Kirk Cousins, 1 Debriyaj Statüsü İçin NFL Tarihinin Kapısını DövüyorKirk Cousins, 1 Debriyaj Statüsü İçin NFL Tarihinin Kapısını Dövüyor
27 Ağustos 2022; Denver, Colorado, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Ron Chenoy-USA TODAY Sports.

Kendisine karşı silah haline getirilen tuhaf anlatılara rağmen, Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins, NFL tarihinin kapısını bir kavrama istatistiği için çalıyor – oyun kazandıran sürüşler.

2021’de Cousins’in yeterince oyun kazandıran sürüşler düzenlemediği için haksız yere çarpıtıldığı bir zaman vardı. 2021 Vikings savunması, 2. ve 4. Çeyreğin son dört dakikasında izin verilen sayılar için 20 yılın en kötü notunu aldı, ancak bazı insanlar bundan hiçbir şey duymak istemedi ve bunun yerine Minnesota’nın ezici 8-9’luk rekorundan Cousins’i sorumlu tuttu.

Kapıyı Dayak
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), baş antrenör Kevin O’Connell’den talimat alıyor. Zorunlu Kredi: Mark Konezny-USA TODAY Sports.

2022’ye hızlı ileri sarıyoruz ve Cousins, 2021’de yaptığı oyun kazandıran sürüşlerin aynısını 2022’de gerçekleştiriyor – ancak takımın savunması olumsuzluk Crunchtime’da puan tahtasında korkunç bir şekilde puanlara izin veriyor. Buna bağlı olarak, 2021’de Cincinnati Bengals, Arizona Cardinals ve Baltimore Ravens’e karşı oynanan oyunların aksine, Cousins’in oyun kazandıran güdüleri bozulmadan kaldı. Vikingler, 2021’de kaybettikleri maçları 2022’de kazanıyor.

Vikingler Kazan-Kaybet Kaydı,
Tek Skorlu Oyunlarda,
2021’den beri:

2021 = 6-8
2022 = 10-0

Kirk Cousins, 1 Debriyaj Statüsü İçin NFL Tarihinin Kapısını Dövüyor

Ve yakın maçlardaki 10-0 puanı o kadar şık ki Cousins, NFL rekorundan sadece iki maç kazandıran sürüş mesafesinde. Vikinglerin Indianapolis Colts’a karşı akıl almaz geri dönüşünün ardından 15. Hafta boyunca, Cousins’in yedi oyun kazandıran sürüşü var. NFL rekoru, 2016’da sekiz tane olan Matthew Stafford’a ait.

Yani, Cousins’in Stafford’unkini bağlamak için bir taneye daha ihtiyacı var. kayıt – ya da iki lanet şeye süresiz olarak sahip olmak için. Kalan listede New York Giants, Green Bay Packers ve Chicago Bears’a bakarak, berabere kalması veya kırılması gereken üç maçı var. Vikinglerin maç kazanma şekline bağlı olarak – 1. Haftadan bu yana hiçbir karşılaşmayı sekiz puandan fazla kazanamadılar – başarıya ulaşmak çok yakın.

Kirk Cousins, 1 Debriyaj Statüsü İçin NFL Tarihinin Kapısını Dövüyor
16 Ekim 2022; Miami Bahçeleri, Florida, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Rich Story-USA TODAY Sports

Ayrıca Cousins, oyun kazandıran sürüş üstünlüğüne giden yolda sadece “şanslı” değil. 4. Çeyrek pas sahasında (1.181) NFL’ye liderlik ediyor, 10 4. Çeyrek pas golü ile ikinci ve son periyotta 103.2 pasör puanına sahip. Vikings’in bir üyesi olarak başından beri sahip olduğu aynı kalıpta hareket ediyor, ancak takımın savunması ve vurucusu, belirli galibiyetleri beceremiyor.

Bu bakımdan futbola bir takım sporu demelerine şaşmamalı, değil mi?

Boşuna değil, Vikinglerin birinci sınıf koçu Kevin O’Connell de biraz sevgiyi hak ediyor. Takımın pek çok izleyicisi inatla 2020 ve 2021’deki kadronun playoff mücadelesine layık olduğuna inanıyordu, ancak Vikingler yakın maçları öksürmenin yollarını buldu – 2020’de 7-9’luk rekor ve 2021’de 8-9’luk puan bu yüzdendi.

PurplePTSD: Zimmervari Bir Alıntı, Kirk Bolca Tartışma Yapıyor, MNF
11 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings başantrenörü Kevin O’Connell. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Ancak O’Connell dizginleri eline aldığında, Vikings sahiplik grubu bir kültür değişikliğini garantiledi – ve sahip oldukları kültür değişikliği. O’Connell’in bulaşıcı, ortaokul benzeri coşkusu, soyunma odasının tüm yönlerine nüfuz etti ve evet, yakın maçlarda kazanan bölüm bile. O, sonsuz bir iyimser, yan çizgi tutkusuyla oyuncuları sarsmaya kararlı – yukarıda bahsedilen 2020 ve 2021 kampanyalarından toplam hız şansı.

O’Connell + Cousins’in kombinasyonu, 11-3’lük bir rekorla 15 hafta boyunca kesinlikle çalıştı. Cousins’in oyun kazandıran sürücüler istatistikleri aracılığıyla NFL tarihi arayışı, kimyayı yansıtıyor.

Ve Cousins’in tarihi kapması ve kendisinin yapması için iki kişiye daha ihtiyacı var.

Eski Vikingler 1. Tur Oyuncusu Seahawks Aktif Kadrosuna Katılıyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/beating-on-the-door

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir