Kevin O’Connell, Vikings Safety Lewis Cine İçin Büyük Övgü Sunuyor
Vikings GM Kwesi Adofo-Mensah, NFL izcilik birliğinde medyanın sorularını yanıtlamak için podyuma çıktıktan bir gün sonra, baş antrenör Kevin O’Connell Çarşamba öğleden sonra aynı şeyi yaptı. Tartışılan konular arasında Vikinglerin güvenliği Lewis Cine ve 2023’e giden sağlığı da vardı.

Elbette Cine, 2022 NFL Draftında 32. sıradaydı ve Vikingler tarafından Detroit Lions ile 12. sıradan takas edildikten sonra yapılan ilk seçimdi. O zamanlar tartışmalı bir hareketti, ancak bu takas, Green Bay Packers ile birlikte Minnesota’nın CB Andrew Booth Jr. ve LB Brian Asamoah gibi oyuncuları almasına izin verdi.

PFF, Genç Vikings Defans Oyuncusunu 2023'te Çıkış Yapan Aday Olarak Açıkladı
25 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Brian Asamoah II (33), US Bank Stadyumu’ndaki maç sırasında Detroit Lions’a karşı mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports

Ancak Cine’nin çaylak sezonu, 4. Hafta’da iki takım Londra’da karşı karşıya geldiğinde New Orleans Saints’e karşı sezon sonu bileşik bacak kırığı geçirdikten sonra kısa kesildi. Sezonu sadece üç maç oynayarak bitirdi, sadece iki defansif ve 34 özel takım anlık görüntüsünde yer aldı.

Yaralanma ve sonrasındaki ameliyattan bu yana, Cine rehabilitasyonuna hararetle saldırıyor. Daha geçen ay, Vikings safety birden fazla video yayınladı Görünüşe göre bacaklarında tam sağlıkla egzersiz yapıyor.

Çarşamba günkü medya toplantısında O’Connell, iş ahlakının güvenliğini övdü ve “Lewis şu anda harika bir noktada. Rehabilitasyon sürecinin çok önünde. Yılın bu zamanında her gün bir oyuncuyu tesiste görmek eşsiz bir şey ama o Lew’di. Defalarca ofisime gelip ‘Ne zaman başlıyoruz? OTA’lar için programı belirlediniz mi?’”

Kevin O'Connell, Vikings Safety Lewis Cine İçin Büyük Övgü Sunuyor
27 Temmuz 2022; Eagan, MN, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Lewis Cine (6), TCO Performance Center’da tatbikat yapıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

O’Connell, Cine’in takımla geleceği için duyduğu heyecanı ifade ederek yorumlarını bitirdi: “Lewis ve onun zihinsel gelişimi konusunda gerçekten heyecanlıyım, bilirsiniz, o sakatlığın zorluklarıyla nasıl başa çıktı, takım arkadaşlarıyla nasıl bağ kurdu ve nihayetinde, umarım bu, Lew’in dönüşeceği oyuncu olma yolundaki küçük bir tümsek olur.”

Bunlar, Vikinglerin ilk turda draft ederek çok güvendiği bir oyuncu için çok umut verici yorumlar. Harrison Smith’in oyun aralığı muhtemelen er ya da geç sona ererken, Minnesota’nın güvenlik konumunda dengeleyici bir varlık bulması gerekiyor. Cine’in iş ahlakı ve soyunma odasındaki liderliğini hesaba katarsak Minnesota, resmi olarak maçlara hazırlanmaya hazır olduğunda bu oyuncuyu alabilir.

2023 için Vikings LB Odasında Bir

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur.. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda koşmaktan, oyun oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks için destek vermekten hoşlanıyor. Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/vikings-safety-lewis-cine/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir