a kaybetti playoffların 1. Turunda, NFC North’u süslü bir farkla kazandıktan sonra sezon sonrası turnuvadan çıkıyor. Buna göre, değişikliklerle dolu bir off-sezon kapıda ve VikingsBölgesi yazarlar analiz ediyor uzun vadeli gelecek.

Kirk Cousins’ten Sonra 9 Yaşam Planı

Vikingler muhtemelen Kuzenlerden ayrılmayacak Bu sezon dışı, bu yüzden bu tahmin parçasının şimdi ve sonra bir meze olarak hizmet etmesine izin verin.

1. Tanner McKee (Stanford)

Kirk Cousins'den sonra Vikings QB1
2 Ekim 2021; Stanford, Kaliforniya, ABD; Stanford Cardinal oyun kurucu Tanner McKee (18), Stanford Stadyumu’nda Oregon Ducks’a karşı ikinci çeyrekte takım arkadaşlarına oyunlar sesleniyor. Zorunlu Kredi: Stan Szeto-USA TODAY Sports

Tahmin Yapıcı = Adam Yeni
Ne zaman? = 2025

Minnesota, Vikings hayran kitlesinin “yeni moda” atletik oyun kurucu için çaresiz kalan kısmını yönlendirmek için Kirk Cousins’in sözleşmesine bir yıl ekledi ve ardından NFL Draftının 2. Gününde Stanford oyun kurucusu Tanner McKee’yi seçti.

McKee çok iyi bir cep pasör olacak boyuta ve kola sahip. Bir Son Gün Azizleri görevi için Brezilya’da iki yıl geçirdikten sonra üniversite kariyeri ertelendi. Vikingler 2025’te zar atmadan önce hazırlanmak için Cousins’in arkasında iki yılı olacak.

2. Spencer Rattler (Güney Karolina)

Kirk Cousins'ten Sonra 9 Yaşam Planı
30 Aralık 2022; Jacksonville, FL, ABD; South Carolina Gamecocks oyun kurucusu Spencer Rattler (7), TIAA Bank Field’da 2022 Gator Bowl’da üçüncü çeyrekte Notre Dame Fighting Irish’e karşı gol atmayı kutluyor. Zorunlu Kredi: Jeremy Reper-USA TODAY Sports.

Tahmin Yapıcı = Ali Sıddık
Ne zaman? = 2025

Vikingler, bu yıl 3. Turda Spencer Rattler’ı seçecek ve 2025’te başlayacak.

Cousins, 2024’ün sonuna kadar ilk beşte kalacak. 2025’te 37 yaşında olacak. 2024’te serbest kalacağı için büyük ihtimalle o zamana kadar kadroda olmayacak. onu imzala, ama tahminimce devam edecekler ve Rattler’a anahtarları verecekler – ve ne yapabileceğini görecekler.

3. Anthony Richardson (Florida)

Kirk Cousins'ten Sonra 9 Yaşam Planı
Florida Gators oyun kurucusu Anthony Richardson (15), 2 Ekim 2022 Pazar günü Gainesville, FL’deki Ben Hill Griffin Stadyumu’ndaki Steve Spurrier Field’da Eastern Washington Eagles’a karşı oynanan maçtan önce ısınıyor.[MattPendleton/GainesvilleSunABDBUGÜNAĞ[MattPendleton/GainesvilleSunUSATODAYNETWORK

Tahmin Yapıcı = Cole Smith
Ne zaman? = 2024

Kirk Cousins’ten sonraki Vikings QB1, Anthony Richardson olacak. Vikingler, Richardson’ın yedek kulübesinde oturup bir sezon boyunca öğrenmesine izin verirken Cousins’in anlaşmasını sürdürmesine izin verecek.

New York Jets ile vasat bir sezondan çıkacak olan Aaron Rodgers’ın peşine düşmek isteyecekler. Ama bir kez olsun, Vikingler geleceğe yatırım yapıyor.

4. Shedeur Sanders (Jackson Eyaleti)

Kirk Cousins'ten Sonra 9 Yaşam Planı
Jackson State Tigers oyun kurucusu Shedeur Sanders (2), Alabama State Hornets, 8 Ekim 2022 Cumartesi günü Montgomery, Ala.’daki ASU Stadyumu’nda Jackson State Tigers ile karşılaşırken topu fırlatıyor. Jackson State Tigers, Alabama State Hornets’i yendi. © Jake Crandall/ Reklamveren / USA TODAY NETWORK.

Tahmin Yapıcı = Dustin Baker
Ne zaman? = 2024’ten 2025’e

Kirk Cousins ​​dönemi sona erdiğinde, Vikingler sarkacı sabit, geri bırakan bir pasörden modern NFL ile daha uyumlu, hızlı bir mobil oyun kurucuya çevirecek. Ve 2024 NFL Taslağını tahmin edersek, bu Shedeur Sanders olabilir. Evet, Deion’un çocuğu.

belirsiz nerede Sanders, 2024 draft sınıfına girecek, ancak bu, bu alıştırmayı kolaylaştırıyor. Umarız Minnesota 2024’te düşük turlu bir seçim yapar ve Deion’un oğluna göre gelecek için plan yapabilir.

Cousins ​​35 yaşında. Şimdi en azından başlama zamanı düşünmek Kuzenlerden sonra hayat çünkü 2023’te veya 2024’te adamın duvara toslaması hiç de garip olmazdı.

5. Jordan Love (Green Bay Packers)

Kirk Cousins'ten Sonra 9 Yaşam Planı
27 Kasım 2022; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Green Bay Packers oyun kurucusu Jordan Love (10), Lincoln Financial Field’da Philadelphia Eagles’a karşı. Zorunlu Kredi: Eric Hartline-USA TODAY Sports.

Tahmin Yapıcı = Kyle Joudry
Ne zaman? = 2026

Kirk Cousins’in mor kariyerinin kıdemli statüsünden çok orta yaşa yakın olduğu kanısındayım. Başka bir deyişle, kristal kürem bana Bay Cousins’in en az üç sezon daha merkezde kalacağını söylüyor ve bu da bu sorunun yanıtlanmasını zorlaştırıyor.

Şimdi, üniversite adayları hakkındaki bilgimin tek kelimeyle mevcut olmadığını da söyleyeyim. Bu nedenle, havaya kör bir dart atmaya yaslanmış olacağım, son derece küçük olan hedefe odaklı isabet şansımın beni yavaşlatmasını hiç beklemiyorum.

Tüm bunlarla birlikte, 2026’da başlayan Vikings QB: Jordan Love için tahminim. Bu benim bile inanmadığım, tamamen tatmin edici olmayan, gerçekçi olmayan tahminim.

6. Trey Lance (San Francisco 49ers)

Kirk Cousins'ten Sonra 9 Yaşam Planı
12 Ağustos 2022; Santa Clara, Kaliforniya, ABD; San Francisco 49ers oyun kurucusu Trey Lance (5), Levi’s Stadium’da Green Bay Packers’a karşı oynanan maçtan önce topu fırlatıyor. Zorunlu Kredi: Kyle Terada-USA TODAY Sports.

Tahmin Yapıcı = Janik Eckardt
Ne zaman? = 2024

2021 üçüncü genel seçiminin yeni bir başlangıca ihtiyacı var. 2022’nin yedinci raunt oyuncusu Brock Purdy işini çaldı ve geri vermeyecek. 49ers GM John Lynch, Lance için üç ilk tur seçimini harcadıktan sonra bazı varlıklarını geri alması gerekiyor. Binadaki varlığı da Purdy kötü bir oyun çıkar çıkmaz rahatsızlığa neden olur.

Vikingler GM Kwesi Adofo-Mensah, 49ers için çalıştı ve bağlantıları anlaşmayı kolaylaştırmaya yardımcı olacak. Başlangıç ​​​​olarak devralmadan önce Cousins’i bir sezon yedekleyecek.

7. Nick Mullens (Minnesota Vikingleri)

Kirk Cousins'ten Sonra 9 Yaşam Planı
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Nick Mullens (12), Soldier Field’da Chicago Bears’a karşı üçüncü çeyrekte pas geçmek istiyor. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports.

Tahmin Yapıcı = Josh Frey
Ne zaman? = Bir noktada.

Nihayetinde Vikingler, Adofo-Mensah ve O’Connell’in her bir sınıftaki beklentileri nasıl gördüklerine bağlı olarak, uzun vadeli QB’lerini 2023 veya 2024 taslaklarında arayacaklar.

Ancak, Cousins’in hemen sonrasından bahsediyorsak, Nick Mullens’in bir noktada QB köprüsü görevi göreceğini düşünüyorum. Vikinglerin dışarı çıkıp Cousins’i geride bırakmak ve hücumu öğrenmek için yetkin bir destek almasının bir nedeni var. İster dört maç ister bütün bir sezon için, Mullens Minnesota’nın bir sonraki ilk oyuncusu olarak benim iddiamdır.

8. Will Levis veya Caleb Williams

Kirk Cousins'ten Sonra 9 Yaşam Planı
19 Kasım 2022; Lexington, Kentucky, ABD; Kentucky Wildcats oyun kurucusu Will Levis (7), üçüncü çeyrekte Kroger Field’da Georgia Bulldogs’a pas veriyor. Zorunlu Kredi: Jordan Prather-USA TODAY Sports.

Tahmin Yapıcı = Mitch Massman
Ne zaman? = 2023 veya 2024

Kirk Cousins ​​deneyi sona erdi. İyi oynadı ve son beş yılda harika rakamlar ortaya koydu. Ancak aynı dönemde Vikingler iki kez play-off’a gitti ve bir maç kazandı.

Bu yeterince iyi değil.

Önümüzdeki 5-10 yıl için plan yapma zamanı ve Cousins ​​burada o kadar uzun süre kalmayacak. Sözleşmesini feshetme, 2023’te acı çekme ve uzun vadeli geleceğe bakma zamanı.

2023’te Will Levis’ı seçmeyi düşünüyorlar ya da 2024’te Caleb Williams’a erteliyorlar ve çiftliğe bahse giriyorlar.

9. Şu Anda Lisede Bir QB

Kirk Cousins'ten Sonra 9 Yaşam Planı
Genel Hazır QB Clipart Fotoğrafı.

Tahmin Yapıcı = Goodwin Olacak
Ne zaman? = 2027

Kaptan Kirk, Vikings hücumunu en az 2025’e kadar yönetmeye devam edecek. Savunmayı düzeltmek ve hücumda ince ayar yapmak için birkaç sezon dışında Minnesota, birden fazla derin play-off koşusu yapacak – nefes nefese – sonuç olarak ilk turun sonlarında seçimler yapılacak. Öngörülebilir gelecek.

Bu kader, Minnesota’nın bir tak ve çalıştır franchise oyun kurucu seçme yeteneğini sınırlayacak ve Adofo-Mensah’ın geç bir proje bulmasını gerektirecek. O adam hala lisede. 38 yaşındaki Cousins’in arkasında bir yıl oturacak ve 2027’de dizginleri eline alacak.


Vikings Serbest Temsilci Hedefleri İçin 9 Cesur Tahmin

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/9-plans-for-life/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir