Kirk Cousins ​​Ticaret Söylentileri Öldü. İşte Nedeni.
Yaklaşık bir ay önce, “Vikingler Kirk Kuzenlerini Takas Etmeli mi?” yıllık bir Minnesota geleneği olan söylentiler dolaştı. Teoriler, her sezon dışında konuşulan konuyu ateşleyen aynı ekipler tarafından yayıldı ve 2023 de farklı değildi.

Ancak, her zamanki gibi, takas-Kuzenler söylentileri tamamen boşa çıktı ve konu hakkında gevezelik etmek her zaman boşa gitti ve hiçbir şey hakkında çok fazla konuşma.

Kirk Cousins ​​Ticaret Söylentileri Öldü. İşte Nedeni.

Vikingler muhtemelen Cousins’i bir veya iki yıl uzatacak veya kontratının bitmesine izin verecek. Sözleşmesi gelecek sezonun sonunda bitiyor. Franchise’ın eskiyi şımartması bekleniyor.

Peki Cousins ​​takas dedikodularına ne oldu? Birkaç şey.

Brian Flores DC olarak işe alındı

Kirk Cousins ​​Ticaret Söylentileri Öldü. İşte Nedeni.
Minnesota Vikings savunma koordinatörü Brian Flores, 15 Şubat 2023’te Tatum Everett ile sohbet ediyor. Vikingler, Flores’i bir sezon defans koçu olduğu Pittsburgh Steelers’tan kiraladı.

2023 trade-Cousins ​​yeminin kökenleri tanıdık bir yere dayanıyordu – hiç kimse Baştan sona Ne yazık ki, franchise’ın yeniden inşa edilip edilmeyeceğinden eminim.

Vikingler hiçbir zaman tam olarak yeniden inşa edilemedi, ancak Vikingler’in ev sahibi playoff mağlubiyetinden sonra Cousins’i New York Giants’a takas edebilirdi. Yapmadılar ve bunun yerine 2023 savunma koordinatörü olarak Brian Flores’u işe aldılar.

Flores kiralamasının soğuk ve sert bir gerçekliği mi? Vikings savunmasına sadece bir sezon koçluk yapması garanti. Adam bir baş koçluk işini hak ediyor ve gerçekçi bir şekilde 11 ayda bir baş koçluk işi alabilir. Flores’i işe almak, tanıdık bir Vikings planını onayladı. Önümüzdeki sezon, kazan-kazan riskleri olacak. Minnesota, 2022’de 13-4’lük rekoruyla servis atmayı sürdürmek, NFC North’u tekrar ele geçirmek ve lanet olası bir Super Bowl kazanmak istiyor.

Trading Cousins, genç bir yeniden yapılanmayı veya en azından bir paradigma değişikliğini canlı bir şekilde anlayabilirdi. Ancak Flores’in ısrarla şunu kanıtlaması: “Ah, bu adamlar savunmayı düzeltmek istiyor. hızlıca ve koşmaya çalış.

“Kötü” Taslak Spot — Sınırlı Taslak Sermaye

Vikings GM Yakında Olacak
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, US Bank Stadyumu’nda New England Patriots’a karşı oynanan maçtan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Dinle, Vikingler 2023 NFL Taslağında Kuzenlerin halefini seçmek isterse çok az taraftar şikayet edecek. 2017 Kansas City Chiefs planı.

Bir “Patrick Mahomes tipi”nin seçilmeyi beklemesi için dua etmelisiniz.

Hiçbir Mahomesli erkek askerlik sınıfında keşfedilmeyi beklemez çünkü Mahomes Mahomes’tür ve onlar ağaçta yetişmez. Vikingler için teorik bir QB taslağı planı için daha da zor olan, taslak noktasıdır. Minnesota 23 numaralı seçimde yaşıyor.

Bu, bu taslakta çaylak-QB arafı.

Bu nedenle genel menajer Kwesi Adofo-Mensah takas yapmak zorunda kalacaktı. yukarı Draft kurulu, etkinliğe giren sadece dört draft seçimini tutarken “adamını almak” için. Bu yeterli değil. Bir ticaret için 2024 ve 2025 kovalarına dalmakla görevlendirilecekti.

23. genel seçimle marinleşmek ve ardından üç seçime sahip olmak, Kuzenlerden kurtulmak için büyük bir oyun kurucu takasına elverişli değildir. Aslında korkunç bir formül.

Ticaret Yapılmaması Maddesi

Kirk Cousins ​​Ticaret Söylentileri
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8) ve guard Austin Schlottmann (65), US Bank Stadyumu’nda Indianapolis Colts’a karşı oynanan maçtan önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Cousins’in geleceğiyle ilgili tartışmaların yaygınlaşması ve sezon dışı medya makinesini doldurması memnuniyetle karşılandı. Ama sonunda, Cousins ​​vardı [and has] ticaret yasağı. Bu bir şey ifade ediyor. Sözleşmesinin boşaltılmasını arzularına bağlı kılar. Geçen yıl, bu külçe Olumsuz tartışmada mevcuttu ve Vikingler onu herhangi bir yerde takas edebilirdi.

Ama bu sefer değil.

Cousins ​​ticaret bağnazlığının 2024’te tekrar geleceğinden ve belki de o zaman Cousins’in aldatıcı bir ticaret yapmama maddesi olmayacağından emin olabilirsiniz.

İnsanlar Fikrin Gerçekçi Olmadığını Anladı

Yaklaşan 10 Tahmin
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’nda New York Jets’e karşı oynanan maçtan önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

sırf sen diye istek olacak bir şey – bu demek değil irade olmak.

Millet, ticaret yanlısı Cousins ​​içeriğini pompaladı ve ardından Vikings liderliği tam tersini söyledi – Cousins’in 2023’te QB1 olarak geri dönmesini tamamen bekliyorlardı. Bu olaylardan sonra, “boşluğa konuşmanın” gerçek bir şey olduğunun farkına varıldı. . Vikings hayranları ve medya kuruluşları, “Bu gerçekten olacak mı?”

Cevap, her sezon dışı ile aynıydı – hayır, onu takas etmiyorlar.

Asla gerçekleşmeyen aynı olay için daha ne kadar söylemeye, tweet atmaya ve yalvarmaya devam etmek istiyorsunuz?


Arizona Vikingleri mi?  Cardinals Koçluk Ekibi Öyle Görünüyor.

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/opinion/kirk-cousins-trade-rumors

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir