Kirk Cousins’in Sonraki Sözleşmesi için Ya Hep Ya Hiç
Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins’in takımla bir sezon daha sözleşmesi var ve takımlar onun yetenekli adamlarını anlaşmalarının son yılına nadiren gönderiyor.

Ancak Cousins ​​and the Vikings için şimdilik durum böyle. Her an bir sözleşme uzatma duyurusu yapılabilir veya genel menajer Kwesi Adofo-Mensah anlaşmanın sürmesine izin verebilirdi. Kuzenler daha sonra 2024’te serbest oyuncu olacaktı.

Rapor: Kirk Cousins’in Sonraki Sözleşmesi için Ya Hep Ya Hiç

ve göre NFL Ağları Tom Pelissero, Cousins ​​ve Vikings arasındaki sözleşme kararının yeni bir yönü var. Ya hep ya hiç olabilir.

Kirk için Ya Hep Ya Hiç
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’nda üçüncü çeyrekte New York Giants’a karşı oynayacak. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

İçinde Vikings ekibi web sitesinde yayınlanan videoPelissero, “Başka bir yıllık uzatma olmasını beklemiyordum. [for Cousins]. Ya Vikingler ve Kirk Cousins, onu kendi takım oyun kurucuları olarak kilitleyen uzun vadeli bir uzatma yapar ya da potansiyel olarak seçeneklerini açık tutar ve Cousins’in bu mevcut anlaşmayı oynamasına izin verir.

Bu ne anlama gelir? Pekala, Cousins ​​ya Vikings ile bir yıl daha oynayacak, ardından muhtemelen 2024 Ocak ve Şubat aylarında bir değerlendirme dönemi gelecek – ya da Adofo-Mensah, Cousins’i üç yıl kadar uzatacak ve QB1’i taahhüt edecek (ve tam tersi) 2025 veya 2026’nın sonuna kadar Vikingler.

ESPN, Kirk Cousins ​​vs. Colts'tan Hiç Etkilenmedi
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’nda Indianapolis Colts’a karşı üçüncü çeyrekte topu elden çıkarmak istiyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Bir oyun kurucu için uzun vadeli bir anlaşma aramak hiç de garip değil. Bu her zaman olur. Ancak, dır-dir Kuzenlerin birdenbire daha uzun bir taahhüt istemesi tuhaf. 2015’te Washington Commanders QB1 olarak göreve başladığından beri, Cousins ​​tartışmasız kral kısa vadeli sözleşmeler — pahalı olanlar. Tabii ki, Washington ve Minnesota’nın ön büroları daha kısa takım anlaşmalarının zorunlu kılınmasında rol oynamış olabilir – Washington’un yaptığı kesindi – ama ortalık yatıştığında, Cousins ​​her zaman yukarı baktı ve kendisini bir ila üç yıllık bir anlaşma üzerinde oynarken gördü.

Vikingler, playoffların Wildcard Round’unda evinde New York Giants’a yenilmeden önce, Cousins medyaya anlattı geleceği hakkında, “Bence oraya her gittiğinizde ve oynadığınızda, öğrendiğinizde ve daha iyiye gittiğinizde, bir oyuncu olarak gelişiyorsunuz. Sürekli gelişimin gerçekleştiğini düşünüyorum. Artık bunun olmayacağını düşündüğüm gün, muhtemelen çekip gideceğim gündür.

Kirk Kuzenleri olur mu
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’nda New England Patriots’a karşı oynanan maçın ardından galibiyetini kutluyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Geçen sezon, Cousins ​​bir yıl daha uzatıldıktan sonra, anlattı Yıldız Tribünü, “Benim zihniyetim gerçekten bir Viking olmaktı. Bir Viking olarak emekli olmak istiyorum ve bu yüzden izin verirseniz bu konuda kendi yolumu oynamak istiyorum. Bunu yapma hakkını kazanmam gerektiğini biliyorum.

Cousins’in dört yıl daha ortalıkta dolaşması fikri büyüleyici çünkü Justin Jefferson’ın devasa sözleşmesi 2025 sezonunun başında başlayacak. Bu, Vikinglerin 35 ila 40 milyon dolar arasında bir QB1 ödemesine ve en sevdiği geniş alıcısının yaklaşık 30 ila 35 milyon dolar ödemesine neden olur. Çoğu takım bunu karşılayamaz.

Pelissero’nun telleri aşılmazsa, bu Vikinglerin başına gelebilir – ya o ya da 2023, Cousins’in Minnesota’daki kuğu şarkısı.


5 Yıl Önce Bugün — Viking Tarihini Değiştiren Karar

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/all-or-nothing-for-kirk

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir