Kevin O’Connell, Justin Jefferson Uzatmasının Yapılacağından Emin KalıyorKevin O'Connell, Justin Jefferson Uzatmasının Yapılacağından Emin Kalıyor
28 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell ve geniş alıcı Justin Jefferson (18), TCO Performance Center’daki eğitim kampı sırasında konuşuyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

2020’de NFL’ye girdiğinden beri, Vikings geniş oyuncu Justin Jefferson, ligin her yerinde parmak izlerini bıraktı. İlk üç sezonunda birden fazla rekor kırdı, 3000 yarda eşiğini herkesten daha hızlı kırdı ve geçtiğimiz sezon tüm NFL’yi hem resepsiyonlarda hem de karşılama sahalarında yöneterek bunu yapan en genç oyuncu oldu ve NFL Ofansif Oyuncusu ödülünü kazandı. Sonuç olarak yıl.

Kevin O’Connell, Justin Jefferson Uzantısı Hakkında Konuşuyor

Kevin O'Connell, Justin Jefferson Uzatmasının Yapılacağından Emin Kalıyor
11 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson (18), US Bank Stadyumu’nda ikinci çeyrekte Green Bay Packers’a karşı oyun kurucu Kirk Cousins’in (resimde yok) pasında gol attı. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports

Jefferson’ın bu kadar kısa sürede elde ettiği başarı miktarı göz önüne alındığında, Vikinglerin onu mümkün olduğu kadar uzun süre etrafta tutması ve kazançlı bir sözleşme uzatması önermesi hiç akıllıca görünmüyor.

Bununla birlikte, bu uzatma, Vikinglerin sezon dışı döneminin en önemli önceliklerinden biri olacak gibi görünüyordu. Şimdi Mayıs ayının ortasına giriyoruz ve henüz bir sözleşme imzalanmadı. Peki, ne zaman olacak? Kevin O’Connell Mike Florio ile konuştu Profesyonel Futbol Sohbeti bu hafta ve Jefferson uzatmasının zaman çizelgesi ana tartışma konusuydu.

O’Connell, “Bir zaman çizelgesi koyar mıyım bilmiyorum,” dedi. “Biliyorum ki, Justin’in burada gerçekten uzun bir süre oynamasını dört gözle bekliyoruz. Organizasyonumuzu saha içinde ve dışında pek çok olumlu şekilde önemli ölçüde etkiledi.

Bunu ne zaman bitireceğimizi dört gözle bekliyorum ve Justin’in uzun vadede burada olacağını bilerek ilerleyebiliriz ve bunu bitireceğiz. Justin biliyor, temsilcisi onun hakkında ne hissettiğimizi tam olarak biliyor. Bu baharın geri kalanında, yaza kadar bu süreç üzerinde çalışacağız ve sonra bir şeyler yapabilirsek, kimse bu konuda benden daha fazla heyecanlanmayacak ve Justin’in ikinci yılda ne yapacağını görmek için sabırsızlanıyoruz. bu suç.”

Vikinglerin 5. Haftada Ayıları Yenmesine Tepki
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Jefferson’ın parayı sevmemek ve sadece kazanmaya odaklanmakla ilgili yorumlarına rağmen, bir sonraki sözleşmesinin geniş alıcı pazarını yıllık 30-35 milyon dolar arasında bir yıllık değer ayarına tamamen sıfırlaması çok iyi bir şans.

Bu nedenle ve Vikinglerin yıldız alıcıları dışında başka alanlara para yaymaları gerektiğinden, bu uzatmanın yapılmasının biraz daha zaman alması mantıklı. Ne olursa olsun, O’Connell ve Kwesi Adofo-Mensah’ın (sezon sonrası basın toplantısında sözleşmeyi ‘şampanya sorunları’ olarak adlandıran) tonu aynıydı: sabırlı olun; yapılacak.

Justin Jefferson, 2022 Sezonunun Birincilik Ödülünü Aldı
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş top alıcısı Justin Jefferson (18), US Bank Stadyumu’nda New York Jets’e karşı oynanan maçın ardından tepki gösteriyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports

Jefferson, Minnesota’da geçirdiği kısa sürede, özellikle de O’Connell’in hücumunda oynadığı ilk sezonda kesinlikle etkiledi; Bir sözleşme uzatmasının yakında gelmeyeceğine inanmak için hiçbir neden yok. Calvin Johnson’ın tek sezonluk alma rekoruyla Aralık ayına kadar flört etti ve belki de hücumda ikinci bir yıl ile, bir sezonda 2000 yarda aşan ilk alıcı olma hedefi onun için gerçekleşebilir.

Eski NFL Cornerback, Brian Flores'i Destekliyor

Josh Frey, The College of Idaho’dan 2020 Sınıfı mezunu ve PurplePTSD.com’un yönetici editörüdür.. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda koşmaktan, oyun oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks için destek vermekten hoşlanıyor. Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/rumors/justin-jefferson-extension/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir