Kevin O’Connell, Vikings Yaralanma Cephesinde Bir Güncelleme SağlıyorO'Connell'in Olduğunu İma Eden Herhangi Bir Şeye Yem Atmayın "Anti-Kuzenler"

Kevin O’Connell

Antrenman kampına giden Minnesota Vikings, NFL’deki en sağlıklı takımlardan biriydi ve sadece oyuncular bazı yaralanmalarla uğraşan kadro noktaları için mücadele ediyorlardı. Kampa bir hafta kadar kala Minnesota, çok sayıda yeni başlayan oyuncunun antrenman bölümlerini sakatlanarak kaçırdığını gördü.

İlk ve en önemli, Irv Smith Jr. bir kez daha sakatlık geçiriyor bu onu uzun bir süre dışarıda tutacaktır. Smith, O’Connell’in “basit blok” dediği bir oyunda baş parmağını yaraladı ve sonuçta ameliyat gerekti. O’Connell, ameliyatın “olağanüstü” geçtiğini ve normal sezona dönme yolunda olduğunu söyledi. Sıkı son, eğitim kampının geri kalanını ve sezon öncesi dönemini kaçıracak.

Bu, bir dereceye kadar endişeye neden olan bir yaralanmadır, çünkü Vikinglerin dar uç noktasında çok sayıda ceset varken, derinliklerinden hiçbiri NFL seviyesinde gerçekten kanıtlanmamıştır. Johnny Mundt’ın 10 kariyer NFL resepsiyonu var ve Ben Ellefson, NFL resepsiyonu olan diğer tek oyuncu. Tam olarak bir tane var.

Bununla birlikte, Smith bir ayı kaçıracaksa, bunun olma zamanı geldi. Sezon öncesi birkaç tekrar kazanıp normal sezona ivme kazandırdığını görmek güzel olurdu, ancak Vikingler temkinli oynuyor, bu yüzden oyunlar gerçekten önemli olduğunda gitmeye hazır.

Arka cephede, Kene Nwangwu, “yumuşak doku bacak yaralanması” ile hala “gündelik” olarak kabul ediliyor. Ancak, hem Dalvin Cook hem de Alexander Mattison, kendi el yaralanmalarından sonra bugünün tam destekli antrenmanına geri döndüler.

Dolgulu antrenmanlarda Ty Chandler ve Bryant Koback gibi bazı temsilcileri görmek güzel olsa da, bu noktada Cook’un veya Mattison’ın yaralanmalarının ciddi olarak kabul edilmediğini bilmek güzel.

Eğitim kampından daha fazla haber çıktıkça, Vikings Territory’nin sizi koruyacağından emin olabilirsiniz.

Vikings Taarruz Hattında Yeni Gelişmeler


Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/injuries/kevin-oconnell-provides-an-update-on-the-vikings-injury-front

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir