Karanlıkta Geceleri Keşfedilen Vikingler ÇaylakKaranlıkta Geceleri Keşfedilen Vikingler Çaylak

Akayleb Evans

Minnesota Vikings, 2022 NFL Draft’ını öncelikle savunmayı geliştirmek için kullandı ve ilk altı seçimle beş savunma oyuncusu çıkardı.

Hücum oyuncusu Ed Ingram, genel menajer Kwesi Adofo-Mensah tarafından 2. Turda 59. sırada bulunan tek hücum oyuncusuydu.

Ve Lewis Cine (S), Andrew Booth (CB), Ed Ingram (OL) ve Brian Asamoah (LB) Minnesota için tahtadan ayrılan ilk dört oyuncuyken, Adofo-Mensah’ın sıradaki adam için farklı bir keşif tekniği vardı, Missouri’den Akayleb Evans.

Adofo-Mensah söyledi Öncü Basın Geçen hafta sonu, gece geç saatlerde yapılan keşif seansları sırasında, ışıklar kapalıyken Evans’a hayran oldu.

“Evans geceleri izlediğimi hatırladığım bir adamdı. Bazen onu karanlıkta izlerdim ve sen onun büyüklüğüne bakıp ‘O büyük bir adam’ dersin. Adamım, iyi hareket ediyor, oynuyor.’ Onu bizim şemamızda gerçekten iyi tercüme eden şeyler yaparken görüyorsunuz.”

– kwesi adofo-mensah

Evans, 2020’den Cameron Dantzler’e benzer bir tahminle Vikings’e katılıyor. Mücadelede ünlü değil, ancak uzunluğu ve boyutu genel menajerleri ve koçları cezbediyor. Evans ve Dantzler’in ikisi de 6’2” ve Evans’ın takım arkadaşında (197 lbs) yaklaşık 10 pound daha var.

Karanlıkta Geceleri Keşfedilen Vikingler Çaylak
5 Mart 2022; Indianapolis, IN, ABD; Missouri defans oyuncusu Akayleb Evans’ı geride bıraktı. Zorunlu Kredi: Trevor Ruszkowski-USA BUGÜN Spor

Vikinglerin gelecek planlaması için köşelere ihtiyacı vardı ve konser için yukarıda bahsedilen Booth ve Evans’ı hazırladılar. Evans, uzun boylu ve zayıf, ikinci planda bir engel olarak kabul ediliyor. Aynı zamanda oyuna hazırlık için “ham” olarak kabul ediliyor, ancak kadroda Patrick Peterson, Dantzler ve Booth ile Evans’ın Eylül ayına hazır olması gerekmiyor. Gelişebilir.

Ayrıca, yeni genel yönetim ve keşif rejimi için uygun bir “test”. Adofo-Mensah taslaktan önce hiçbir seçimin “kendi” seçimi olmayacağını açıkladı, bunun yerine podyumda çaylakları duyururken toplu bir fikir birliği vaaz etti. Adofo-Mensah, Evans’ın kasetini gece geç saatlerde izlediğinden, Vikingleri izleyenler, birinci yılın patronunun bunu doğru yapıp yapmadığını önümüzdeki birkaç yıl içinde söyleyebilecekler.

Ve Evans bir başlangıç, hatta Pro Bowl kalibreli bir yetenek haline gelirse, belki Adofo-Mensah gece gözlemciliğini yıllık sürecinin bir parçası haline getirebilir.

Ocak ayında Rick Spielman ve Mike Zimmer işten çıkarıldığında millet yeni bir şey istedi. Taslaklarda köşe vuruşlarını seçmek kesinlikle yeni değil, ancak onları böyle gölgelerde bulmak yenilikçi bir bükülme.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Toz Yerleşince, Vikingler Mike Hughes'u Parlak Yeni Bir WR ile takas etti.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/the-vikings-rookie-who-was-scouted-at-night-in-the-dark

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir