Kirk Cousins ​​ile ilgili olarak, Dan Orlovsky Deli mi?Kirk Cousins ​​ile ilgili olarak, Dan Orlovsky Deli mi?
Indianapolis Colts QB Dan Orlovsky topu RB Joseph Addai’ye verdi. © Imagn Content Services, LLC aracılığıyla Matt Kryger/IndyStar.

Yıllardır hem analistler hem de hayranlar Minnesota Vikings’in oyun kurucu Kirk Cousins’in peşine düştüler. Belki de tuhaf olduğu için ondan hoşlanmıyorlar. Belki de daha gösterişli olmalı. Belki de onun “bunu seviyorsun” sloganını beğenmiyorlar.

Her ne ise, eski NFL oyun kurucusu Dan Orlovsky resmen derinden gitti.

Çoğu için Cousins ​​ile ilgili sorunun özü, yeteneğine göre maaş sınırını çok fazla almasıdır. Yüksek maaşlı bir serbest oyuncu alımı olduğu düşünülürse, bu adil bir duruş. Bir oyun kurucu açık piyasada en iyi seçeneğe yaklaştığında, algılanan değerlerinin çok üzerinde ödeme alacak. Bir oyun kurucunun maaşını düşük tutmanın tek kesin yolu, bir oyun kurucu hazırlamak ve çalışmasını sağlamaktır.

Kirk Cousins ​​ile ilgili olarak, Dan Orlovsky Deli mi?

Cousins’in maaş çekindeki duruşunuz ne olursa olsun, son birkaç yılda Minnesota için kesinlikle rakamlar ortaya koydu. Vikings ile geçirdiği beş sezonun üçünde Pro Bowl’a seçildi ve bu yıl kariyerinin en iyisi olmaya yakındı. 4.547 pas yardası, kariyerinin ikinci en büyük yardasıydı ve 29 gol, saygın bir sayıyı temsil ediyordu. Cousins, Vikingleri 13 galibiyetlik bir sezona götürdü ve bu nedenle Pazar günü New York Giants’ı bir playoff maçında ağırlayacaklar.

Yakın tarihli bir ESPN radyo programında Dan Orlovsky, Cousins’i bu yılın en iyi 11. playoff oyun kurucusu seçti. Playofflarda sadece 14 takım olduğu düşünülürse, Cousins’in bu kadar düşük olması biraz çılgınca görünüyor. Ardından, oraya nasıl geldiğini düşünmelisiniz ve görünüşe göre Orlovsky gerçekten de rockçısından çıkmış olabilir.

Kirk Cousins ​​ile ilgili olarak
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Tepede gerçek bir nitelik yok. Patrick Mahomes, Joe Burrow, Josh Allen ve Jalen Hurts, Cousins’ten daha iyi oyun kurucular. Aksini iddia etmek kimse için zor olurdu. Justin Herbert gelişmekte olan bir yetenek ve yeri de sağlam.

Yine de altı numarada Orlovsky ilk kafa kaşıyıcıyı yapıyor. Bir aydan uzun bir süredir yok olan ve Baltimore’da forma giymeyecek olan Lamar Jackson’ı listeye almak garip değil. Tua Tagovailoa beyin sarsıntısı nedeniyle elendiğinden, Orlovsky’nin çaylak Skylar Thompson’ı doğru bir şekilde listeye dahil etmesi daha da kötü görünüyor.

İşlerin tekrar tuhaflaştığı yer, doğrudan Cousins’in önündedir. Daniel Jones, Trevor Lawrence veya Geno Smith’in şu anda Cousins’ten daha iyi olduğunu iddia etmek oldukça zor olurdu. Bu üçlüden ilki, bu yıl Minnesota’ya yenilmişti ve kariyerini kurtarmak için bir baş antrenör değişikliğine ihtiyacı vardı. Lawrence bu sezon çok daha iyi görünüyordu ama yine de biraz ham. Smith, Yılın Geri Dönüş Oyuncusu Ödülü’nü talep edebilir, ancak bunun onu hemen Cousins’ten daha iyi yaptığını düşünmüyorum.

Kapıyı Dayak
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), baş antrenör Kevin O’Connell’den talimat alıyor. Zorunlu Kredi: Mark Konezny-USA TODAY Sports.

Yine, Minnesota’nın oyun kurucusuna atılan gölge bir süredir iğrenç. Orlovsky, görünüşe göre Jackson’ın sahaya çıkmayacağının farkında değilken bunu yaparak burada kendisine hiçbir iyilik yapmıyor. Orlovsky, medyada bir oyuncu olarak olduğundan daha büyük bir isim yaptı, ancak aldığı sonuçlar genellikle yanlış nedenlerle itibar görüyor.


Eski Viking, Takımının Super Bowl Koşusunda X-Factor Olabilir

Ted Schwerzler, Minnesota Twins ve Minnesota Vikings ile ilgili her şeye odaklanan Twin Cities’den bir blog yazarıdır. O aktif twitter ve haftalık olarak yazıyor İkizler Günlük. Eski bir kolej atleti ve hevesli bir spor hayranı olarak, profesyonel takımlarımızı tutkuyla takip etmek her zaman çok doğal bir çıkış yolu gibi göründü.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/general-news/regarding-kirk-cousins

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir