Kevin O’Connell Kültür Hakkında Yalan Söylemiyordu
Minnesota Vikings, yaklaşık 14 ay önce genel menajerlerini ve baş antrenörlerini değiştirdi ve “yeni adamlar”ın gündeminde köklü bir kültürel alt üst oluş vardı.

Ve genel menajer Kwesi Adofo-Mensah ile baş antrenör Kevin O’Connell’in eşleşmesi sağladı. Kanıt var.

Kevin O’Connell Kültür Hakkında Yalan Söylemiyordu

2022 normal sezonu başlamadan hemen önce, GoLongTD’ler Tyler Dunne bildirdi O’Connell ve Vikinglerin kültür değişimi hakkında, “Vikinglerin kültürü değiştireceğini ilk kez ilan ettikten sonra – sporun başlangıcından bu yana oyuncuların kafataslarına cerrahi olarak delinmiş üç kelime – O’Connell bunun burada tam olarak ne anlama geldiğini ifade etti.”

Kültür hakkında yalan söylemek
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell, US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan maçın ardından galibiyeti kutluyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Dunne, “Odadaki herkese ‘oyuncu sahipliğinin’ Vikingleri yönlendireceğini ilan etti,” diye yazdı.

Mart 2023’e hızlı ileri sarın ve geriye dönüp bakıldığında, O’Connell soyunma odasında paradigma değişimini gerçekleştirdi. Vikingler, 2017’den bu yana ilk kez 13-4’lük bir rekorla NFC North’u kazandı; Ve gelecek nesiller için, Minnesota bu hafta ligin zirvesinde yer aldı. NFLPA’nın ilk yıllık “ekip karneleri.”

Her NFL takımı için 1.300’den fazla oyuncudan şu kriterlere oy vermesi istendi:

  • Ailelerin tedavisi
  • İyi hizmet/beslenme
  • Ağırlık Odası
  • Güç antrenörleri
  • Antrenman Odası
  • Eğitim personeli
  • Soyunma odası
  • Takım seyahati

Vikingler gol attı + ve hemen arkalarında Miami Dolphins ve Las Vegas Raiders ile altın standardı belirleyin. bu NFLPA’nın açıklaması Yeni karnelerin kökenleri, “Son iki yılda, temsilciler kurulu, müstakbel kulüpleri hakkında karar veren serbest oyunculara sunulan bilgileri iyileştirmenin yollarını tartıştı ve “kulüp karneleri” geliştirmeyi sürdürmeye karar verdi. bilimsel bir araştırma olmamakla birlikte, NFL oyuncularının ilgili kulüpleri hakkındaki niceliksel ve niteliksel görüşlerini bildirecektir.”

Abartılı Kombine
Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah ve baş antrenör Kevin O’Connell, 2022 normal sezonunun 9. Haftasında Washington Commanders’ı 20-17 yendikten sonra Maryland, Landover’daki FedEx Field’da.

NFLPA, yeni hesap verebilirlik girişimi hakkında “Kulüp karnesi, oyuncuların kulüp işyeri hakkındaki ve özellikle oyuncuların kulüplerin işyeri sorunlarına olan bağlılığını nasıl algıladıklarına ilişkin yanıtlarının ve fikirlerinin bir özeti olan bir genel bakış içerir.”

İşte Vikinglerin tahta genelinde nasıl gol attığı.

Kevin O'Connell Kültür Hakkında Yalan Söylemiyordu
Görüntü izniyle Twitter’da Adam Awes.

Fena değil.

Yeni sınıfların açıklanmasından yaklaşık altı ay önce, Vikings defans oyuncusu Danielle Hunter, Dunne’ye Minnesota’nın yeni kültür değişiminden bahsetti, “Oyuncular uyanır ve işe gelmek isterler. Çok endişeli değiller. Yeni uyanırlar ve futbol oynamak isterler. Ana şey bu. Gençler öğrenmeye hevesli. Yaşlı adamlar genç adamlara öğretebilir. Genel olarak iyi bir atmosfer.”

Ve canlı olarak, NFLPA notları biçiminde, Vikingler liderliği sadece konuşmakla kalmadı, yürüdüler.

Resmi Kadro Playoffumuz
1 Ocak 2023; Green Bay, Wisconsin, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell, Lambeau Field’da Green Bay Packers’a karşı oynanan maçtan önceki ısınmalar sırasında oyuncuları selamlıyor. Zorunlu Kredi: Jeff Hanisch-USA TODAY Sports.

Adofo-Mensah ve O’Connell geçen Nisan ayında ilk draft seçimlerini birlikte seçtiklerinde, Adofo-Mensah draft edilen Lewis Cine’i aradı. ve söyledi“Hayal avcılarıyla dolu bir binayız, bizimle hayallerin peşinden koşmak ister misin?”

Ve bu hayallerin peşinden koşmak, NFL’deki en iyi konaklama, aile muamelesi ve kültüre sahip ekiple açıkça görülüyor.


Vikings GM Tabu İşlemlerini Açıklıyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/opinion/lying-about-culture

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir