Katy CB Micah Sweats tatlı tek elle müdahale yapar


Katy (Texas) Lisesi futbol takımının hücumu, ülkedeki en elektrikli takımlardan biridir. Son dört haftada takım, yarışma başına ortalama 56 puan alarak toplam 224 puan topladı.

Savunma bu kadar güçlüyken bu sayıları toplamak biraz daha kolay.

Cornerback Micah Sweats, rakiplerini aynı aralıkta sadece 44 sayıya kadar tutan yıldız savunma biriminin en son örneğini verdi. Perşembe günü Paetow’u (Kay, Teksas) 54-0 mağlup ettikleri maçta, uzun bir resepsiyonu önlemek ve o sırada 14 önde olan Tigers için ivmeyi korumak için sol eliyle sıçrayan, ulaşan, tek elle müdahale etti. -0 ikinci çeyrekte. Bir göz at:

Oyun kurucunun hareket halinde olduğu ve topu vücudunun üzerinden hafifçe fırlatırken vurulmasına sadece birkaç dakika kaldığı düşünülürse, bu aslında çok iyi bir atıştı. Pasın yerleştirilmesiyle birlikte, yalnızca çok iyi bir savunma oyunu, alıcının onu yakalama şansına sahip olmasını engelleyebilirdi.

Sweat’in yaptığı da buydu, son anda topu geri çekmek için uzandı.

İşte Katy’nin şut çekmesine neden olan başka bir tutuş açısı.

Katy sezonda 7-0’a yükseldi. Tigers, yılda rakiplerine 322-101 üstünlük sağladı ve yedi maçta ortalama 46-14’lük bir skor elde etti.

Hafta sonuna girerken, Teksas takımları arasında en iyi beşinci olan Super 25’te ülke sıralamasında 18. sırada yer aldılar.

MaxPreps’e göre 21 Ekim’de Cinco Ranch’e karşı oynayacakları bir sonraki maçlarından önce biraz izinleri var.

Daha fazla hikaye:

Mater Dei, St. John Bosco’yu geride bıraktı, USA TODAY Sports Super 25’in zirvesinde kalacak

Haftanın Sosyal Vızıltısı: 6. Haftanın öne çıkanları

Canlı Yayın Lise Futbolu:

NFHS Ağı
Kaynak : https://usatodayhss.com/2022/katy-cb-micah-sweats-makes-sweet-one-handed-interception

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir