Kanadalı EDGE’nin Vikinglerin Kadrosunda Kalma Şansı VarKanadalı EDGE'nin Vikinglerin Kadrosunda Kalma Şansı Var

9 Ekim 2021; Siraküza, New York, ABD; Syracuse Orange oyun kurucu Garrett Shrader (16), Carrier Dome’da ikinci yarıda Wake Forest Demon Deacons savunma oyuncusu Luiji Vilain’i (2) geçiyor. Zorunlu Kredi: Rich Barnes-USA BUGÜN Spor

Taslak sona erdikten sonra takımlar, adlarının söylendiğini duymayan yetenekli oyuncuları hızla toplamaya başladı. Minnesota, biri Kanadalı EDGE Luiji Vilain olmak üzere sekiz yeni oyuncu getirdi. Kanadalı olduğum için, Kanadalı bir arkadaşımın başarılı olduğunu görmekten her zaman zevk alırım. Tabii ki umut, Vilain’in yolculuğunun yeni başlıyor olması, potansiyelini sahada güçlü bir oyuna dönüştürebilmesi.

Önde gelen draft uzmanlarından biri olan Dane Brugler, kalan en iyi oyuncular hakkındaki makalesinde genç EDGE’nin altını çizdi. Şuna baksana Vilain’i nasıl tanımlıyor:

Vilain, hücumunun zirvesinde esneklik ve viraj ile mükemmel bir yukarı saha patlamasına sahip. Engelleyicilerin omzunu aşmak için uzun kolları ve büyük elleri olan parçaya benziyor, ancak acelesini canlı tutmak için geçiş acele planını ve sayaçlarını geliştirmesi gerekiyor. Koşu oyununda topu takip etmek için yarım saniye geç kalma eğilimindedir. Genel olarak, Vilain draft edilebilir bir oyuncunun yerleşik özgeçmişine sahip değil, ancak fiziksel özellikleri NFL’ye layık ve gözcüler orada kullanılmayan yetenekler olduğuna inanıyor.

Daha yakın zamanlarda, Nick Baumgardner (ayrıca atletik) yayınlanan her takımın en iyi UDFA imzasını detaylandıran bir parça. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Vilain’in altını çiziyor:

Michigan’da hiçbir zaman yeterince sağlıklı olamayan 60’lı eski bir acemi olan Vilain, sonunda 2021’de Wake Forest’ta dokuz çuval dolu bir yıl geçirdi. Vilain’in hücum hattındaki kalkışı (1.57 saniyelik 10 yarda bölünme) elit ve ani/çeviklik kombinasyonu çok iyi. Zayıf, sakatlıklar sorun oldu ama köşeyi bükebiliyor.

Luiji Vilain’e sadece etrafta dolaşmayı değil, aynı zamanda Vikinglere katkıda bulunma şansını veren de bu potansiyel.

NFL’de para en önemli şeydir. Vikinglerin Luiji Vilain için bu kadar çok şeyi garanti etmeye istekli olması, onun hakkında çok şey düşündüklerini gösteriyor. Açıkça, UDFA bir öncelikti.

Wake Forest’taki tek sezonundan önce, Vilain Michigan için oynadı. Oradayken sahaya pek çıkmadı. Geçen yıl, Wake Forest için 12 maçta oynadı, 34 eleme ve 8 çuval bir araya getirdi. Ayrıca bir kayıp için 9 ele aldı.

Çaylak sezonunda, Vilain mantıksız beklentilerle yüzleşmek zorunda kalmayacak. Antrenman ekibine bağlı kalmak bile bir UDFA için kayda değer bir başarı olabilir. Danielle Hunter ve Za’Darius Smith ile birlikte antrenmana devam etmek için binada kalabilmek bir kazanç.

Yukarıdaki açıklamalar ve istatistikler, Vilain’in hala ham olduğunu gösteriyor. Üniversite kariyerinde bir ton fotoğraf çekmedi. Böylece Vikingler, pırlantayı kaba cilalamakla görevlendirilecek. Başarılı olursa, belki de Minnesota hırsızlık yapacak. Adam Thielen, CJ Ham, Anthony Harris ve Eric Wilson, mor başarı bulan UDFA’ların yalnızca birkaç yeni örneğidir. Birkaç yıl içinde belki de Vilain’in adını listeye ekleyebiliriz.

Kanadalı EDGE'nin Vikinglerin Kadrosunda Kalma Şansı Var
Kaynak : https://purpleptsd.com/luiji-vilain-canadian-edge-has-a-chance-of-sticking-around-vikings-roster/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir