Kirk Cousins’in Uzatma Konuşmalarında Yeni Bir Kırışıklık Var
2023 NFL Combine başlamadan önce, Minnesota Vikings taraftarları varsayıldı franchise, oyun kurucu Kirk Cousins ​​ile sözleşme uzatma görüşmeleri yapıyordu. Salı günü, tartışmalar genel müdür Kwesi Adofo-Mensah tarafından, daha önce Vikingler tarafından vurgulanmayan ek bir önem unsuruyla doğrulandı — esneklik.

Cousins’in Vikings’le kontratı 2019’un sonuna kadar devam ediyor. Sonraki sezon ve çoğu franchise oyun kurucusu, anlaşmalarının son yılında oynamaz. Takımlar genellikle bir sözleşmenin son yılından önce QB1 ile “ilgilenir”.

Kirk Cousins’in Uzatma Konuşmalarında Yeni Bir Kırışıklık Var

Pekala, Vikingler görünüşe göre Kuzenleri geri istiyor ama yol boyunca esneklik arıyorlar.

Kirk için Yeni Kırışıklık
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan maçtan önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Adofo-Mensah anlattı Yıldız Tribünü Salı“Açıkçası onlar açısından mümkün olduğu kadar kesin istiyorlar ve bizim açımızdan esneklik istiyoruz.”

“Her zaman çözüm odaklı olmaya ve her iki kişi için de işe yarayan bir yol bulmaya çalışıyorsunuz. Bu organizasyon için o kadar, belki de benden daha fazla önemi var, bu yüzden hepimiz aynı sayfada olmalı ve ilişkinin yürüdüğünden emin olmalıyız” diye ekledi.

Vikings GM Yakında Olacak
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, US Bank Stadyumu’nda New England Patriots’a karşı oynanan maçtan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Cousins, 1 Mart itibariyle NFL’nin dokuzuncu en yüksek maaşlı oyun kurucusu ve yıllık ortalama maaş üzerinden sezon başına 35 milyon dolar kazanıyor. O pahalı ve Vikingler, Cousins’in gözetiminde beş yılda sadece iki kez sezon sonrasına ulaştı.

Geçen yıl, Adofo-Mensah, Cousins’in Washington Commanders ile olan günlerinden beri bağları olan birinci sınıf baş antrenörü Kevin O’Connell ile nasıl uyum sağlayacağını görmek için Cousins’in sözleşmesine fazladan bir yıl ekledi. Minnesota, izin verilen puanlarla NFL’de 30. sırada yer alan bir savunmaya rağmen 2022’yi 13-4’lük bir rekor ve bir NFC Kuzey tacı ile bitirdiğinden, eşleştirme çoğunlukla başarılıydı.

Vikinglerden 3 Çıkarım
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı bir joker kart oyunundan önce sahaya koşuyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Ancak Cousins’in sözleşme uzatma görüşmeleri bu sezon dışında biraz farklı olabilir. Adofo-Mensah’ın bahsettiği “kurum olarak esnek olmak istiyoruz” kırışıklığına ek olarak, Cousins’in uzantısı geçen yılki tartışmadan daha “ya hep ya hiç” olabilir.

İçinde Vikings ekibi web sitesinde yayınlanan video, NFL Ağları Tom Pelissero geçen hafta sonu şöyle açıkladı: “Bir yıllık uzatma daha olmasını beklemiyordum. [for Cousins]. Ya Vikingler ve Kirk Cousins, onu kendi takım oyun kurucuları olarak kilitleyen uzun vadeli bir uzatma yapar ya da potansiyel olarak seçeneklerini açık tutar ve Cousins’in bu mevcut anlaşmayı oynamasına izin verir.

Bu bağlamda hayranlar, teorik Cousins ​​uzantısına birden fazla yıl eklenmesini veya hiç yıl olmamasını beklemelidir. Bu, Cousins’in gelecek sezon kontratını tamamlayabileceği ve Derek Carr’ın şu anda devam eden dünya turu gibi önümüzdeki Mart ayında serbest oyuncuya açılabileceği anlamına gelir.

Kirk Cousins'in Uzatma Konuşmalarında Yeni Bir Kırışıklık Var
Kulübün Rick Spielman ile yollarını ayırmasının ardından Ocak 2022’de işe alınan Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah. Vikingler, Adofo-Mensah’ın genel müdür olarak ilk sezonunu 13-4 tamamladı.

Dahası, Cousins ​​Ağustos’ta 35 yaşına basıyor ve güçlerinin zirvesine çoktan ulaşmış olabilir. İsimsiz birkaç oyun kurucu Tom Brady veya Harun Rodgers 35 ve üzerinde geliştirmek. Bu bağlamda, Vikingler muhtemelen esnek olmak istiyor çünkü Kuzenler her an yaşa bağlı bir düşüşle karşılaşabilir.

Adofo-Mensah, karar ne olursa olsun, ister temel esnekliğe bağlı kalsın ister uzun vadeli bir uzatmaya boyun eğsin, NFL serbest oyuncu döneminin başladığı 13 Mart’tan önce seçim yapmalı. Bir Cousins ​​uzantısı, özellikle savunmada olmak üzere yeni serbest oyuncularla sözleşme imzalamak için gerekli olan 2023 maaş alanını büyük olasılıkla oluşturacaktır.

Cousins, 2018’de gelişinden bu yana Vikinglerle geçen beş yılda NFL’ye liderlik ediyor 4. Çeyrek touchdown geçişlerinde (51).


1 Adam Vikingleri 'Sırtına' Koymak İstiyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/new-wrinkle-for-kirk

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir