Kirk Cousins, Vikinglerin İlk Yarıda Ayılara Karşı Rekoru KırdıVikingler'de Ayılar İçin 8 Büyük Hikaye
20 Aralık 2020; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings hücumu, Chicago Bears’a karşı ilk yarıya kesinlikle sıcak bir başlangıç ​​yaptı. Minnesota’nın oyunun ilk üç sürüşünde, Ayılar üzerinde 21-3 öne geçtiler. Dalvin Cook yerde iki gol attı, ancak bu arada Kirk Cousins ​​bir Vikings geçme rekoru kırdı.

Vikings QB, o gün ilk 17 geçişini tamamlayarak Minnesota’nın Tommy Kramer tarafından tutulan ardışık tamamlama rekorunu kırdı. 11 Kasım 1979’da art arda 16 atış yaparak rekoru kırdı. Ayrıca rekoru Kuzey NFC rakibine karşı kırdı ve bunu Chicago Bears’a karşı yaptı.

Cook’un iki gol atmasına ve Jalen Reagor’un üçüncü golün sahibi olmasına rağmen, Justin Jefferson ilk yarıda Minnesota’nın hücumunun odak noktasıydı. Oyunun ilk 24 dakikasında 139 yarda 10 pas yakaladı. Jefferson, Kevin O’Connell’den gelen saçma bir yanal oyun çağrısıyla 21 yarda pas bile tamamladı.

Bu oyundan önce, Ayılar’a karşı daha verimli olması gereken Viking hücumunun masasını çarptım ve şimdiye kadar durum tam olarak böyle oldu. İlk yarıda, kırmızı bölge sürüşlerinin üçünde de touchdown’ları dönüştürdüler ve 7’de 6’sını üçüncü yere indirme girişimlerini dönüştürdüler.

Bu oyun, başlama vuruşundan birkaç dakika önce normalden daha fazla önem kazandı. bu Green Bay Packers, Londra’da New York Giants’ın eline geçti, böylece Vikinglerin NFC Kuzey sıralamasında Yeşil ve Altın üzerinde tek oyunluk bir yastık kazanma kapısını açıyor. İkinci yarıda gaza basıp işi bitirebilecekler mi göreceğiz.


Kirk Cousins, Vikinglerin İlk Yarıda Ayılara Karşı Rekoru Kırdı

Josh Frey, Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesine ve Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik yan dallarında lisans derecesine sahip olan Idaho Koleji’nin 2020 Sınıfı mezunudur. NFL hakkında yazmadığında, Josh genellikle bir maraton için antrenman yapıyor, video oyunları oynuyor veya Milwaukee Brewers ve Bucks için kök salıyor. NFL ve diğer çekimlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Tavuk
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/top_news/kirk-cousins-sets-vikings-passing-record-in-first-half-vs-bears/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir