Kirk Cousins, Zach Davidson’u Başka Bir Eski Vikings TE ile KıyaslıyorKirk Cousins, Zach Davidson'u Başka Bir Eski Vikings TE ile Kıyaslıyor

15 Haziran 2021; Eagen, Minnesota, ABD’de; Minnesota Vikings güvenliği Josh Metellus (44) TCO Performance Center’daki OTA’da yapılan tatbikatlar sırasında geniş alıcı Zach Davidson’a (40) yönelik bir pası bozdu. Zorunlu Kredi: Harrison Barden-USA TODAY Sports

Minnesota Vikings’in kuşkusuz son konumlarında bazı derinlik soruları var. Bu, yalnızca Irv Smith’in eğitim kampının geri kalanı ve sezon öncesi için kaybıyla daha da kötüleşti. Bu gerçeği hem bu web sitesinde hem de VikinglerBölgesi, ancak Minnesota’nın kadrosundaki diğer beş sıkı uçta toplam 11 NFL resepsiyonu var. Johnny Mundt’ın beş sezonda 10’u var.

Bununla birlikte, Kirk Cousins’in takımın daha genç sıkı sonlarından biri hakkındaki yorumları doğru çıkarsa, belki de bu derinlik hakkında daha fazla endişelenmemize gerek kalmayacak. Çarşamba günü antrenman başlamadan önce, Cousins ​​medyadan gelen soruları yanıtlamak için podyuma çıktı. Bu süre zarfında, ikinci yılın sıkı sonu Zach Davidson ile Tyler Conklin’i karşılaştırdı. Davidson hakkında konuşan Cousins, “Onda çok fazla yetenek, yüksek bir tavan, çalışma ve daha iyi olma arzusu görüyorum. Birkaç yıl önce Tyler Conklin hakkında hissettiklerime benzer.”

Açıkçası Conklin, Smith yıl boyunca yırtık bir menisküsle battıktan sonra 2021’de sıkı sona başlayan Vikingler oldu. Çağrıyı muazzam bir şekilde yanıtladı, 61 resepsiyon, 593 yard ve üç touchdown kaydetti. Serbest oyuncu olarak, New York Jets’ten üç yıllık 20.5 milyon dolarlık bir sözleşme ile ödüllendirildi.

Conklin’in gelişiminin bir gecede olmadığı da unutulmamalıdır, yani Cousins’in Davidson hakkındaki yorumları, çaylak olarak ne kadar az etkisi olursa olsun inandırıcı olabilir. Conklin’in 2018’deki çaylak sezonunda sadece yedi hedefi vardı. Davidson, beşinci turda seçildikten sonra 2021’i antrenman kadrosunda geçirdi.

NFL’de Davidson için işler yavaş başladı, ancak o, NCAA futbolunun D-II seviyesinde mutlak bir damızlıktı. 2019’un Central Missouri ile son sezonunda, sıkı son 40 resepsiyon, 894 yard ve 15 TD kaydetti. İstatistikleri, İkinci Bölüm seviyesinde sahalar ve gol vuruşlarında tüm zorlu sonlara yol açtı. Bu arada, programın punta sorumluluklarını da üstlenmeye devam etti.

Bu sayılar, geçen oyunda bir dizi hedefi ele almakta oldukça rahat olan bir oyuncuya işaret ediyor. Kampa kadar, birden fazla touchdown sürücüsünün bir parçası olduğu için bu becerilerin bazılarının devreye girdiğini gördük. Bu, Smith başparmak ameliyatından bu hafta iyileşmeye devam ederken devam etmeli, bu yüzden Davidson’ın rolünün ilk sezon öncesi maçında nasıl göründüğünü görmek çok ilginç olacak.

Anthony Barr Dallas'a Gidiyor


Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/rumors/kirk-cousins-compares-zach-davidson-to-another-former-vikings-te/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir